7. JASTREB OPEN 2005.

Organizator: TKD KLUB JASTREB
Mjesto: Dom odbojke "Bojan Stranić"
Datum: 20.11.2005.
Selekcije: kadeti/kadetkinje, vrtićanci/vrtićanke
Treneri: Branimir Ćaćić, Ivan Vidović, Dejan Mesarov, Tomislav Bučanac
Suci: Mirko Lukač, Davor Plazanić, Krešimir Tušek, Davor Žanko
Osvojena odličja: 7 zlata, 12 srebra, 13 bronci
Ekipni plasman: mlađi kadeti 1. mjesto, starije kadetkinje 3. mjesto
Broj natjcatelja: 567 (71 natjecatelj TKD kluba Jastreb)
Broj klubova: 49
Broj zemalja: 6
 
U nedjelju 20.11.2005. na prepunim tribinama Doma odbojke "Bojan Stranić", u nazočnosti preko 2000 gledatelja-poklonika taekwondo sporta održao se 7. JASTREB OPEN najveće međunarodno taekwondo natjecanje za djecu u Hrvatskoj u organizaciji TKD kluba JASTREB, na kojem je sudjelovalo 49 klubova iz 6 zemalja sa 567 natjecatelja uz 100-ak učesnika demo tima vrtićke igraonice TKD kluba Jastreb.

Ovo međunarodno natjecanje za uzrasnu skupinu kadeta/inja ispred Ureda Gradonačelnika Grada Zagreba otvorio je g. Dragutin Palašek, a održalo se pod visokim pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa RH i Gradskog Poglavarstva Grada Zagreba. Projekt 7. JASTREB OPEN organiziran je pod već znanim motom „SPORTOM PROTIV NASILJA, DROGE I SVIH POROKA DANAŠNJICE“.

Veliku potporu i promociju ove sportske manifestacije dali su Turistička zajednica Grada Zagreba i Gradski ured za zdravstvo, rad, socijalnu zaštitu i branitelje kroz čije se programe višegodišnje realizira ovaj projekt, a posebno smo zahvalni ustanovi za upravljanje športskim objektima Mladost i ravnatelju, g. Bori Stipiću, kao i AOK Mladost, koji su nam cjelodnevno ustupili svoj objekt na korištenje za potrebe promocije taekwondo športa u našem gradu i državi.

Točno u podne započeo je protokol svečanog otvaranja koji je već tradicionalno predvodio glumac Kristijan – KIKI Ugrina, a u kojem su nastupile brojne osobe iz javnog i kulturnog života grada i države, kao i promocija taekwondo športa kroz demo nastup najmlađih natjecatelja predškolskog uzrasta. Ispred TKD Jastreb – kluba domaćina predsjednik g. Ivan Primorac zahvalio se Predsjedniku Republike Hrvatske g. Stjepanu Mesiću i Predsjedniku Hrvatskog olimpijskog odbora g. Zlatku Mateši, koji su svojim pismima potpore, u nemogućnosti nazočnosti, uputili iskrene želje klubu da svojim športskim djelovanjem i nadalje doprinosi kako promidžbi taekwondo športa, tako i oplemenjivanju svakodnevnog života mladih sportaša, te svim članovima kluba i natjecateljima zaželjeli puno uspjeha u fair i športskom nadmetanju.

Klub domaćin nastupio je kroz sve uzrasne skupine sa 70 natjecatelja, koji su osvojili 32 odličja od čega 7 zlata, 12 srebra i 13 bronci.

Za najuspješnije kadete turnira proglašeni su: Marko Maljković (Maksimir) i Miodrag Jovanović (Azija - SiCG) u skupini mlađih kadeta sa ostvarenih 5 pobjeda i istim brojem Knock out-a, Alen Brklić (Forteca) sa 4 pobjede u uzrasnoj skupini starijih kadeta, a za najuspješnije kadetkinje Ena Ćorić (Rugvica) u skupini mlađih kadetkinja i Ivana Perišić (Eurošped Vršac – SiCG) u skupini starijih kadetkinja, obje sa ostvarene 4 pobjede.

Po završetku natjecanja svi najuspješniji prvoplasirani natjecatelji ušli su u izvlačenje specijalne nagrade za odlazak u Gardeland u pratnji trenera. Najmlađi i najuspješniji natjecatelj iz Maksimira Marko Maljković izvukao je sretne dobitnice za ovo putovanje: mlađu kadetkinju Mariju Štetić (Rugvica) i stariju kadetkinju Teu Kopinč (Jastreb), koje će za vrijeme proljetnih praznika otputovati u Gardeland.

