ORGANIZATOR:TKD klub BANIJA PANDAS
MJESTO:Karlovac
VRIJEME:05.11.2017.
SELEKCIJE:limači/ce, mlađi kadeti/nje, kadeti/nje,
TRENERI:Tomislav Miščančuk
OSVOJENA ODLIČJA:3 zlata, 4 srebra, 4 bronce
BROJ NATJECATELJA:198
BROJ KLUBOVA:19
BROJ ZEMALJA:Hrvatska
EKIPNI PLASMAN:1. MJESTO KADETI

U nedjelju, 05. studenog 2017. u Sportskoj dvorani Mladost u Karlovcu, u organizaciji TKD kluba Banija Pandas održano je taekwondo natjecanje "PANDAS OPEN".
Na natjecanju je nastupilo 198 natjecatelja iz 19 hrvatskih klubova.
TKD klub Jastreb je na ovom natjecanju predstavljalo 11 natjecatelja u pratnji trenera Tomislava Miščančuka. U pojedinačnom plasmanu Jastrebovi su osvojili 3 zlata, 4 srebra i 4 bronce, a u ekipnom plasmanu 1. mjesto u selekciji kadeta.

POJEDINAČNI PLASMANI SPORTSKA BORBA

ZLATOSREBROBRONCA
ANDRIJA VRBANACVITO OBROVACEMMA PAUN
FILIP GALIJANIĆANA RENE ČOLAKJAN LAKATOŠ
NIKOLINA JURAKLEA BARIĆMARKO VUKELIĆ
ROBERT RAIĆVIKTORIA VARGA

ANDRIJA VRBANACLIMAČI2 pobjedeZLATO
FILIP GALIJANIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeZLATO
NIKOLINA JURAKMLAĐI KADETI1 pobjedAZLATO
VITO OBROVACMLAĐI KADETI2 pobjedeSREBRO
ANA RENE ČOLAKSTARIJI KADETIbez pobjedeSREBRO
LEA BARIĆLIMAČIbez pobjedeSREBRO
ROBERT RAIĆLIMAČIbez pobjedeSREBRO
EMMA PAUNMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
JAN LAKATOŠLIMAČIbez pobjedeBRONCA
MARKO VUKELIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
VIKTORIA VARGALIMAČIbez pobjedeBRONCA

 

  • ORGANIZATOR:TKD klub PANTERA
    MJESTO:Sportska dvorana SC Lučko
    VRIJEME:28.10.2017.
    SELEKCIJE:mlađi kadeti/nje, kadeti/nje, juniori/ke
    TRENERI:Matej Škreblin, Ivan Brekalo
    OSVOJENA ODLIČJA:6 zlata, 3 srebra, 3 bronce
    BROJ NATJECATELJA:350
    BROJ KLUBOVA:44
    BROJ ZEMALJA:5 (Hrvatska, Slovenija, BiH, Mađarska, Srbija)
    EKIPNI PLASMAN:1. MJESTO SVEUKUPNO KROZ SVE SELEKCIJE

    U subotu, 28. listopada 2017. u Sportskoj dvorani SC Lučko, u organizaciji TKD kluba Pantera, održano je međunarodno taekwondo natjecanje PANTERA OPEN 2017. Na natjecanju je nastupilo 350 natjecatelja iz 44 kluba predstavnika 5 zemlja (Hrvatske, Slovenije, BiH, Mađarske i Srbije).
    U pojedinačnom plasmanu jastrebovi su osvojili 6 zlata, 3 srebra i 3 bronce što je u ekipnom plasmanu TKD klubu JASTREB donijelo 1. mjesto sveukupno kroz sve selekcije i discipline za što je dodjeljena i posebna nagrada.

    POJEDINAČNI PLASMANI SPORTSKA BORBA

    ZLATOSREBROBRONCA
    DON MAJERIĆIVAN VARGAMARKO MRAKOVIĆ
    SVEN KOLEVSKIEROL MUJKIĆMARKO MIHOLIĆ
    FILIP GOJSALIĆFRAN VRBANACADNAN ALAGIĆ
    MATEJ MIHOLIĆ
    VITO MILANOVIĆ
    KARLA KIRIN

    DON MAJERIĆJUNIORI2 pobjedeZLATO
    SVEN KOLEVSKIMLAĐI KADETI3 pobjedeZLATO
    FILIP GOJSALIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
    MATEJ MIHOLIĆMLAĐI KADETI3 pobjedeZLATO
    VITO MILANOVIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    KARLA KIRINSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    IVAN VARGAMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
    EROL MUJKIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
    FRAN VRBANACSTARIJI KADETI1 pobjedaSREBRO
    MARKO MRAKOVIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
    MARKO MIHOLIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
    ADNAN ALAGIĆSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
    ANDRIJA MAČEKSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana

  • ORGANIZATOR:TKD klub GAIANA
    MJESTO:Ljubljana
    VRIJEME:22.10.2017.
    SELEKCIJE:limači/ce, mlađi kadeti/nje, kadeti/nje, juniori/ke, forme
    TRENERI:Ivan Brekalo, Tomislav Miščančuk, Krešimir Crnčec
    OSVOJENA ODLIČJA:6 zlata, 4 srebra, 6 bronci
    BROJ NATJECATELJA:320
    BROJ KLUBOVA:34
    BROJ ZEMALJA:5 (Hrvatska, Slovenija, Srbija, Italija, Slovačka)
    EKIPNI PLASMAN:1. mjesto limači
    2. mjesto limačice
    1. mjesto sveukupno limači/ce
    2. mjesto mlađi kadeti A
    2. mjesto mlađe kadetkinje B
    4. mjesto u sveukupno kroz sve selekcije

    U nedjelju 22. listopada 2017. u sportskoj hali Tivoli u Ljubljani, u organizaciji TKD kluba Gaiana iz Slovenije, održano je međunarodno taekwondo natjecanje "3. GAIANA LJUBLJANA TROPHY" u disciplinama sportske borbe i forme. Na natjecanju je nastupilo 320 natjecatelja iz 34 kluba iz Hrvatske, Slovenije, Srbije, Italije i Slovačke.
    TKD klub Jastreb na ovom natjecanju nastupio je s 19 natjecatelja (17 sportska borba i 2 forme).
    U pojedinačnom plasmanu jastrebovi su osvojili 6 zlata, 4 srebra i 6 bronci. U ekipnom plasmanu 1. mjesto sveukupno zauzeli su limači i limačice (1. mjesto limači, 2. mjesto limačice), 2. mjesto mlađi kadeti A i mlađe kadetkinje B te 4. mjesto sveukupno kroz sve selekcije.

     

    POJEDINAČNI PLASMANI SPORTSKA BORBA

    ZLATOSREBROBRONCA
    NIKO SUBOTIČANECNOA ŽANETIĆKARLA VUKŠIĆ
    LEA BARIĆROBERT RAIĆANDRIJA VRBANAC
    VIKTORIA VARGANIKOLINA JURAKROKO GULIN
    VITO OBROVACNINA MARIA BIŠĆANVITO KNEŽEVIĆ
    MIHAELA MOLNARMEGI MILIČIĆ
    ANA-MARIJA NIŠANDŽIĆ

     

    POJEDINAČNI PLASMANI POOMSE

    ZLATO
    LUCIJA JAZIĆ

     

    NIKO SUBOTIČANECLIMAČI2 pobjedeZLATO
    LEA BARIĆLIMAČI1 pobjedaZLATO
    VIKTORIA VARGALIMAČI1 pobjedaZLATO
    VITO OBROVACMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
    MIHAELA MOLNARMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
    NOA ŽANETIĆLIMAČIbez pobjedeSREBRO
    ROBERT RAIĆLIMAČI2 pobjedeSREBRO
    NIKOLINA JURAKMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
    NINA MARIA BIŠĆANMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
    KARLA VUKŠIĆJUNIORIbez pobjedeBRONCA
    ANDRIJA VRBANACLIMAČIbez pobjedeBRONCA
    ROKO GULINMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
    VITO KNEŽEVIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
    MEGI MILIČIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA

     

  • U nedjelju 22.10.2017. u Ljubljani održat će se 3. Gaiana Ljubljana Trophy na kojemu će boje Jastreba braniti naša kadetska sekcija i dvoje tehničara te će se na navedeno natjecanje putovati u organiziranom prijevozu.

