16. JASTREB OPEN

ORGANIZATOR: TKD klub Jastreb
MJESTO: Dvorana II, Dom Sportova
VRIJEME: 29.11.2014.
SELEKCIJE: kick, limači, mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke,
forme
BROJ NATJECATELJA: 870
BROJ KLUBOVA: 64
BROJ ZEMALJA: 4

U subotu 29.11.2014. u prepunoj Dvorani II Doma Sportova, 850 natjecatelja iz 64 kluba i 4 zemlje (Hrvatska, Slovenija, Bosna i Hercegovina i Slovačka) odmjerilo je svoje snage na 9 tatamija.
Ovaj projekt i ove godine održao se pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta RH, Veleposlanstva Republike Koreje te Gradonačelnika Grada Zagreba, te uz potporu Gradskog ureda za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom i Turističke zajednice grada Zagreba.
Ove godine dobrotvornu akciju posvetili smo udruzi „Sve za životinje“, koja dugi niz godina skrbi o bolesnim i napuštenim životinjama na području Zagreba. Kroz kotizacije od svih sudionika i donacije svih nazočnih na dan održavanja natjecanja prikupili smo sredstva kroz novčanu i robnu vrijednost (hranu za kućne ljubimce) koje smo donirali gore navedenoj udruzi.
Kroz protokol svečanog otvaranja koji je predvodila voditeljica Karmela Vukov-Colić, Zagrebačke mažoretkinje uvele su ekipe na tatami, nakon čega su uslijedili nastupi Cedevitasica te revijalna borba Jastrebova Mateja Horvata i Vedrana Raičkovića koju je popratio iz zraka specijalni kvadrikopter s kamerom sa direktnim prijenosom na video zidu. Dodijeljeni su pehari najudaljenijoj gostujućoj ekipi Koryo TKD Slavia Košice te najbrojnijoj ekipi iz TKD kluba Ljubija-Prijedor.
Protokolu svečanog otvaranja nazočili su brojni mediji i uvaženi gosti iz kulturnog i javnog života našeg grada i države koji su se u sklopu navedenoga nazočnima obratili kroz kratke pozdravne govore:

  • predsjednica organizacijskog odbora i glavna tajnica Tamara Pradegan, ispred kluba organizatora
  • Ministar znanosti, obrazovanja i sporta, g.Vedran Mornar
  • Veleposlanik Republike Koreje, NJ.E. Suh Hyung-Won

Preostalim VIP gostima uručena su prigodna priznanja i pokloni:

  • predsjednici mjesnog odbora dr.Ante Starčević, gđi. Mariji Jelavić
  • voditeljici područnog odsjeka službe za mjesnu samoupravu Trešnjevka sjever, gđi. Antonietti Gretić
  • supruzi i kćeri pokojnog g.Dražena Mađarevića, glavnog tajnika ZTS-a i HTS-a, Ančici i Anji Mađarević
  • Miroslavu Brežanu
  • pomoćnici pročelnice Gradskog ureda za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom, gđi. Romani Galić
  • prof.dr.sc. Draganu Primorcu
  • saborskom zastupniku i podpredsjedniku gradske skupštine Grada Zagreba, g.Davoru Bernardiću
  • izaslaniku gradonačelnika Grada Zagreba koji je bio i pokrovitelj ovogodišnjeg Jastreb Opena, g.Milanu Čoliću

Veleposlanik Republike Južne Koreje Nj.E. g. Suh Hyung-Won obratio se sudionicima 16. Jastreb Open-a na simpatičnom hrvatskom jeziku što je izazvalo oduševljenje kod sveprisutnih koji su ga nagradili pljeskom. Naglasio je kako je upravo taekwondo most koji povezuje domovinu taekwondo sporta Republiku Koreju i Lijepu Našu, a taekwondo klub „Jastreb“ jedan je od njegovih najčvršćih poveznica. Ministar znanosti, obrazovanja i sporta, g.Vedran Mornar otvorio je natjecanje te u svom govoru naglasio kako sport igra važnu ulogu kod najmlađih u oblikovanju osobe i ličnosti te pohvalio upravo rad sa najmlađim natjecateljima koji se uključuju u sport  već sa 4 godine starosti.

