14. JASTREB OPEN

ORGANIZATOR: TKD klub Jastreb
MJESTO: SD „Sutinska Vrela“
VRIJEME: 27.10.2012.
SELEKCIJE: mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke,
forme, sportska borba
BROJ NATJECATELJA: 910
BROJ KLUBOVA: 76
BROJ ZEMALJA: 6

 

U subotu 27.10.2012. u dvorani Sutinska vrela rekordan broj od 910 natjecatelja iz 76 klubova i 6 zemalja (Hrvatska, Slovenija, Mađarska, Slovačka, Srbija) odmjerio je svoje snage na 9 tatamija. U sklopu navedenih nastupila su i 2 nacionalna tima (Mađarske i Slovačke).

Iz Jastrebovih redova nastupilo je 150 natjecatelja kroz sve discipline i uzraste u pratnji 6 trenera koji su ostvarili značajne rezultate kroz pojedinačne i ekipne plasmane.
Ovaj projekt godinama se provodi pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta RH i uz potporu Grada Zagreba – Gradskog ureda za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom i Turističke zajednice grada Zagreba.

Protokolu svečanog otvaranja nazočili su:

  • veleposlanik republike Južne Koreje (Nj.E. g. Seong Ung PARK)
  • vice konzulica (gđica. Na La HAN)
  • predsjednik Gradske skupštine Grada Zagreba (g. Davor Bernardić)
  • jedan od najrespektabilnijih ministara znanosti, obrazovanja i sporta RH (prof. dr. sc. Dragan Primorac)
  • direktor Uprave za sport Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta (g. Darko Vučić)
  • izaslanik Gradonačelnika (g. Milan Čolić, savjetnik za sport)
  • predstavnik Hrvatskog olimpijskog odbora (gđa. Gordana Borko)
  • zamjenice pročelnice Gradskog ureda za socijalnu zaštitu (gđa. Romana Galić) i osobe s invaliditetom (gđa. Marinka Bakula-Anđelić) i savjetnica (Zorana Uzelac)
  • predsjednik Vijeća gradske četvrti Trešnjevka sjever (g. Željko Sladović)
  • predsjednik Hrvatskog taekwondo saveza (prof.dr.sc. Franjo Prot) i glavna tajnica (gđa. Mihaela Štrok)
  • predsjednik Zagrebačkog taekwondo saveza (g. Tomislav Horvat) i glavni tajnik (g. Anđelko Vučenik)
  • član uprave Večernjeg lista (g. Mario Zorko)

te obitelj Novak-Bešić za čijeg je oboljelog mališana organizirana naša ovogodišnja humanitarna sportska priredba.

Predsjednik Gradske skupštine grada Zagreba pozdravio je nazočne kroz kratko obraćanje i zahvalu klubu organizatoru ovog humanitarnog natjecanja.

Njegova Ekselencija g. Seong Ung PARK obratio se nazočnima u duhu Koreje i otvorio je natjecanje.

Naša popularna pjevačica Marija Husar zabavila je najmlađu populaciju pjesmom „Ljubav“ koja je prenosila poruku naše humanitarne akcije provedene pod geslom:

„NE POSTOJE VELIKE STVARI,
SAMO MALE STVARI UČINJENE S PUNO LJUBAVI“

 

POJEDINAČNI PLASMANI KROZ SELEKCIJE

ZLATO SREBRO BRONCA
MATEO VUKŠIĆ JAN KUZMAN EDISON OLLURI
FRAN PEH MATEJ HORVAT MARTIN POLANŠĆAK
JAKOV KVEŠTAK ADNAN ALAGIĆ MARTIN SEVER
NIKO POPOVIĆ LANA KOVAČEVIĆ NIKOLINA MESIĆ
SVEN GAVRANOVIĆ PINO REČIĆ VITO MILANOVIĆ
BORNA VARGA ANTUN OBROVAC MARKO MILKOVIĆ
KREŠIMIR ĆOSIĆ MARIO GALIĆ MATEA KALIĆ
LIDIJA OBROVAC MATEO ZORKO ELA SEKUŠAK
LUCIJA OBROVAC NIVES KERNER GRGUR KUDELIĆ
MATEJA ĆOSIĆ DON MAJERIĆ IVANO KAURIĆ
ROKO BULJAN FILIP GOJSALIĆ JOSIP GALIĆ
EMA KRULJAC LUCAS CURMAN LANA GREGURAŠ
LAURA GLASNOVIĆ   LEON CRNOBRNJA
ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ
VEDRAN RAIČKOVIĆ