    Sretno svima !

    ORGANIZATOR:TKD klub Galeb
    MJESTO:Beograd, Srbija
    VRIJEME:14. – 15.10.2017.
    SELEKCIJE:kadeti/nje, juniori/ke, seniori/ke
    TRENERI:Matej Škreblin, Ivan Brekalo
    OSVOJENA ODLIČJA:2 zlata, 1 bronca
    BROJ NATJECATELJA:1342
    BROJ ZEMALJA:41

     

     

    U vikendu 14.-15. listopada 2017. u Beogradu, Srbija održano je G1 taekwondo natjecanje Galebov trofej Beograda – Srbija open, u organizaciji TKD kluba Galeb.

    Na ovom natjecanju nastupila su 1342 natjecatelja iz 41 zemlje.

    U izuzetno jakoj konkurenciji TKD klub Jastreb nastupio je s 15 natjecatelja od kojih je većina upisala tek prvi nastup na ovako brojnom i jakom natjecanju. Kroz pojedinačne plasmane jastrebovi natjecatelji osvojili su 2 zlata i 1 broncu. U redovima juniorske reprezentacije Hrvatske nastupili su Ana Taslak, Jan Marijan Kovačević i Mateo Zorko dok je Hrvoje Šep nastupio kao seniorski reprezentativac Hrvatske.

    Odlične nastupe na ovom natjecanju upisale su sestre Zeljko koje su osvojile zlatne medalje upisavši zajedno 5 pobjeda u kadetskoj selekciji. Ana Taslak zaustavljena je u polufinalnoj borbi od već znane protivnice Nadice iz zemlje domaćina natjecanja, dok je naš Jan zaustavljen u borbi za medalju s 3 pobjede u juniorskoj selekciji.

    U pratnji natjecatelja bili su treneri Matej Škreblin i Ivan Brekalo.

    ZLATOBRONCA
    MATEA ZELJKOANA TASLAK
    DARIJA ZELJKO

    POJEDINAČNI PLASMANI

    MATEA ZELJKOSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    DARIJA ZELJKOSTARIJI KADETI2 pobjedeZLATO
    ANA TASLAKJUNIORI2 pobjedeBRONCA
    JAN MARIJAN KOVAČEVIĆJUNIORI3 pobjedebez plasmana
    HRVOJE ŠEPSENIORI1 pobjedabez plasmana
    LEON ZORKOSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    LUKA TOMIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    VITO MILANOVIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    FRAN VRBANACSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    IVAN DRAŽENOVIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    IVAN VRGOČSENIORIbez pobjedebez plasmana
    KARLA KLAUDIA KVESIĆJUNIORIbez pobjedebez plasmana
    MARIO GALIĆJUNIORIbez pobjedebez plasmana
    MARKO LIPOVACJUNIORIbez pobjedebez plasmana
    MATEO ZORKOJUNIORIbez pobjedebez plasmana
    MIA VEKIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    NICOLE DAGELIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    NIKOLINA MESIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    TIN MALEČIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana

     

  • ORGANIZATOR:TKD klub KONDOR
    MJESTO:SD SUTINSKA VRELA
    VRIJEME:07.10.2017.
    SELEKCIJE:mlađi kadeti/nje, kadeti/nje, juniori/ke, forme
    TRENERI:
    OSVOJENA ODLIČJA:9 zlata, 5 srebra, 2 bronce
    BROJ NATJECATELJA:570
    BROJ KLUBOVA:65
    BROJ ZEMALJA:4
    EKIPNI PLASMAN:1. MJESTO KADETI/NJE
    1. MJESTO SVEUKUPNO KROZ SVE SELEKCIJE I DISCIPLINE

     

    U subotu, 08. listopada 2016. u Sportskoj dvorani Sutinska vrela, u organizaciji TKD kluba Kondor iz Zagreba održano je međunarodno taekwondo natjecanje "12. KONDOR OPEN 2017." u disciplinama sportske borbe i forme koje je bilo ujedno i bodovno natjecanje za selekciju grada Zagreba te kriterijski turnir za nacionalnu kadetsku rang listu.
    TKD klub Jastreb na ovom natjecanju nastupio je s 21 natjecateljem (20 sportska borba i 1 forme). Čak njih 16 osvojilo je medalje na ovom međunarodnom natjecanju koje je brojilo 570 natjecatelja iz 65 klubova predstavnika 4 zemlje (Hrvatska, BiH, Slovenija i Mađarska).
    U pojedinačnom plasmanu jastrebovi su osvojili 9 zlata, 5 srebra i 2 bronce što je u ekipnom plasmanu TKD klubu JASTREB donijelo uvjerljivo 1. mjesto, s dvostrukim brojem bodova od drugoplasiranog bosanskog kluba Novigrad i trećeplasiranog Tima Slovenije.

    POJEDINAČNI PLASMANI SPORTSKA BORBA

    ZLATOSREBROBRONCA
    DARIJA ZELJKOVITO MILANOVIĆMARKO GRABUŠIĆ
    IVAN DRAŽENOVIĆADNAN ALAGIĆ
    LUKA TOMIĆFILIP GALIJANIĆ
    MATEA ZELJKOFRAN VRBANAC
    MATEO VUKŠIĆMARIS METER
    NIKOLINA MESIĆ
    ROKO BULJAN
    TIN MALEČIĆ
    LOVRO MILOŠ

     

    POJEDINAČNI PLASMANI POOMSE

     

    BRONCA
    ELA SEKUŠAK

     

    EKIPNI PLASMANI

    SVEUKUPNO/SVE SELEKCIJEKADETI/KADETKINJE
    JASTREB (114)JASTREB (100)
    NOVI GRAD SARAJEVO (63)ION (27)
    SLOVENIA TEAM (48)DUBRAVA (22)

     

    DARIJA ZELJKOSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    IVAN DRAŽENOVIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    LUKA TOMIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    MATEA ZELJKOSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    MATEO VUKŠIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    NIKOLINA MESIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    ROKO BULJANMLAĐI KADETI3 pobjedeZLATO
    TIN MALEČIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    LOVRO MILOŠSTARIJI KADETI1 pobjedaZLATO
    VITO MILANOVIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeSREBRO
    ADNAN ALAGIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeSREBRO
    FILIP GALIJANIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeSREBRO
    FRAN VRBANACSTARIJI KADETI2 pobjedeSREBRO
    MARIS METERMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
    MARKO GRABUŠIĆJUNIORIbez pobjedeBRONCA
    JOSIP ŠPOLJARIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    ANDRIJA MAČEKSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    ANTONIO DRAGUNSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    MATEJ HORVATJUNIORIbez pobjedebez plasmana
    NICOLE DAGELIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana

     

  • ORGANIZATOR: Mađarska taekwondo federacija
    MJESTO: Budimpešta, Mađarska
    VRIJEME: 07.10.2017.
    SELEKCIJE: Poomsae
    BROJ NATJECATELJA: 07.10.2017.
    BROJ ZEMALJA:17

     

    U subotu 7. listopada u Budimpešti je održano otvoreno prvenstvo Mađarske u formama.

    Iz redova Taekwondo kluba Jastreb na natjecanju je nastupila Lucija Jazić.