Specijalna sponzorska nagrada dodijeljena je najbrojnijoj ekipi – učesniku turnira TKD klubu Kistanje-Obrovac, koji je na ovom turniru nastupio sa 33 natjecatelja.

Sveukupni pobjednici 7. Jastreb open-a kroz uzrasne skupine mlađih i starijih kadeta/inja bili su:
 
Stariji kadeti   Mlađi kadeti
1. FORTECA 14   1. JASTREB 24
2. CHAGI 10   2. MAKSIMIR 14
3. AZIJA 10   3. OSVIT 8
 
Starije kadetkinje   Mlađe kadetkinje
1. KONDOR 15   1. RUGVICA 26
2. JASTREB 15   2. MAKSIMIR 10
3. NOVI ZAGREB 14   3. OMEGA 10
 
Natjecanje je završilo u 21:00 sat, nakon čega je uslijedilo ekipno proglašenje pobjednika i dodjela odličja najuspješnijima.
 
Rezultati natjecatelja TKD kluba Jastreb:
Zlato Srebro Bronca
Matija Vladimir Deščak -30kg Marko Lipovac -18kg Rok Grgec -31kg
Rok Mozbah -35kg Filip Atlija -30kg Filip Božić -33kg
Mate Furlan -39kg Josip Plazanić -35kg Boris Debeljak -33kg
Ivan Tvrtko Majić +40kg Kristijan Filipčić -39kg Karlo Starčević -39kg
Laura Balen -31kg Marko Zadravec -40kg Ivan Vučić -39kg
Ena Lucija Kovač -40kg Matija Mlinarić -43kg Stjepan Jakovljević -43kg
Tea Kopinč +55kg Luka Jurak -51kg Luka Boban -47kg
  Nina Kopinč -28kg Luka Majetić -55kg
  Lea Borić -31kg Mara Rezar -22kg
  Sara Strojin -30kg Emma Štampar -27kg
  Helena Bižić -36kg Lucija Jurak -36kg
  Sabrina Beljan -39kg Karmela Ljubičić -39kg
 
Bez plasmana:

Kadeti i vrtićanci:
Mladen Sekušak, Mislav Tomić, Alen Turkanović, Teo Starčević, Fran Peh (sa 2 pobjede), Domagoj Ivan Raič, Željko Đurić, Lovro Perčić, Mirko Gudelj, Marko Šapina, Jakov Jelenić, Ivan Debeljak, Borna Hogge, Niko Popović (sa 1 pobjedom), Marko Mutak, Marko Ivančić, Dominik Beram, Matija Sekušak, Maks Šalata, Lovro Tvrtković, Fran Rezar, Filip Puškarić, Fran Blažević, Petar Gregurić, Luka Perčić, Vedran Raičković, Luka Razum, David Balint, Marko Gregurić, Daniel Žlibar, Pavao Vrbanac, Fran Čirko, Daniel Vusić, Matej Ciglenečki, Leonardo Pešut, Krešimir Ćosić (bez pobjede).

Kadetkinje i vrtićanke:
Matea Komar (1 pobjeda), Nika Dvorščak, Edita Bižić (bez pobjede).
 
Rezultati po selekcijama:
DJECA 4-7 godina – MUŠKI
-18kg
1. BRUNO ŠPRAJCAR (Karlovac)
2. MARKO LIPOVAC (Jastreb)
3. KARLO MIHULJA (Zagi)
3. NIKOLA TIŠLJAR (Kistanje)

-22kg
1. IRFAN MULALIĆ (Novi Grad Sarajevo)
2. EDO OMEROVIĆ (Zagreb)
3. VIKTOR ORŠOLIĆ (Orka)
3. ZORAN MILOŠEVIĆ (Eurošped Vršac)

-25kg
1. MATE ŠARAVANJA (Rugvica)
2. RENATO BOLJKOVAC (Banija)
3. ALEN ZORLAK (Stari Grad Sarajevo)
3. BARNABAS KENEZ (Mađarska)

-28kg
1. SADIN PITA (Stari Grad Sarajevo)
2. NOEL BJAŽIĆ (Pantera)
3. DORIJAN RADOJČIĆ (Zagi)
3. RICHARD KISS (Mađarska)

-31kg
1. TIN BENAKOVIĆ (Pantera)
2. MATIJA TASLER (Pantera)
3. KARLO PAŠALIĆ (Kuna)
4. ROK GRGEC (Jastreb)