Naša dobrotvorna akcija kao i u nizu dosadašnjih godina provedena je pod geslom:
„NE POSTOJE VELIKE STVARI,
SAMO MALE STVARI UČINJENE S PUNO LJUBAVI“

POJEDINAČNI PLASMANI KROZ SELEKCIJE

SPORTSKA BORBA

ZLATO SREBRO BRONCA
DARIJA ZELJKO EDISON OLLURI DAVID PLAŠĆ
FILIP GOJSALIĆ FRAN VRBANAC ELA SEKUŠAK
IVONA STRAŠĆEK JOSIP BREKALO IVAN DRAŽENOVIĆ
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ JOSIP GALIĆ JOSIP ŠPOLJARIĆ
KARLA KIRIN KARLO MALEČIĆ JOSIP VLADISAVLJEVIĆ
KARLA KLAUDIA KVESIĆ MARIS METER LANA GREGURAŠ
KREŠIMIR ĆOSIĆ MARKO GRABUŠIĆ LEONARDO BUTINA
LAURA GLASNOVIĆ MARKO MIHOLIĆ LUKA LIPOVAC
LORENA KABIĆ MARKO MRAVINAC LUKA TOMIĆ
LOVRO MILOŠ MATEA ZELJKO MARIN KLARIĆ
MARIJA FRKLIĆ MATEJ HORVAT MATEJ MIHOLIĆ
MARIO GALIĆ MATEJA ĆOSIĆ NINA GABRIĆ
MATEO ZORKO PETRA GRABUŠIĆ PATRIK POKLEČKI
NIKO POPOVIĆ RAMONA PETKO SVEN GAVRANOVIĆ
PAOLA STRAŠĆEK TENA KRZNARIĆ  
ROKO BULJAN    
TIN MALEČIĆ    
VEDRAN RAIČKOVIĆ    

 

TEHNIČKE DISCIPLINE – POOMSAE

ZLATO SREBRO BRONCA
KIKA VIDIĆ KARLA VUKŠIĆ MATE ČULO
LAURA KOLAR NIKOLINA CAPAN MATKO ŠIRAC
MARTINA ĆOSIĆ    
SVEN TUŠKAN    

 

DISCIPLINA KICK

ZLATO SREBRO BRONCA
ROKO GULIN ANA LEONA ŠIMIĆ DANIEL ŠKRTIĆ
    JAKOV ĆAĆIĆ

 

 