    Komentar trenera:
    Lucija je uspješno otvorila turnir i ušla kao četvrtoplasirana u finale juniorki (od 21 djevojke) iza sebe je ostavila niz kvalitetnih djevojaka, uspjela je iza sebe ostaviti i aktualnu europsku kadetsku prvakinju Hanu Vlašić kojoj je ovo bio prvi juniorski turnir, veliki broj dankinja , odličnu čehinju ...
    U finalu zbog nedostatka koncentracije naša Lucija pada na sedmo mjesto. Nadamo se kako ćemo uskoro uspjeti spojiti dva odlična nastupa i okruniti to medaljom na sličnom turniru.

     

    Jastrebova natjecateljica Lucija Jazić otputovala je u petak 6. listopada na Hungary poomsae open gdje će predstavljati klub kao jedina natjecateljica

    Sretno Lucija!

    ORGANIZATOR:TKD klub „OMEGA“
    MJESTO:Bjelovar
    VRIJEME:30.09.2017.
    SELEKCIJE:limači, mlađi kadeti/nje, kadeti/nje
    TRENERI:Tomislav Miščančuk
    OSVOJENA ODLIČJA:7 zlata, 1 bronca
    EKIPNI PLASMAN:2. MJESTO SVEUKUPNO
    BROJ KLUBOVA:26
    BROJ NATJECATELJA:230

     

    U subotu 30.09.2017. u Sportskoj dvorani u Bjelovaru, održano je taekwondo natjecanje "1. Omega kup Bjelovar", u organizaciji TKD kluba Bjelovar.

    Na natjecanju je nastupilo 230 natjecatelja iz 26 hrvatskih klubova.

    TKD klub Jastreb sa 8 natjecatelja osvojio je 7 zlata i 1 broncu kroz pojedinačne plasmane čime se ekipno plasirao na 2. MJESTO iza kluba domaćina koji je nastupio sa 73 natjecatelja.

    Jastrebovi limači uvjerljivim pobjedama i odličnim nastupom otvorili su novu sezonu, a nova mlada nada Robert Raić proglašen je i najboljim limačem turnira.

    ZLATOBRONCA
    FILIP GALIJANIĆANTONIO DRAGUN
    ROBERT RAIĆ
    KARLO MALEČIĆ
    LORENA KABIĆ
    MIA VEKIĆ
    MARIS METER
    VIKTORIA VARGA

    ČESTITAMO!

    POJEDINAČNI PLASMANI

    FILIP GALIJANIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    ROBERT RAIĆLIMAČI3 pobjedeZLATO
    KARLO MALEČIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeZLATO
    LORENA KABIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
    MIA VEKIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeZLATO
    MARIS METERMLAĐI KADETI1 pobjedaZLATO
    VIKTORIA VARGALIMAČI1 pobjedaZLATO
    ANTONIO DRAGUNSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA

     

    ORGANIZATOR:TKD KLUB NERYO
    MJESTO:Split
    VRIJEME:30.09.2017.
    SELEKCIJE:juniori
    TRENERI:Matej Škreblin
    OSVOJENA ODLIČJA:2 zlata, 2 bronce
    EKIPNI PLASMAN:2. MJESTO JUNIORI A
    BROJ NATJECATELJA:220
    BROJ KLUBOVA: 26
    BROJ ZEMALJA:2 (Hrvatska, Bosna i Hercegovina)

    Jastrebova 4 juniora u pratnji trenera Mateja Škreblina nastupili su 30.09.2017. na memorijalnom taekwondo natjecanju 1. Split open koji je organiziran u čast poginulog branitelja u konkurenciji 220 natjecatelja iz 26 klubova i 2 zemlje (Hrvatska i BiH).

    Jastrebovi su na ovom natjecanju u juniorskoj konkurenciji osvojili 2 zlatne i 2 brončane medalje čime su se ekipno plasirali na 2. MJESTO u juniorskoj selekciji.
    Jan Marijan Kovačević proglašen je najboljim juniorom turnira.

    ZLATOBRONCA
    JAN MARIJAN KOVAČEVIĆKARLA KLAUDIA KVESIĆ
    MARIO GALIĆMATEO ZORKO

    ČESTITAMO!

    JAN MARIJAN KOVAČEVIĆJUNIORI3 pobjedeZLATO
    MARIO GALIĆJUNIORI2 pobjedeZLATO
    KARLA KLAUDIA KVESIĆJUNIORIbez pobjedeBRONCA
    MATEO ZORKOJUNIORIbez pobjedeBRONCA

     

    ORGANIZATOR:TKD klub „DUGO SELO“
    MJESTO:Dugo Selo
    VRIJEME:17.09.2017.
    SELEKCIJE:mlađi kadeti/nje
    TRENERI:Tamara Pradegan
    OSVOJENA ODLIČJA:2 zlata, 1 srebro, 2 bronce
    EKIPNI PLASMAN:2. MJESTO MLAĐI KADETI B
    BROJ KLUBOVA:29
    BROJ NATJECATELJA:180
    BROJ ZEMALJA:2

     

    U nedjelju, 17.09.2017. u Sportskoj dvorani u Dugom Selu, održano je taekwondo natjecanje "1. Dugo Selo open", u organizaciji TKD kluba Dugo Selo. Na natjecanju je nastupilo 180 natjecatelja iz 29 klubova i 2 zemlje (Hrvatska i BiH).

    Natjecatelji TKD kluba Jastreb, njih 6, u pratnji glavne tajnice i trenerice  Tamare Pradegan,  osvojili su  u pojedinačnim plasmanima  5 odličja: 2 zlata, 1 srebro i 2 bronce, dok je naš Marko Vukelić za svoj prvi nastup na tatamiju dobio utješnu medalju.

    ZLATOSREBROBRONCA
    MARKO MIHOLIĆMARKO MARČETIĆMIHAELA MOLNAR
    MATEJ MIHOLIĆIVAN VARGA

    ČESTITAMO!

    POJEDINAČNI PLASMANI

    MARKO MIHOLIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaZLATO
    MATEJ MIHOLIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaZLATO
    MIHAELA MOLNARMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA
    MARKO MARČETIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
    IVAN VARGAMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
    MARKO VUKELIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana

     

  • ORGANIZATOR: Poljska taekwondo federacija
    MJESTO:Varšava, Poljska
    VRIJEME:16/17.09.2017.
    SELEKCIJE:juniori/ke, seniori/ke
    TRENERI:Matej Škreblin
    MEDALJE:2 zlata
    BROJ NATJECATELJA:989

    U subotu i nedjelju 16-17.09.2016. u Varšavi, Poljska, u organizaciji Poljske taekwondo federacije, održano je međunarodno taekwondo natjecanje „Polish Open – Warsaw Cup 2017.“, G1 turnir WT-a. Na ovogodišnjem Polish openu TKD Jastreb nastupio je sa 6 natjecatelja, od čega s 3 juniora i 3 seniora.

    Na navedenom natjecanju nastupilo je 989 natjecatelja. Ovaj turnir bio je jedan od lošije organiziranih natjecanja što začuđuje obzirom na G status turnira, tako da su pojedini natjecatelji tek u kasnim poslijepodnevnim satima imali svoje prve borbe, a u sitnim noćnim satima finalne mečeve. Većina trenera žalila se i na elektronsku opremu koja je u mnogim slučajevima zakazala.

    ZLATO
    HRVOJE ŠEP
    ANA TASLAK

    HRVOJE ŠEPSENIORI4 pobjedeZLATO
    ANA TASLAKJUNIORI3 pobjedeSREBRO
    MATEO ZORKOJUNIORI1 pobjedabez plasmana
    IVAN VRGOČSENIORIbez pobjedebez plasmana
    JAN MARIJAN KOVAČEVIĆJUNIORIbez pobjedebez plasmana
    MARKO LIPOVACJUNIORIbez pobjedebez plasmana

     

    Kratki osvrt trenera Mateja:

    Marko Lipovac i Ivan Vrgoč kao mladi, ali neiskusni seniori, dobili su priliku svojim zalaganjem na treninzima okušati se na ovako velikoj i jakoj smotri u seniorskoj konkurenciji. Nažalost nisu pobijedili, ali nisu ni pokleknuli pred starijim i iskusnijim protivnicima te su na početku sezone ubrali veliko i korisno iskustvo, a i time doživjeli razliku između juniorskog i seniorskog taekwondoa.

