11. JASTREB OPEN

ORGANIZATOR: TKD klub Jastreb
MJESTO: Dom odbojke Bojan Stranić
VRIJEME: 04.10.2009.
SELEKCIJE: mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke, forme
TRENERI: Ivan Vidović, Dejan Mesarov, Vedran Drobina, Davor Žanko, Matej Škreblin
BROJ NATJECATELJA: 406
BROJ KLUBOVA: 43
BROJ ZEMALJA: 7

 

U nedjelju 04.10.2009. u Domu odbojke Bojan Stranić održao se međunarodni humanitarni taekwondo turnir za kadete i juniore „11. JASTREB OPEN" u organizaciji našeg kluba „JASTREB“, u selekcijama mlađih i starijih kadeta/nja, juniora/ki te disciplini poomse.
Na ovom natjecanju nastupilo je 406 natjecatelja iz 43 kluba i 7 zemalja (Hrvatska, Slovenija, Bosna i Hercegovina, Srbija, Kosovo, Slovačka i Mađarska).
Turnir je svečano otvorio dr. mr. sc. Dragan Primorac, a posebnu atmosferu u dvorani svojim nastupom napravili su Baruni otpjevavši nogometnu himnu "Neka pati koga smeta".

Obzirom da na onkološkom odjelu Klinike za dječje bolesti Zagreb trenutno boravi na liječenju i član našeg kluba osmogodišnji Alberto Kerim koji je iznenada obolio od teške bolesti bio je to i razlog više da ovogodišnju humanitarnu akciju posvetimo malim štićenicima Klaićeve bolnice.
Kroz kotizacije od svih sudionika i donacije svih nazočnih na dan održavanja natjecanja nastojali smo prikupiti što više financijskih sredstava koja ćemo donirati odjelu navedene institucije u skladu s njihovim potrebama.
Kako se za vrijeme natjecanja i velikog medijskog praćenja pokazao veliki interes za potporu ove humanitarne akcije od strane brojnih ljudi koji nisu bili u mogućnosti nazočiti našem humanitarnom natjecanju, odlučili smo je vremenski produžiti na idučih 15 dana unutar kojih će donacijska kutija boraviti u dječjem vrtiću koji je Alberto pohađao. Isto tako, otvorit' će se donacijski račun za onkološki odjel navedene klinike putem naše udruge.

POJEDINAČNI I EKIPNI PLASMANI KROZ SELEKCIJE

 

ZLATO SREBRO BRONCA
MARA REZAR IVAN PAVIĆ ALEN TURKANOVIĆ
MARKO GREGURIĆ KRISTIJAN FILIPČIĆ DORA SUBOTIĆ
NIKO POPOVIĆ FRAN REZAR MATIJA MLINARIĆ
SARA MILKOVIĆ JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ FRAN PEH
BRUNO NOA JURIĆ ERNA DŽANIĆ LOVRO TVRTKOVIĆ
FILIP BOŽIĆ KREŠIMIR ĆOSIĆ MATIJA SEKUŠAK
HRVOJE ŠEP PETRA MAJIĆ AJNA DŽANIĆ
IVAN TVRTKO MAJIĆ DOMAGOJ IVAN RAIČ LARA MIHOLIĆ
LUKA BOBAN MARIO JUKIĆ  
LUKA MAJETIĆ PETAR GREGURIĆ  
MARKO JUKIĆ VALENTINA TOMAŠEVIĆ    
MARKO MUTAK    
KARMELA LJUBIČIĆ    
NIVES KERNER    

 

