SELEKCIJE: mlađi kadeti/nje, kadeti/nje, kadeti/nje, juniori/ke, seniori/ke, forme
TRENERI: Matej Škreblin, Tomislav Miščanćuk, Krešimir Crnčec
OSVOJENA ODLIČJA: 4 zlata, 3 srebra, 9 bronci
BROJ ZEMALJA: 5 (BIH, Slovenija, Mađarska, Italija i Hrvatska)
EKIPNI PLASMAN: 3. MJESTO U SVEUKUPNOM PLASMANU KROZ SVE SELEKCIJE
2. MJESTO KADETI
2. MJESTO KADETKINJE

U subotu, 10. prosinca 2016. u Sportskom centru Sutinska Vrela, Zagreb, u organizaciji TKD kluba Maksimir iz Zagreba održano je međunarodno taekwondo natjecanje 14. ADIDAS MAKSIMIR KUP.
Na natjecanju su nastupila 693 natjecatelja iz 58 klubova i 5 zemalja (BIH, Slovenija, Mađarska, Italija i Hrvatska).
TKD klub Jastreb na ovom natjecanju predstavljalo je 15 natjecatelja u selekciji sportske borbe, koji su u pratnji trenera Mateja Škreblina i Tomislava Miščanćuka u pojedinačnom plasmanu osvojili 4 zlata, 2 srebra i 6 bronci, i 6 natjecatelja u selekciji formi, koji su u pratnji trenera Krešimira Crnčeca osvojili jedno srebro i 3 bronce.
U ekipnim plasmanima osvojeno je 2. mjesto u selekciji kadeta i selekciji kadetkinja, dok je u sveukupnom plasmanu kroz sve selekcije osvojeno 3. MJESTO.

Tin Malečić bio je najbolji kadet natjecanja s najvećim brojem osvojenih bodova kroz borbe.