    Treći seniorski adut kluba, Hrvoje Šep, svoje četiri borbe odradio je koncentrirano i s fokusom na osvajanje željenog 1. mjesta i time je skupio novih 10 bodova za svjetsku ljestvicu.Ukratko sa zadnja 3 G turnira (Luxemburg, Univerzijada, Poljska) odnosi 2 zlata i potvrđuje svoje mjesto u poluteškoj kategoriji!

    Juniorima Ani Taslak, Janu Marijanu Kovačeviću i Mateu Zorku bio je ovo prvi i ujedno testni turnir nakon ljeta, a sve u svrhu pripreme za predstojeće Europsko prvenstvo koje se održava u studenom. Kod Jana i Matea ovaj put nam se sreća nije osmjehnula. Imali smo probleme s električnom zaštitnom opremom i obojica gube borbe u kvalifikacijama; Jan u prvoj pri rezultatu 22:20, a Mateo u drugoj borbi na bod razlike, dok Ana s 3 pobjede odlazi u finale i susreće se sa starom rivalkom Nadicom iz Srbije te gubi na zlatni bod pri rezultatu 6:6.

    Što se tiče ovog turnira nisam nezadovoljan kao trener, dapače, vidi se da nam natjecatelji napreduju; iako nisu još na svom maksimumu. Odradili su odlično, a cilj je bio da popravimo sitnice pred nastup na najbitnijem turniru u godini EP 2017.

    Uvijek nam ostaje i nada da će taj bitan turnir osim bolje opreme suditi i kvalitetniji suci, a i da će biti popraćen s više kamera što će našim natjecateljima zasigurno biti dovoljno da stanu na najviša postolja.

  • Prvog dana natjecanja na ljetnoj Univerzijadi u Kineskom Tajpehu predstavnici hrvatskih sveučilišta Luka Horvat i Matea Jelić nisu se uspjeli domoći željene medalje i poraženi su u kvalifikacijskim borbama.

    Luka Horvat bio je nadomak medalje nakon 2 uvjerljive borbe nad natjecateljima iz Sudijske Arabije i Brazila, dok ga je u borbi za medalju savladao već poznati renomirani norveški natjecatelj Ordeman rezultatom 19:6, čime se Luka svrstao na 5.-8. mjesto.

    Nova šansa i izazov, te popravni ispit slijedi u subotu 26.08. kada će naši studenti ekipno braniti boje Hrvatske u sastavu Brečić, Kanaet, Šep i Horvat.

    Evo i prvih fotografija uz javljanje našeg jastreba iz daleke Kine s Univerzijade

    20883105101557141792720097834756797978740443n
    2091525610155714179152009355335871958200711n
    20915522101557141793570095215282750321464691n
    20882961101557141794920097180187861846891681n

    Jastrebovi natjecatelji, Hrvoje Šep, Luka Horvat i Nives Kerner predstavljat će svoja sveučilišta na 29. ljetnoj Univerzijadi koja će se održati od 19. do 30. kolovoza u Taipeiju na koju su otputovali danas u organizaciji Hrvatskog akademskog sportskog saveza.

    Trener Matej ispratio je našeg Hrvoja u zračnu luku Franjo Tuđman iz koje su hrvatski sportaši krenuli put Taipeia.

    Sretno svima!

  • U četvrtak 17. kolovoza odrađen je zadnji trening našeg Hrvoja pred nastup na Univerzijadi. Naši treneri Matej i Hong uz potporu juniorskog i seniorskog dijela ekipe potrudili su se zajedničkim snagama što bolje pripremiti našeg pulena za predstojeće natjecanje.

    Prvog dana natjecanja na Grand Prixu u Moskvi Vedran Golec kao 6. nositelj uspio se plasirati među 3 najuspješnija natjecatelja svijeta, osvojivši brončanu medalju i poklon bon od 1000 USD. Prvo kolo bio je slobodan, u drugom pobjeđuje francuza Omar El Yazidija rezultatom 3:8, nakon čega pobjeđuje aktualnog vice prvaka svijeta i brončanog olimpijca britanca Mahamma Choa rezutatom 13:15, nakon čega biva zaustavljen pri rezultatu 4:8 od kasnijeg pobjednika, zlatnog Rusa, Romana Kuznetsova.
    Čestitke Vedranu i stručnom stožeru u pratnji.

    Danas su još nastupile tri hrvatske reprezentativke: Iva Radoš, Melani Adamić Golić i Matea Jelić, no nisu se uspjele plasirati dalje od eliminacijskih borbi.

    Sutra će na tatamiju medalje pokusati izboriti Luka Horvat kojeg u prvom kolu čeka korejski natjecatelj Kim Hun koji nije na ovom GP rangirani nositelj, te Toni Kanaet u istoj kategoriji te predstavnica nježnijeg spola, medaljašica s ovogodišnjeg SP - Kristina Tomić.

    Sretno svima!!!


    Drugog dana natjecanja Luka Horvat izgubio je borbu u prvom kolu od korejskog natjecatelja rezultatom 9:10, dok su druga dva hrvatska natjecatelja Kristina Tomić i Toni Kanaet u tijesnim rezultatima s renomiranim natjecateljima (Aarona Cook 17:19 , Camile Rodrigues 17:18) u borbama za medalje ostali bez odlicja.

    Trećeg i poslijednjeg dana natjecanja na tatami su stupila još 4 hrvatska natjecatelja Marija Štetić, Bruna Vuletić, Lovre Brečić i Deni Andrun Razić koji se nažalost nisu uspjeli probiti do medalje.

     

    Oznake:

    U vremenu od 4. do 6. kolovoza u Moskvi održat će se 1. grand prix za koji su pozivnice dobili jastrebovi natjecatelji Luka Horvat i Vedran Golec.

    Sretno!

     

    ORGANIZATOR: HRVATSKI TAEKWONDO SAVEZ
    DOMAĆIN: TKD klub „ZADAR“
    MJESTO: Zadar
    VRIJEME: 24.06.2016.
    TRENERI: Matej Škreblin, Ivan Brekalo, Tomislav Miščančuk
    OSVOJENA ODLIČJA: 1 zlato, 2 srebra, 11 bronci
    EKIPNI PLASMAN:

    2. MJESTO SVEUKUPNO KADETI/NJE + JUNIORI/KE

    3. MJESTO KADETI

    3. MJESTO SVEUKUPNO KADETI/NJE

    4. MJESTO JUNIORI

    4. MJESTO SVEUKUPNO JUNIORI/KE

    BROJ NATJECATELJA: 278 kadeta/nja, 167 juniora/ki
    BROJ KLUBOVA: 69

     U subotu 24. lipnja u dvorani Krešimira Ćosića popularno zvanoj „peka“ zbog svog oblika, u organizaciji Hrvatskog taekwondo saveza i domaćinstvu Taekwondo kluba Zadar, održalo se Prvenstvo Hrvatske 2017. za kadete i juniore koje je ujedno bio i posljednji treći bodovni kriterijski turnir za kadetsku i juniorsku reprezentacije Hrvatske.

    U sveukupnom poretku na ovom natjecanju kroz sve selekcije naš klub zauzeo je 2. mjesto iza prvoplasiranog TKD Marjan i trećeplasiranog TKD Metalac, 4. mjesto u selekciji juniora, 4. mjesto sveukupno u selekciji juniora i juniorki, 3. mjesto u selekciji kadeta i 3. mjesto sveukupno u selekciji kadeta i kadetkinja.

    Sa ovogodišnjeg prvenstva Hrvatske za kadete/nje i juniore/ke TKD klub Jastreb vraća se sa 14 medalja u pojedinačnim plasmanima: 8 kadetskih i 6 juniorskih.