 

SLOBODNI SPARING – BORBE

MATEO VUKŠIĆ 4 pobjede ZLATO
FRAN PEH 3 pobjede ZLATO
JAKOV KVEŠTAK 3 pobjede ZLATO
NIKO POPOVIĆ 3 pobjede ZLATO
SVEN GAVRANOVIĆ 3 pobjede ZLATO
BORNA VARGA 2 pobjede ZLATO
KREŠIMIR ĆOSIĆ 2 pobjede ZLATO
LIDIJA OBROVAC 2 pobjede ZLATO
LUCIJA OBROVAC 2 pobjede ZLATO
MATEJA ĆOSIĆ 2 pobjede ZLATO
ROKO BULJAN 2 pobjede ZLATO
EMA KRULJAC 1 pobjeda ZLATO
JAN KUZMAN 4 pobjede SREBRO
MATEJ HORVAT 3 pobjede SREBRO
ADNAN ALAGIĆ 2 pobjede SREBRO
LANA KOVAČEVIĆ 2 pobjede SREBRO
LAURA GLASNOVIĆ 2 pobjede ZLATO
PINO REČIĆ 2 pobjede SREBRO
ANTUN OBROVAC 1 pobjeda SREBRO
MARIO GALIĆ 1 pobjeda SREBRO
MATEO ZORKO 1 pobjeda SREBRO
NIVES KERNER 1 pobjeda SREBRO
DON MAJERIĆ bez pobjede SREBRO
FILIP GOJSALIĆ bez pobjede SREBRO
LUCAS CURMAN bez pobjede SREBRO
EDISON OLLURI 2 pobjede BRONCA
MARTIN POLANŠĆAK 2 pobjede BRONCA
MARTIN SEVER 2 pobjede BRONCA
NIKOLINA MESIĆ 2 pobjede BRONCA
VITO MILANOVIĆ 2 pobjede BRONCA
MARKO MILKOVIĆ 1 pobjeda BRONCA
MATEA KALIĆ 1 pobjeda BRONCA
ELA SEKUŠAK bez pobjede BRONCA
GRGUR KUDELIĆ bez pobjede BRONCA
IVANO KAURIĆ bez pobjede BRONCA
JOSIP GALIĆ bez pobjede BRONCA
LANA GREGURAŠ bez pobjede BRONCA
LEON CRNOBRNJA bez pobjede BRONCA
ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ bez pobjede BRONCA
VEDRAN RAIČKOVIĆ bez pobjede BRONCA
JOSIP ŠPOLJARIĆ 2 pobjede bez plasmana
MATIJA VRLJIĆ 2 pobjede bez plasmana
DAVID VRLJIĆ 1 pobjeda bez plasmana
LEON ZORKO 1 pobjeda bez plasmana
LOVRO MILOŠ 1 pobjeda bez plasmana
LUKA JURČIĆ 1 pobjeda bez plasmana
PETAR REČIĆ 1 pobjeda bez plasmana

 

TEHNIČKE DISCIPLINE – POOMSAE

ZLATO SREBRO BRONCA
KARMELA LJUBIČIĆ NIKOLINA CAPAN DOMAGOJ VUK
KREŠIMIR CRNČEC VLATKA MEDIĆ
MARTINA ĆOSIĆ
NIVES KERNER
SVEN TUŠKAN

 

KARMELA LJUBIČIĆ ZLATO
KREŠIMIR CRNČEC ZLATO
MARTINA ĆOSIĆ ZLATO
NIVES KERNER ZLATO
SVEN TUŠKAN ZLATO
NIKOLINA CAPAN SREBRO
VLATKA MEDIĆ SREBRO
DOMAGOJ VUK BRONCA
KIKA VIDIĆ bez plasmana

 

KICK 

BRONCA
ANTUN OBROVAC

 