POJEDINAČNI PLASMANI – SPORTSKA BORBA

DARIJA ZELJKO MLAĐI KADETI 2 pobjede ZLATO
FILIP GOJSALIĆ MALI ŠKOLARCI 3 pobjede ZLATO
IVONA STRAŠĆEK MLAĐI KADETI 3 pobjede ZLATO
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ STARIJI KADETI 2 pobjede ZLATO
KARLA KIRIN MLAĐI KADETI 2 pobjede ZLATO
KARLA KLAUDIA KVESIĆ STARIJI KADETI 2 pobjede ZLATO
KREŠIMIR ĆOSIĆ JUNIORI 3 pobjede ZLATO
LAURA GLASNOVIĆ STARIJI KADETI 2 pobjede ZLATO
LORENA KABIĆ MALI ŠKOLARCI 3 pobjede ZLATO
LOVRO MILOŠ MLAĐI KADETI 2 pobjede ZLATO
MARIJA FRKLIĆ JUNIORI 2 pobjede ZLATO
MARIO GALIĆ STARIJI KADETI 2 pobjede ZLATO
MATEO ZORKO STARIJI KADETI 2 pobjede ZLATO
NIKO POPOVIĆ JUNIORI 2 pobjede ZLATO
PAOLA STRAŠĆEK STARIJI KADETI 4 pobjede ZLATO
ROKO BULJAN MALI ŠKOLARCI 3 pobjede ZLATO
TIN MALEČIĆ MLAĐI KADETI 4 pobjede ZLATO
VEDRAN RAIČKOVIĆ STARIJI KADETI 2 pobjede ZLATO
EDISON OLLURI STARIJI KADETI 1 pobjeda SREBRO
FRAN VRBANAC MLAĐI KADETI 4 pobjede SREBRO
JOSIP BREKALO JUNIORI 1 pobjeda SREBRO
JOSIP GALIĆ MALI ŠKOLARCI 1 pobjeda SREBRO
KARLO MALEČIĆ MLAĐI KADETI 2 pobjede SREBRO
MARIS METER MALI ŠKOLARCI 2 pobjede SREBRO
MARKO GRABUŠIĆ STARIJI KADETI 2 pobjede SREBRO
MARKO MIHOLIĆ VRTIĆANCI 2 pobjede SREBRO
MARKO MRAVINAC MLAĐI KADETI 1 pobjeda SREBRO
MATEA ZELJKO MLAĐI KADETI 3 pobjede SREBRO
MATEJ HORVAT STARIJI KADETI 1 pobjeda SREBRO
MATEJA ĆOSIĆ JUNIORI 2 pobjede SREBRO
PETRA GRABUŠIĆ MLAĐI KADETI bez pobjede SREBRO
RAMONA PETKO STARIJI KADETI 1 pobjeda SREBRO
TENA KRZNARIĆ STARIJI KADETI 1 pobjeda SREBRO
DAVID PLAŠĆ MLAĐI KADETI 1 pobjeda BRONCA
ELA SEKUŠAK MLAĐI KADETI 1 pobjeda BRONCA
IVAN DRAŽENOVIĆ MLAĐI KADETI 2 pobjede BRONCA
JOSIP ŠPOLJARIĆ MLAĐI KADETI 1 pobjeda BRONCA
JOSIP VLADISAVLJEVIĆ JUNIORI bez pobjede BRONCA
LANA GREGURAŠ MALI ŠKOLARCI 1 pobjeda BRONCA
LEONARDO BUTINA STARIJI KADETI bez pobjede BRONCA
LUKA LIPOVAC MLAĐI KADETI 1 pobjeda BRONCA
LUKA TOMIĆ MLAĐI KADETI 3 pobjede BRONCA
MARIN KLARIĆ VRTIĆANCI bez pobjede BRONCA
MATEJ MIHOLIĆ VRTIĆANCI 1 pobjeda BRONCA
NINA GABRIĆ MALI ŠKOLARCI 2 pobjede BRONCA
PATRIK POKLEČKI STARIJI KADETI bez pobjede BRONCA
SVEN GAVRANOVIĆ MLAĐI KADETI 1 pobjeda BRONCA
ADNAN ALAGIĆ MLAĐI KADETI 1 pobjeda bez plasmana
ANA FRŽOP STARIJI KADETI bez pobjede bez plasmana
ANDRIJA MAČEK MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
ANTONIO DRAGUN MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
ANTONIO KARPIŠEK MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
BORNA BOROTA MLAĐI KADETI 1 pobjeda bez plasmana
DON MAJERIĆ STARIJI KADETI bez pobjede bez plasmana
DORIS METER VRTIĆANCI bez pobjede bez plasmana
EROL MUJKIĆ MALI ŠKOLARCI bez pobjede bez plasmana
EUGEN PLEŠKO VRTIĆANCI bez pobjede bez plasmana
FILIP GALIJANIĆ MALI ŠKOLARCI bez pobjede bez plasmana
FILIP JERLEKOVIĆ VRTIĆANCI bez pobjede bez plasmana
IVAN VARGA MALI ŠKOLARCI 1 pobjeda bez plasmana
JAKOV RAMLJAK MLAĐI KADETI 1 pobjeda bez plasmana
JAN PINTAR MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
KARLO KUŠNJAČIĆ MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
KRISTIJAN ŠAVORIĆ MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
LEON ZORKO MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
LOVRO MATKOVIĆ MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
MAGDALENA IVIĆ MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
MATEA PRIMORAC STARIJI KADETI bez pobjede bez plasmana
MATEO KOLMAN JUNIORI bez pobjede bez plasmana
MATEO VUKŠIĆ MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
MAURO MARTINAC MALI ŠKOLARCI 1 pobjeda bez plasmana
MIA VEKIĆ MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
NEA ĐAPO VRTIĆANCI bez pobjede bez plasmana
NICOLE DAGELIĆ MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
NIKOLINA MESIĆ MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
OZREN DELAČ VRTIĆANCI bez pobjede bez plasmana
STJEPAN KEREČENI VRTIĆANCI bez pobjede bez plasmana
SVEN KOLEVSKI VRTIĆANCI bez pobjede bez plasmana
TIN VRANARIČIĆ STARIJI KADETI bez pobjede bez plasmana
TJAŠA RADOŠEVIĆ MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
VITO KARPIŠEK VRTIĆANCI bez pobjede bez plasmana
VITO MILANOVIĆ MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana

 

POJEDINAČNI PLASMANI – KICK

ROKO GULIN ZLATO 5 pobjeda
ANA LEONA ŠIMIĆ SREBRO bez pobjede
DANIEL ŠKRTIĆ BRONCA 2 pobjede
JAKOV ĆAĆIĆ BRONCA bez pobjede
ANA RENE ČOLAK bez plasmana bez pobjede
ANTONIA GALIJANIĆ bez plasmana 2 pobjede
DAVID DUGOREPEC bez plasmana bez pobjede
FILIP DUMIĆ bez plasmana bez pobjede
FILIP GAŠPAROVIĆ bez plasmana 1 pobjeda
FILIP JERLEKOVIĆ bez plasmana 1 pobjeda
FRAN GUROVIĆ bez plasmana bez pobjede
FRAN ŠARAVANJA bez plasmana bez pobjede
HRVOJE VUŠAK bez plasmana bez pobjede
LANA ŠNIDARIĆ bez plasmana bez pobjede
LEO VAMPOVAC bez plasmana bez pobjede
MARIN MARŠ bez plasmana bez pobjede
NIKA IVA NEŽMAHEN bez plasmana bez pobjede
TIN HORVAT bez plasmana bez pobjede
VANJA VALENTIĆ bez plasmana bez pobjede
VITO ĆAĆIĆ bez plasmana bez pobjede
VITO RAKIĆ bez plasmana bez pobjede
VITO ŠARAVANJA bez plasmana bez pobjede

 

Taekwondo klub Jastreb

Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA

Posljednje novosti

ptica plava3

Pretraga

Taekwondo-jastreb.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Daljnjom pretragom naših stranica, slažete se sa uvjetima korištenja kolačića (cookies).