    Brončane medalje u kadetskoj konkurenciji osvojili su Darija Zeljko +59, Matea Zeljko -55, Lovro Miloš -61, Leon Zorko -57, Fran Vrbanac -53, Tin Malečić -49 i Luka Tomić -45, dok je Mateo Vukšić u istoj kategoriji -45 osvojio srebro.

    U juniorskoj konkurenciji zlatnu medalju osvojio je Mateo Zorko -73, srebro Ana Taslak -63, a bronce Matej Horvat i Jan Marijan Kovačević -55, Paola Strašćek -46 i Karla Klaudia Kvesić -52 kg.

    Ako se uzme u obzir da su nam čak 3 već renomirana natjecatelja (kadetkinja Darija Zeljko, i juniori Ana Taslak i Jan Marijan Kovačević) zbog povreda i dužeg izbivanja s treninga nastupili na ovogodišnjem PH izvan vrhunske forme i kontinuiteta u trenažnom procesu, možemo zaključiti komentar sa zahvalom za nastup navedenim natjecateljima i u skladu s trenutnim mogućnostima zadovoljavajućim rezultatima kao i renomiranoj natjecateljki Lauri Glasnović koja nas je bodrila iz navijačkih redova i koja je morala propustiti ovogodišnje PH po stručnom mišljenju medicinske struke i trenutno se nalazi na rehabilitaciji kroz propisanu terapiju.

    ZLATOSREBROBRONCA
    MATEO ZORKOMATEO VUKŠIĆLUKA TOMIĆ
    ANA TASLAKFRAN VRBANAC
    KARLA KLAUDIA KVESIĆ
    MATEJ HORVAT
    DARIJA ZELJKO
    JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ
    LEON ZORKO
    LOVRO MILOŠ
    MATEA ZELJKO
    PAOLA STRAŠĆEK
    TIN MALEČIĆ

     I da zaključimo:
    Po završetku svih kriterijskih turnira za nadolazeća EP 2017 imamo kroz navedeno kvalificirana 2 juniora: Matea Zorka i Jana Marijana Kovačevića i 2 juniorke kroz President cup - Anu Taslak -63 i Paolu Strašćek-46 kg

    ČESTITKE SVIMA

     

    MATEO ZORKOJUNIORI3 pobjedeZLATO
    MATEO VUKŠIĆSTARIJI KADETI4 pobjedeSREBRO
    ANA TASLAKJUNIORI2 pobjedeSREBRO
    LUKA TOMIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeBRONCA
    FRAN VRBANACSTARIJI KADETI2 pobjedeBRONCA
    KARLA KLAUDIA KVESIĆJUNIORI2 pobjedeBRONCA
    MATEJ HORVATJUNIORI2 pobjedeBRONCA
    DARIJA ZELJKOSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
    JAN MARIJAN KOVAČEVIĆJUNIORI1 pobjedaBRONCA
    LEON ZORKOSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
    LOVRO MILOŠSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
    MATEA ZELJKOSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
    PAOLA STRAŠĆEKJUNIORI1 pobjedaBRONCA
    TIN MALEČIĆSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
    ADNAN ALAGIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    ANA RENE ČOLAKSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    IVAN DRAŽENOVIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    IVONA STRAŠĆEKSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    MARIO GALIĆJUNIORI1 pobjedabez plasmana
    ANTONIO DRAGUNSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    CARMEN HEINRICHSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    FILIP GALIJANIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    JOSIP ŠPOLJARIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    KARLO MALEČIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    MARKO LIPOVACJUNIORIbez pobjedebez plasmana
    NICOLE DAGELIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    NIKOLINA MESIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    VITO MILANOVIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana

     

    EKIPNI PLASMANI

    SVEUKUPNI POREDAK (kadeti+juniori)

    MŽUKUPNO
    MARJAN 46MARJAN 80MARJAN 126
    JASTREB 38DUBRAVA 30JASTREB 54
    METALAC 31FOX 25METALAC 52
    DUBRAVA 52
    JUNIORIJUNIORKEUKUPNO
    METALAC 21MARJAN 50MARJAN 70
    MARJAN 20MEDVEDGRAD 20METALAC 31
    SUŠAK 19VELIKA GORICA 16FOX 27
    JASTREB 16JASTREB 26
    KADETIKADETKINJEUKUPNO
    MARJAN 26MARJAN 30MARJAN 56
    KARLOVAC 25DUBRAVA 25DUBRAVA 47
    DUBRAVA 22ZAPREŠIĆ 19JASTREB 28
    JASTREB 22

     

     

  • ORGANIZATOR: TKD KLUB SENJ
    MJESTO: Senj
    VRIJEME: 10.06.2017.
    SELEKCIJE: borbe
    TRENERI: Ivan Brekalo
    OSVOJENA ODLIČJA:      3 zlata, 1 srebro, 3 bronce
    BROJ NATJECATELJA:      246
    BROJ KLUBOVA: 36
    BROJ ZEMALJA: 2 (Hrvatska, Slovenija)

     

    U vikendu 17/18. Lipnja u Beču Lucija Jazić nastupila je u individualnoj kategoriji juniorki na međunarodnom poomsae natjecanju G1 i A statusa Austrian Open Poomsae u sklopu selekcije Grada Zagreba na kojem se naša perspektivna i još uvijek nedovoljno iskusna natjecateljica odličnim nastupom plasirala u polufinale.

    KOMENTAR TRENERA KREŠIMIRA CRNČECA:
    Lucija je kvalifikacije odradila vrlo dobro i prošla je u polufinale kao 7. plasirana. U polufinalnom nastupu zbog umora i malog pada koncentradcije nažalost nije se uspjela plasirati u finale. Treba uzeti u obzir kako je u ovoj kategoriji među najmlađim djevojkama i nadamo se kako će joj ovo iskustvo pomoći u daljnjem radu i rezultatima za koje vjerujemo da će neminovno u budućnosti doći. Svaki nastup se može gledati kao poraz ili pobjeda, sva bit je u tome da se iz njega nauči i izvuče pouka.

     Austrian Poomsae Open 2017. G1 turnir WTF A turnir ETU

     

     

    ORGANIZATOR: TKD KLUB SENJ
    MJESTO: Senj
    VRIJEME: 10.06.2017.
    SELEKCIJE: borbe
    TRENERI: Ivan Brekalo
    OSVOJENA ODLIČJA: 3 zlata, 1 srebro, 3 bronce
    BROJ NATJECATELJA: 246
    BROJ KLUBOVA: 36
    BROJ ZEMALJA: 2 (Hrvatska, Slovenija)

    Naši mlađi i stariji kadeti u pratnji trenera Ivana Brekala branili su boje kluba na 18. memorijalnom kadetskom turniru „Senjski vitezovi“, turniru za nacionalnu kadetsku rang listu HTS-a, koji se održao 10. lipnja u Senju. Na natjecanju je nastupilo 246 natjecatelja iz 36 hrvatskih i slovenskih klubova.

    Jastrebovi su na ovom natjecanju osvojili 3 zlatne, 1 srebrnu te 3 brončane medalje.

    Zlatnim medaljama okitili su se Leon Zorko, Vito Milanović i Matea Zeljko, srebrnom Luka Tomić, a brončanim Antonio Dragun, Ivan Draženović i Fran Vrbanac.

    POJEDINAČNI PLASMANI - BORBE

    ZLATOSREBROBRONCA
    LEON ZORKOLUKA TOMIĆANTONIO DRAGUN
    VITO MILANOVIĆIVAN DRAŽENOVIĆ
    MATEA ZELJKOFRAN VRBANAC

     

     ČESTITAMO !!!