MARA REZAR 4 pobjede ZLATO
MARKO GREGURIĆ 4 pobjede ZLATO
NIKO POPOVIĆ 4 pobjede ZLATO
SARA MILKOVIĆ 3 pobjede ZLATO
BRUNO NOA JURIĆ 2 pobjede ZLATO
FILIP BOŽIĆ 2 pobjede ZLATO
HRVOJE ŠEP 2 pobjede ZLATO
IVAN TVRTKO MAJIĆ 2 pobjede ZLATO
LUKA BOBAN 2 pobjede ZLATO
LUKA MAJETIĆ 2 pobjede ZLATO
MARKO JUKIĆ 2 pobjede ZLATO
MARKO MUTAK 2 pobjede ZLATO
IVAN PAVIĆ bez pobjede SREBRO
KRISTIJAN FILIPČIĆ bez pobjede SREBRO
FRAN REZAR 3 pobjede SREBRO
JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ 3 pobjede SREBRO
ERNA DŽANIĆ 2 pobjede SREBRO
KREŠIMIR ĆOSIĆ 2 pobjede SREBRO
PETRA MAJIĆ 2 pobjede SREBRO
DOMAGOJ IVAN RAIČ 1 pobjeda SREBRO
MARIO JUKIĆ 1 pobjeda SREBRO
ALEN TURKANOVIĆ bez pobjede BRONCA
DORA SUBOTIĆ bez pobjede BRONCA
MATIJA MLINARIĆ bez pobjede BRONCA
FRAN PEH 2 pobjede BRONCA
LOVRO TVRTKOVIĆ 2 pobjede BRONCA
MATIJA SEKUŠAK 2 pobjede BRONCA
AJNA DŽANIĆ 1 pobjeda BRONCA
LARA MIHOLIĆ 2 pobjede BRONCA
BOJAN MIKIĆ bez pobjede bez plasmana
FILIP KOŽIĆ bez pobjede bez plasmana
IVANA RAŠIĆ bez pobjede bez plasmana
JAKOV ŠALATA bez pobjede bez plasmana
JOSIP VLADISAVLJEVIĆ bez pobjede bez plasmana
MAKS ŠALATA bez pobjede bez plasmana
MARKO LIPOVAC bez pobjede bez plasmana
MLADEN SEKUŠAK bez pobjede bez plasmana
TIN BRAJČIĆ bez pobjede bez plasmana
VEDRAN RAIČKOVIĆ bez pobjede bez plasmana
BORNA HOGGE 1 pobjeda bez plasmana
BRUNO MILOŠ 1 pobjeda bez plasmana
DAMJAN BRUNDIĆ 1 pobjeda bez plasmana
MARIO GALIĆ 1 pobjeda bez plasmana

 

 

EKIPNI PLASMANI KROZ DISCIPLINE I SELEKCIJE

 SVEUKUPNI POBJEDNIK TURNIRA
JASTREB

 

BORBE

 

MLAĐI KADETI   MLAĐE KADETKINJE
JASTREB   ČIGRA
ZAGREB   OSVIT
ORKA AS   JASTREB


STARIJI KADETI   STARIJE KADETKINJE
JASTREB   DUBRAVA
FOX   OSVIT
ORION   NOVI ZAGREB


JUNIORI   JUNIORKE
OSVIT   OSVIT
JASTREB   DUBRAVA
DUBRAVA   FENIKS-VUKOMEREC


NAJBOLJIM NATJECATELJIMA KROZ DVE SELEKCIJE I DISCIPLINE DODIJELJENI SU PRIGODNI PEHARI I POKLON BONOVI ZA KUPNJU OPREME „BUDO SPORT“

NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA:            ANITA MISLINI -ČIGRA
NAJBOLJI MLAĐI KADET:                           MARKO GREGURIĆ -JASTREB       

NAJBOLJA STARIJA KADETKINJA:          ANA VRANEŠIĆ -BANIJA
NAJBOLJI STARIJI KADET:                         DOMINIK MATLEKOVIĆ -ORION
NAJBOLJA JUNIORKA:                                 ADRIANA ĐURETEC -OSVIT


NAJBOLJI JUNIOR:                                       BRUNO REZO -DUBRAVA
NAJBOLJA KADETKINJA POOMSAE:      LUCIJA ROGLIĆ -MAKSIMIR
NAJBOLJI KADET POOMSAE:                    MARKO LAMZA –SUSEDGRAD SOKOL
NAJBOLJI JUNIOR POOMSAE:                  NIKO BRAJDIĆ -MAGONE
NAJBOLJA JUNIORKA POOMSAE:           KARMELA LJUBIČIĆ - JASTREB    

POOMSE     

KADETI   KADETKINJE
SUSEDGRAD SOKOL   MAKSIMIR
RUGVICA   MASTER
KONDOR   RUGVICA


JUNIORI   JUNIORKE
MASTER   JASTREB
MAGONE   SUSEDGRAD SOKOL
LEKENIK   LEKENIK

 

POSEBNE NAGRADE DODJELJENE SU:

NAJUDALJENIJOJ EKIPI: SLOVAČKA TAEKWONDO FEDERACIJA
NAJBROJNIJOJ EKIPI: OSVIT

Taekwondo klub Jastreb

Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA

ptica plava3

Pretraga

Taekwondo-jastreb.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Daljnjom pretragom naših stranica, slažete se sa uvjetima korištenja kolačića (cookies).