-35kg
1. ROK MOZBAH (Jastreb)
2. JOSIP PLAZANIĆ (Jastreb)

-40kg
1. LUKA ČIČAK (Rugvica)
2. MARKO ZADRAVEC (Jastreb)

+40kg
1. IVAN TVRTKO MAJIĆ (Jastreb)
2. ROBERT JURIĆ (Brod)

DJECA 4-7 godina – ŽENSKI
-18kg
1. NEDŽMA MULALIĆ (Novi Grad Sarajevo)
2. MARIJA BODONI (Brod)

-22kg
1. JELENA PERKOVIĆ (Orion)
2. KATARINA PERKOVIĆ (Orion)
3. MARA REZAR (Jastreb)
3. TIHANA TURKOVIĆ KORMO (Pantera)

-25kg
1. ANJA NOVAK (Hanuka šport)
2. LUCIJA NEMETH (Pantera)
3. PETRA VACULA (Pantera)

-28kg
1. PAULA IVANKOVIĆ (Pantera)
2. NINA KOPINČ (Jastreb)
3. LAYLA JUKAN (Ban Keglević)
3. DALILA MUJAČINOVIĆ (Stari Grad Sarajevo)

-31kg
1. LAURA BALEN (Jastreb)
2. LEA BORIĆ (Jastreb)
3. CARLA PAPA (Pantera)
3. MATEA GADŽA (Pantera)

-35kg
1. DORICA MIHULJA (Zagi)

-40kg
1. ENA LUCIJA KOVAČ (Jastreb)
2. SARA RAJČEVIĆ (Fox)

MLAĐI KADETI
-27kg
1. MARKO MALJKOVIĆ (Maksimir)
2. LEON BJAŽIĆ (Pantera)
3. PETAR PRPIĆ (Rječina)
3. BRUNO JURANIĆ (Kondor)

-30kg
1. MATIJA VLADIMIR DEŠČAK (Jastreb)
2. FILIP ATLIJA (Jastreb)
3. FILIP MATOK (Puma)
3. FILIP BENAKOVIĆ (Pantera)

-33kg
1. MIODRAG JOVANOVIĆ (Azija)
2. BELMIN MEMIJA (Novi grad Sarajevo)
3. FILIP BOŽIĆ (Jastreb)
3. BORIS DEBELJAK (Jastreb)

-36kg
1. IVAN MUTH (Osvit)
2. TONI ŠEGEDIN (Forteca)
3. KREŠIMIR FILIPAJ (Puma)
3. ADRIAN VRANEŠ (Osvit)

-39kg
1. MATE FURLAN (Jastreb)
2. DOMINIK SAČARIĆ (Kistanje)
3. IVAN VUČIĆ (Jastreb)
3. IVAN MAJNARIĆ (Gacka)

-43kg
1. BRUNO VOKAL (Feniks)
2. MATIJA MLINARIĆ (Jastreb)
3. DŽANKO VAČEVIĆ (Koryo)
3. LEON MARIJANČIĆ (Kondor)

-47kg
1. MIRO GRABARIĆ (Maksimir)
2. MARK ERMELLEKI (Mađarska)
3. LUKA BOBAN (Jastreb)
3. DARIO ŠANTOLIĆ (Samobor)

+47kg
1. DŽENIS PAČARIZ (Stari grad Sarajevo)
2. MARTIN JENDRLIN (Radnik)
3. LUKA MAVRAČIĆ (Samobor)
3. BRUNO VULETIĆ (Omega)

MLAĐE KADETKINJE
-27kg
1. SANJA MALJKOVIĆ (Maksimir)
2. ADRIJANA ĐURETEC (Maksimir)
3. EMMA ŠTAMPAR (Jastreb)
3. DORA PEĆNIK MALČEVIĆ (Pantera)

-30kg
1. ENA ĆORIĆ (Rugvica)
2. SARA STROJIN (Jastreb)
3. JANA BELIGOJ (Osvit)
3. MIA BOŠKOVIĆ (Osvit)

-33kg
1. MARIJA ŠTETIĆ (Rugvica)
2. ANA PETRUŠIČ (Dragon)
3. VERONIKA JANEŠ (Osvit)
3. KRITINA TAŠLER (Pantera)

-36kg
1. DANA SELVIĆ (Osvit)
2. STELA JAKŠIĆ (Rugvica)
3. PATRICIJA BAŠIĆ (Obrovac)
3. MIRNA ŠAPINA (Rugvica)

-39kg
1. SANDRA REMENAR (Rugvica)
2. JASMINA BAJRIĆ (Feniks)
3. KARMELA LJUBIČIĆ (Jastreb
) 3. ANA VRANEŠ (Banija)