    VITO MILANOVIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    MATEA ZELJKOSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    LEON ZORKOSTARIJI KADETI2 pobjedeZLATO
    LUKA TOMIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeSREBRO
    ANTONIO DRAGUNSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
    IVAN DRAŽENOVIĆSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
    FRAN VRBANACSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
    LORENA KABIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
    NICOLE DAGELIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    KARLA KIRINSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana

     

     

    ORGANIZATOR: FEDERATION LUXEMBOURGEOISE DES ARTS MATIAUX
    MJESTO: Luxembourg
    VRIJEME: 10./11.06.2017.
    SELEKCIJE: borbe
    TRENERI: Matej Škreblin
    OSVOJENA ODLIČJA: 1 bronca
    BROJ NATJECATELJA: 100
    BROJ ZEMALJA: 16

    Jastrebov veteran Dražen Ćaćić u pratnji trenera Mateja Škreblina nastupio je na Prvom Europskom master prvenstvu koji se održao 10. i 11. lipnja u Luksemburgu. Na natjecanju je nastupilo 100-tinjak natjecatelja iz 16 zemlja.

    Dražen Ćaćić nastupio je u kategoriji 45 – 49 godina +80kg. U prvom kolu Dražen je bio slobodan jer se ruski natjecatelj nije pojavio iz neznanih razloga dok se u drugom kolu susreo s Austrijancem Norbertom Herzom od kojeg je izgubio borbu zlatnim bodom pri rezultatu 5:5 zbog 2 opomene čime je osvojio brončanu medalju.

    POJEDINAČNI PLASMANI - BORBE

    BRONCA
    DRAŽEN ĆAĆIĆ

     ČESTITAMO !!!

     1st EUROPEAN MASTER CHAMPIONSHIP 2

     

    ORGANIZATOR: TKD KLUB JAKOVLJE
    MJESTO: sportska dvorana SŠ Ban Josip Jelačić, Zaprešić
    VRIJEME: 10.06.2017.
    SELEKCIJE: borbe
    TRENERI: Tomislav Miščančuk
    OSVOJENA ODLIČJA: 2 zlata, 3 srebra, 1 bronca
    BROJ NATJECATELJA: 121
    BROJ ZEMALJA: 18

     Jastrebovih 6 natjecatelja u pratnji trenera Tomislava Miščančuka u subotu 10. lipnja nastupilo je na 6. Jakovlje limač kupu koji se održao u Zaprešiću. Na natjecanju je nastupio 121 natjecatelj.

    Jastrebovi su osvojili sveukupno 2 zlatne, 3 srebrne i 1 brončanu medalju.

    Zlatom su se okrunili Vito Knežević i Nikolina Jurak, srebrom Robert Raić, Mihaela Molnar i Lana Šnidarić, a broncom Andrija Vrbanac.

     

    ZLATOSREBROBRONCA
    VITO KNEŽEVIĆROBERT RAIĆANDRIJA VRBANAC
    NIKOLINA JURAKMIHAELA MOLNAR
    LANA ŠNIDARIĆ

     ČESTITAMO !!!

    VITO KNEŽEVIĆLIMAČI1 pobjedaZLATO
    NIKOLINA JURAKMLAĐI KADETI2 pobjede ZLATO
    ROBERT RAIĆLIMAČI1 pobjedaSREBRO
    MIHAELA MOLNARMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
    LANA ŠNIDARIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
    ANDRIJA VRBANACLIMAČIbez pobjedeBRONCA

  •  

    ORGANIZATOR: FEDERATION LUXEMBOURGEOISE DES ARTS MATIAUX
    MJESTO: Luxembourg
    VRIJEME: 10./11.06.2017.
    SELEKCIJE: borbe
    TRENERI: Matej Škreblin
    OSVOJENA ODLIČJA: 1 zlato
    BROJ NATJECATELJA: 451
    BROJ ZEMALJA: 18

     

    Naš senior Hrvoje Šep u pratnji trenera Mateja Škreblina nastupio je natjecanju G1 statusa Luxembourg open koji se održao 10. i 11. lipnja u Luksemburgu na kojemu je nastupio 451 natjecatelj iz 18 zemlja.

    Hrvoje Šep u kategoriji -87kg osvojio je zlatnu medalju sa 3 pobjede. U prvom kolu pobijedio je Nijemca Lukasa Winklera rezultatom 8:4. U drugom kolu dočekao ga je Amerikanac, kojeg je Hrvoje s lakoćom pobijedio 18:5. U finalnoj borbi susreo se s poznatim turskim predstavnikom i prvim nositeljem u njegovoj kategoriji Alijem Sarijem (brončanim sa EP 2012 i EP 2014) kojeg je pobijedio 7:5 te se okitio zlatnom medaljom i osvaja novih 10 bodova na WTF ljestvici.

    ZLATO
    HRVOJE ŠEP

    ČESTITAMO !!!

    HRVOJE ŠEPSENIOR3 pobjedeZLATO

     

    U predstojećem vikendu 17/18 lipnja jastrebica Lucija Jazić nastupit će u sastavu selekcije grada Zagreba na međunarodnom taekwondo natjecanju Austria open poomsae - natjecanje WTF G1 i ETU A statusa

    Našoj Luciji želimo sretan put i uspješan nastup

     

    ORGANIZATOR: TKD KLUB JASTREB
    MJESTO: Zagreb
    VRIJEME: 04.06.2017.
    SELEKCIJE: kick
    TRENERI: Muki Kovačević, Filip Božić
    OSVOJENA ODLIČJA: 4 zlata, 5 srebra, 1 bronca

    U nedjelju 4. lipnja održali smo naš tradicionalni limač kup kroz disciplinu kick na kojem su nastupili najmlađi natjecatelji vrtićkog uzrasta našeg kluba.

    Kroz zajednički trening u uvodnom dijelu turnira treneri su demonstrirali skraćenu verziju treninga i svi natjecatelji nagrađeni su poklon paketima za kraj sezone koje je podijelila maskota jastreba uz slatkiše i napitke naših donatora.

    Roditelji djece bili su aktivni sudionici ovog natjecanja i također su dobili zaslužene medalje.

    ZLATOSREBROBRONCA
    IVICA ZOVKODANIEL KOŽULADAM JANDRAS
    LAURA KOZIĆIVA MARTINČEVIĆ
    NOA PRADEGANLORENA ŠAKANOVIĆ
    ROBERT PUKLJAKNIKO IVANOVIĆ
    SARA ČUPORT

    ČESTITAMO !!!

    IVICA ZOVKO2 pobjedeZLATO
    LAURA KOZIĆ1 pobjedaZLATO
    NOA PRADEGAN1 pobjedaZLATO
    ROBERT PUKLJAK1 pobjedaZLATO
    DANIEL KOŽULbez pobjedeSREBRO
    IVA MARTINČEVIĆbez pobjedeSREBRO
    LORENA ŠAKANOVIĆbez pobjedeSREBRO
    NIKO IVANOVIĆbez pobjedeSREBRO
    SARA ČUPORTbez pobjedeSREBRO
    ADAM JANDRASbez pobjedeBRONCA

     

     

    ORGANIZATOR: TKD KLUB JASTREB
    MJESTO: Zagreb
    VRIJEME: 04.06.2017.
    SELEKCIJE: borbe
    TRENERI: Ivan Brekalo, Tomislav Miščančuk
    OSVOJENA ODLIČJA: 2 zlata, 6 srebra, 1 bronca
    BROJ NATJECATELJA: 59
    BROJ KLUBOVA: 7
    BROJ ZEMALJA: Hrvatska

     Naših 9 najmlađih natjecatelja u pratnji trenera Ivana Brekala i Tomislava Miščančuka sakupljalo je bodove i iskustvo na međuklupskom turniru 3. kolu lige limača i limačica u organizaciji našeg kluba. Na natjecanju je nastupilo 59 natjecatelja iz 7 hrvatskih klubova. Naši limači osvojili su sveukupno 2 zlata, 6 srebra i 1 broncu

    Zlatne medalje osvojili su Jan Lakatoš i Lea Barić, srebrne Niko Subotičanec, Viktor Ranogajec, Tin Budiša, Fran Marković, Luka Nišandžić i Vito Knežević dok se brončanom medaljom okitila Karla Roso.