ANTUN OBROVAC 3 pobjede BRONCA
DŽANA HABIBOVIĆ 1 pobjeda bez plasmana
JAN BRADAČ 2 pobjede bez plasmana
MAURO MARTINAC 1 pobjeda bez plasmana
NINO KOLEGA 2 pobjede bez plasmana

 

EKIPNI PLASMANI KROZ DISCIPLINE I SELEKCIJE 

MLAĐI KADETI A MLAĐE KADETKINJE B
OSVIT OSVIT
SLOVAKIA TEAM PANTERA
SUŠAK JASTREB

 

MLAĐI KADETI B MLAĐE KADETKINJE B
JASTREB FOX
SUSEDGRAD SOKOL ORKA AS
ORKA AS ČIGRA

 

KADETI A KADETKINJE A
OSVIT BANIJA PANDAS
JASTREB ZAPREŠIĆ
ORKA AS OSVIT

 

KADETI B KADETKINJE B
VUKOVI ST KWAN
DUBRAVA VELIKA GORICA
BANIJA PANDAS BRINJE

 

JUNIORI JUNIORKE
DUBRAVA ST KWAN
OMEGA HUNGARY
JASTREB DUBRAVA

  

TEHNIČKE DISCIPLINE - POOMSAE     

KADETI KADETKINJE
JAKOVLJE JASTREB
MAKSIMIR DAN GUN
DAN GUN JAKOVLJE

 

JUNIORI JUNIORKE
SARGA TENGER JASTREB
JASTREB DAN GUN
DAN GUN SLOVAKIA TEAM

 

LIMAČI KICK

DJEČACI DJEVOJČICE
ORIENT OGULIN
ROVINJ ORIENT
ČIGRA ORKA AS

 

LIMAČI– BORBE

LIMAČI LIMAČICE
JASTREB DAN GUN
ORKA AS JASTREB
KARLOVAC MAKSIMIR

 

 

 

NAJBOLJIM NATJECATELJIMA KROZ SVE SELEKCIJE I DISCIPLINE
DODJELJENI SU PRIGODNI PEHARI

NAJBOLJI JUNIOR POOMSAE:  KREŠIMIR CRNČEC - JASTREB
NAJBOLJA JUNIORKA POOMSAE:  NIVES KERNER - JASTREB
NAJBOLJI KADET POOMSAE:  NIKO ZORIČIĆ - MAKSIMIR
NAJBOLJA KADETKINJA POOMSAE:  MARTINA ĆOSIĆ - JASTREB
NAJBOLJI KADET A:  MARKO GOLUBIC -   ORKA AS  
NAJBOLJA KADETKINJA A:  TENA KUNOVIC - BANIJA PANDAS
NAJBOLJI KADET B:  BORIS RIMAC - GRAČAC   
NAJBOLJA KADETKINJA B:  MARGARETA BURG - SAJNAMI     
NAJBOLJI MLAĐI KADET A:  FILIP SVEC - SLOVAKIA TEAM
NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA A:  TEREZA SCHREIBEROVA - SLOVAKIA TEAM
NAJBOLJI MLAĐI KADET B:  JOSIP GECEVIC - ORKA AS 
NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA B:  DORA PONGRAC - ORKA AS
NAJBOLJI JUNIOR:  ROBERT REZO - DUBRAVA  
NAJBOLJA JUNIORKA:  TIMEA BRAUN - HUNGARY  
NAJBOLJA LIMAČICA:  HANA DORIA ZAJEC – DAN GUN
NAJBOLJI LIMAČ:  MATEO VUKŠIĆ - JASTREB
NAJBOLJA LIMAČICA KICK:  MONIKA JAKSIC - OGULIN
NAJBOLJI LIMAČ KICK:  FRAN BOSANČIĆ - ČIGRA

 

POSEBNE NAGRADE DODJELJENE SU: 

NAJUDALJENIJOJ GOSTUJUĆOJ EKIPI - SLOVAKIA TEAM

NAJBROJNIJOJ EKIPI - ORKA AS

 

Taekwondo klub Jastreb

Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA

ptica plava3

Pretraga

Taekwondo-jastreb.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Daljnjom pretragom naših stranica, slažete se sa uvjetima korištenja kolačića (cookies).