-43kg
1. DORA ŠTEFANAC (Omega)
2. EVA PALIJAN (Omega)
3. SUZANA TOMAŠEVIĆ (Orašje)

-47kg
1. IVANA ORŠOLIĆ (Orka)
2. SELMA JUKIĆ (Orašje)
3. MATINA ŠAPINA (Rugvica)
3. NINA STUBIČAR (Pantera)

+47kg
1. LUCIJA ANTOLJAK (Ban Keglević)

STARIJI KADETI
-33kg
1. JURE JADRIJEVIĆ (Feniks)
2. ANDRIJA CRNIĆ (Gacka)
3. IVAN GUŠTIN (Karlovac)
3. DOMINIK ĐURETEC (Obrovac)

-36kg
1. OGNJEN JANJIĆ (Azija)
2. BORUT SMOLJANOVIĆ (Fox)
3. FABIJAN BRČIĆ (Radnik)
3. ELDIN HORMAN (Zlatni Ljiljani)

-39kg
1. MARKO TELENTA (Forteca)
2. KRISTIJAN FILIPČIĆ (Jastreb)
3. DOMINIK BIČAK (Rugvica)
3. KARLO STARČEVIĆ (Jastreb)

-43kg
1. LUKA LAMAČ (Bjelovar)
2. ALEKSANDAR JANKOVIĆ (Azija)
3. STJEPAN JAKOVLJEVIĆ (Jastreb)
3. MISLAV MAJOR (Novi Zagreb)

-47kg
1. DAVORIN BOLIĆ (Brod)
2. MICHEL HASANEC (Radnik)
3. ROBERT KUNETIĆ (Orka)
3. ELVIN POTRČKAJ (Zenica)

-51kg
1. JURE PANTAR (Chagi)
2. LUKA JURAK (Jastreb)
3. FILIP BETI (Feniks)
3. DAMJAN BANIĆ (Novi Zagreb)

-55kg
1. VEDRAN VILJEVAC (Omega)
2. IGOR ACKETA (Karlovac)
3. DINO LORKOVIĆ (Karlovac)
3. LUKA MAJETIĆ (Jastreb)

+55kg
1. ALEN BRKIĆ (Forteca)
2. BENJAMIN KRNETIĆ (Chagi)
3. DARIO HRDAN (Rugvica)
3. KRUNO ŠEBETIĆ (Karlovac)

STARIJE KADETKINJE
-33kg
1. VIVIEN HERCZEGH (Mađarska)
2. ANA BODONI (Brod)
3. MATEJA KNEŽEVIĆ (Kondor)
3. IVANA PETKOVIĆ (Obrovac)

-36kg
1. STELA ŠIMUNIĆ (Kondor)
2. HELENA BIŽIĆ (Jastreb)
3. LUCIJA JURAK (Jastreb)
3. ANITA HARAPIN (Feniks)

-39kg
1. FILIPA OREŠKOVIĆ (Metalac)
2. SABRINA BELJAN (Jastreb)
3. AJLA REIZ (Zlatni ljiljani)

-43kg
1. ANTONIA PETROV (Novi Zagreb)
2. NEJLA KALJANAC (Novi grad Sarajevo)
3. ĐURĐICA KOVAČEVIĆ (Orka)
3. BERNARDA MATAIĆ (Gacka)

-47kg
1. IVA ZAHIJA (Kondor)
2. ANDREA DELIĆ (Zagreb)
3. TIHANA MEĐIMOREC (Fox)
3. IVONA MANDIĆ (Feniks)

-51kg
1. IVANA PERIŠIĆ (Eurošped Vršac - SiCG)
2. NIKOLINA NAGRADIĆ (Rugvica)
3. LARA AMRŠEK (Chagi)
3. ANITA ZUBONJA (Feniks)

-55kg
1. KATARINA ĆOVIĆ (Novi Zagreb)
2. ANAMARIJA ILJIĆ (Orašje)
3. KATARINA DUSPARA (Jastreb)
3. DANIJELA VRHOVSKI (Čigra)

+55kg
1. TEA KOPINČ (Jastreb)
2. ANĐELA MILOŠ (Obrovac)
3. DARIA BUŽIĆ (Orion)
3. TAJANA KITIĆ (Karlovac)

Taekwondo klub Jastreb

Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA

ptica plava3

Pretraga

Taekwondo-jastreb.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Daljnjom pretragom naših stranica, slažete se sa uvjetima korištenja kolačića (cookies).