     

    POJEDINAČNI PLASMANI - BORBE

    ZLATOSREBROBRONCA
    JAN LAKATOŠNIKO SUBOTIČANECKARLA ROSO
    LEA BARIĆVIKTOR RANOGAJEC
    TIN BUDIŠA
    FRAN MARKOVIĆ
    LUKA NIŠANDŽIĆ
    VITO KNEŽEVIĆ

     

    ČESTITAMO !!!

    JAN LAKATOŠLIMAČI1 pobjedaZLATO
    LEA BARIĆLIMAČI2 pobjedeZLATO
    NIKO SUBOTIČANECLIMAČI1 pobjedaSREBRO
    VIKTOR RANOGAJECLIMAČI1 pobjedaSREBRO
    TIN BUDIŠALIMAČIbez pobjedeSREBRO
    FRAN MARKOVIĆLIMAČIbez pobjedeSREBRO
    LUKA NIŠANDŽIĆLIMAČIbez pobjedeSREBRO
    VITO KNEŽEVIĆLIMAČIbez pobjedeSREBRO
    KARLA ROSOLIMAČIbez pobjedeBRONCA

    limaći 2017 2 velika

    ČESTITAMO !!!

    Jastrebov dvojac Luka Horvat -80kg i Vedran Golec +87kg, nakon odrađenog turnira Austria open krenuo je u sklopu reprezentacije prema Skradinu na završne pripreme prije nastupa na Svjetskom prvenstvu koje će biti održano u domovini taekwondoa u gradu Muju od 19.06 do 02.07

     

    ORGANIZATOR: AUSTRIAN TAEKWONDO FEDERATION
    MJESTO: Innsbruck
    VRIJEME: 03./04.06.2017.
    SELEKCIJE: borbe
    TRENERI: Ivan Brekalo, Matej Škreblin, Dejan Mesarov
    OSVOJENA ODLIČJA: 4 zlata, 2 bronce
    BROJ NATJECATELJA: 975
    BROJ ZEMALJA: 22

    Na natjecanju G1 statusa Austrian open koje se održalo 03. i 04. lipnja u Innsbrucku nastupilo je 975 natjecatelja iz 22 zemlje među kojima su bili i naši članovi.

    Jastrebovi natjecatelji nastupili su kroz redove Zagrebačke selekcije dok su seniori Luka i Vedran branili broje Hrvatske kroz redove reprezentacije.

    Zlatne medalje osvojili su senior Luka Horvat -80kg s 3 pobjede, juniorka Ana Taslak -63kg s 4 pobjede , junior Mateo Zorko -73kg s 4 pobjede te kadet Tin Malečić -49kg s 4 pobjede. Brončanim medaljama okitila se kadetkinja Ivona Strašćek -41kg s 3 pobjede te senior Vedran Golec +87kg s 1 pobjedom.

    POJEDINAČNI PLASMANI - BORBE

     

    ZLATOBRONCA
    LUKA HORVATIVONA STRAŠĆEK
    ANA TASLAKVEDRAN GOLEC
    MATEO ZORKO
    TIN MALEČIĆ

     ČESTITAMO !!!

    LUKA HORVATSENIORI3 pobjedeZLATO
    ANA TASLAKJUNIORI4 pobjedeZLATO
    MATEO ZORKOJUNIORI4 pobjedeZLATO
    TIN MALEČIĆKADETI4 pobjedeZLATO
    IVONA STRAŠĆEKKADETI3 pobjedeBRONCA
    VEDRAN GOLECSENIORI1 pobjedaBRONCA
    JAN MARIJAN KOVAČEVIĆJUNIORIbez pobjedebez plasmana
    HRVOJE ŠEPSENIORI1 pobjedabez plasmana
    PAOLA STRAŠĆEKSENIORI1 pobjedabez plasmana
    MATEJ HORVATJUNIORIbez pobjedebez plasmana
    KARLA KLAUDIA KVESIĆJUNIORI2 pobjedebez plasmana
    LAURA GLASNOVIĆJUNIORI1 pobjedabez plasmana
    MARKO LIPOVACJUNIORI2 pobjedebez plasmana

  •  

    ORGANIZATOR: TKD KLUB „HVOJNICA“ FOJNICA
    MJESTO: Fojnica, BiH
    VRIJEME: 27.05.2017.
    SELEKCIJE: Borbe
    OSVOJENA ODLIČJA: 1 zlato, 1 srebro, 1 bronca
    BROJ NATJECATELJA: 245
    BROJ KLUBOVA: 26
    BROJ ZEMALJA: 2 (Hrvatska i BiH)

    Jastrebovi mlađi kadeti, Erol Mujkić, Lorena Kabić i Ivan Varga, u sklopu zagrebačke selekcije Zagrebačkog taekwondo saveza 27.05.2017. nastupili su na 20. Međunarodnom turniru Fojnica open 2017. koji se održao u Fojnici. Na natjecanju je sudjelovalo 245 natjecatelja iz 26 klubova iz Hrvatske i BiH, a svi naši predstavnici vratili su se s medaljama oko vrata.

    Erol Mujkić u kategoriji -51kg osvojio je zlatnu medalju, Lorena Kabić u kategoriji
    -39kg osvojila je srebrnu medalju dok je Ivan Varga u kategoriji -36kg osvojio brončanu medalju.

    POJEDINAČNI PLASMANI - BORBE

    ZLATOSREBROBRONCA
    EROL MUJKIĆLORENA KABIĆIVAN VARGA

     ČESTITAMO !!!

    EROL MUJKIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaZLATO
    LORENA KABIĆMLAĐI KADETI2 pobjede SREBRO
    IVAN VARGAMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA

     

    ORGANIZATOR: TKD KLUB KARLOVAC
    MJESTO: Karlovac
    VRIJEME: 27.05.2017.
    SELEKCIJE: borbe, forme
    TRENERI: Ivan Brekalo, Tomislav Miščančuk, Matej Škreblin
    OSVOJENA ODLIČJA: 7 zlata, 5 srebra, 5 bronci
    EKIPNI PLASMAN: 1. mjesto sveukupno
    1. mjesto kadeti
    1. mjesto kadetkinje
    1.mjesto kadeti/kadetkinje
    3. mjesto juniorke
    BROJ NATJECATELJA: 896
    BROJ KLUBOVA: 78
    BROJ ZEMALJA: 11

    U subotu 27.05.2017. Jastrebovi natjecatelji u pratnji trenera Ivana Brekala, Tomislava Miščančuka i Mateja Škreblina sudjelovali su na turniru Karlovac open 2017. koji se održao u SD Mladost u Karlovcu. Na natjecanju je nastupilo 896 natjecatelja iz 78 klubova i 11 zemlja. Na ovom natjecanju klub organizator ujedno je obilježio i proslavio svoju 50. obljetnicu rada i djelovanja u gradu na 4 rijeke.

    Jastrebovi su u sveukupnom poretku u sportskoj borbi zauzeli 1. mjesto. Također, 1.mjesto zauzeli su i u selekciji kadeta/kadetkinja (1.mjesto kadeti i 1.mjesto kadetkinje) te 3. mjesto u selekciji juniorki.

    Na natjecanju u formama klub je predstavljala samo naša reprezentativka Lucija Jazić koja se u kategoriji juniorki okitila zlatnom medaljom.

     

    POJEDINAČNI PLASMANI - BORBE

    ZLATOSREBROBRONCA
    KARLA KLAUDIA KVESIĆSVEN KOLEVSKIANTONIO DRAGUN
    ROKO BULJANKARLO MALEČIĆMATEO VUKŠIĆ
    IVAN DRAŽENOVIĆFRAN VRBANACCARMEN HEINRICH
    LEON ZORKOANASTASIA LAKATOŠANTONIA GALIJANIĆ
    TIN MALEČIĆNIKOLINA MESIĆMATEA ZELJKO
    KARLA KIRIN

     POJEDINAČNI PLASMANI - FORME

    ZLATO
    LUCIJA JAZIĆ

    ČESTITAMO !!!

     

    KARLA KLAUDIA KVESIĆJUNIORI3 pobjedeZLATO
    ROKO BULJANMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
    IVAN DRAŽENOVIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    LEON ZORKOSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    TIN MALEČIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    KARLA KIRINSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    SVEN KOLEVSKIMLAĐI KADETI3 pobjedeSREBRO
    KARLO MALEČIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeSREBRO
    FRAN VRBANACSTARIJI KADETI2 pobjedeSREBRO
    ANASTASIA LAKATOŠSTARIJI KADETI1 pobjedaSREBRO
    NIKOLINA MESIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeSREBRO
    ANTONIO DRAGUNSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
    MATEO VUKŠIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeBRONCA
    CARMEN HEINRICHSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
    ANTONIA GALIJANIĆSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
    MATEA ZELJKOSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
    MARIO DULIBIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
    FILIP GALIJANIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    ADNAN ALAGIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    LUKA TOMIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    ANDRIJA MAČEKSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana

     

    viber-image
    viber-image-3
    viber-image-2
    viber-image-4
    viber-image-5

     

     ORGANIZATOR: MOLDAVIAN TAEKWONDO FEDERATION
    MJESTO: Kišinjev, Moldavija
    VRIJEME: 20./21.05.2017.
    TRENERI: Dejan Mesarov
    OSVOJENA ODLIČJA: 1 srebro
    BROJ NATJECATELJA: 313
    BROJ KLUBOVA: 70 borbe, 15 forme
    BROJ ZEMALJA: 19

    Naš senior Luka Horvat u pratnji trenera Dejana Mesarova nastupio je na turniru G1 statusa Moldova open koji se održao 20. i 21.svibnja u Kišinjevu, glavnom gradu Moldavije. Na natjecanju je nastupilo 313 natjecatelja iz 19 zemlja.

    Luka je na ovom natjecanju osvojio srebrnu medalju s 2 pobjede, ali i nove bodove na WTF ljestvici.

    KOMENTAR TRENERA:
    Luka se okitio srebrnom medaljom nakon što je u prvom kolu pobijedio domaćeg predstavnika 12:0 i predajom borbe u prvoj rundi. U drugom kolu susreo se s predstavnikom Poljske te slavio rezultatom 14:12 i nakon čega je protivnik diskvalificiran zbog 10 opomena. Finale smo predali starom znancu Karajloviću iz Srbije zbog boli u zadnjoj loži. Jednostavno, nismo htjeli riskirati jer pred Lukom su završne pripreme i nastup na Svjetskom prvenstvu pa je zdravlje ipak na prvom mjestu. Novi bodovi su osvojeni, kontinuitet osvajanja medalja je tu ( osma medalja za redom) i što je najvažnije, čitavi se vraćamo doma.

    SREBRO
    LUKA HORVAT

    ČESTITAMO !!!

    LUKA HORVATSENIORI2 pobjedeSREBRO

     

  •  

    ORGANIZATOR: TKD KLUB SUSEDGRAD SOKOL
    MJESTO: SD Sutinska Vrela, Zagreb
    VRIJEME: 13.05.2017.
    SELEKCIJE: borbe, forme
    TRENERI: Ivan Brekalo, Matej Škreblin, Dejan Mesarov, Krešimir Crnčec
    OSVOJENA ODLIČJA: 10 zlata, 6 srebra, 8 bronci
    EKIPNI PLASMAN: 1. mjesto u sveukupnom poretku 1. mjesto mlađi kadeti 1. mjesto kadeti 3. mjesto kadetkinje 1. mjesto juniori 3. mjesto juniorke
    BROJ NATJECATELJA: 666 borbe, 100 forme
    BROJ KLUBOVA: 70 borbe, 15 forme
    BROJ ZEMALJA: Hrvatska, Slovenija

     

    U subotu 13.05.2017. u Sportskoj dvorani „Sutinska Vrela“ u Podsusedu održan je Susedgrad-Sokol pokal, kriterijski turnir za juniorsku reprezentaciju te za gradsku selekciju. Na natjecanju u borbama nastupilo je 666 natjecatelja iz 70 klubova i 2 zemlje (Hrvatska i Slovenija) dok je na natjecanju u formama nastupilo 100 natjecatelja iz 15 hrvatskih klubova.

    Jastrebovi natjecatelji u pratnji trenera Ivana Brekala, Mateja Škreblina i Dejana Mesarova u sveukupnom poretku u sportskoj borbi zauzeli su 1. mjesto. Također, 1. mjesto zauzeli su u kategorijama mlađih kadeta, starijih kadeta i juniora dok su 3. mjesto zauzeli u kategorijama kadetkinja i juniorki.

    Na natjecanju u formama Jastreb je predstavljala samo jastrebova reprezentativka Lucija Jazić u pratnji trenera Krešimira Crnčeca koja se u kategoriji juniorki okitila zlatnom medaljom.

    VITO MILANOVIĆ NAJUSPJEŠNIJI JE KADET TURNIRA!
    ANA TASLAK NAJUSPJEŠNIJA JE JUNIORKA TURNIRA!

    POJEDINAČNI PLASMANI - BORBE

     

    ZLATOSREBROBRONCA
    JAN MARIJAN KOVAČEVIĆBORNA MARINKOVPAOLA STRAŠĆEK
    MATEO ZORKOEROL MUJKIĆLAURA GLASNOVIĆ
    ANA TASLAKMARKO MRAKOVIĆNIVES KERNER
    SVEN KOLEVSKIMARKO SUBOTIČANECKARLO MALEČIĆ
    MARKO MIHOLIĆANTONIO DRAGUNFRAN VRBANAC
    LORENA KABIĆNIKOLINA MESIĆCARMEN HEINRICH
    VITO MILANOVIĆIVONA STRAŠĆEK
    LUKA TOMIĆNICOLE DAGELIĆ
    MATEA ZELJKO

     

    POJEDINAČNI PLASMANI - FORME

    ZLATO
    LUCIJA JAZIĆ

    ČESTITAMO !!!

     

    JAN MARIJAN KOVAČEVIĆJUNIORI3 pobjedeZLATO
    MATEO ZORKOJUNIORI3 pobjedeZLATO
    ANA TASLAKJUNIORI4 pobjedeZLATO
    SVEN KOLEVSKIMLAĐI KADETI4 pobjedeZLATO
    MARKO MIHOLIĆMLAĐI KADETI3 pobjedeZLATO
    LORENA KABIĆMLAĐI KADETI3 pobjedeZLATO
    VITO MILANOVIĆSTARIJI KADETI4 pobjedeZLATO
    LUKA TOMIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    MATEA ZELJKOSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
    BORNA MARINKOVMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
    EROL MUJKIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
    MARKO MRAKOVIĆMLAĐI KADETI3 pobjedeSREBRO
    MARKO SUBOTIČANECMLAĐI KADETI2 pobjedeSREBRO
    ANTONIO DRAGUNSTARIJI KADETI1 pobjedaSREBRO
    NIKOLINA MESIĆSTARIJI KADETI1 pobjedaSREBRO
    PAOLA STRAŠĆEKJUNIORI1 pobjedaBRONCA
    LAURA GLASNOVIĆJUNIORI1 pobjedaBRONCA
    NIVES KERNERSENIORIbez pobjedeBRONCA
    KARLO MALEČIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeBRONCA
    FRAN VRBANACSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
    CARMEN HEINRICHSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
    IVONA STRAŠĆEK STARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
    NICOLE DAGELIĆSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
    MATEJ HORVATJUNIORIbez pobjedebez plasmana
    MARKO LIPOVACJUNIORI1 pobjedabez plasmana
    MARIO GALIĆJUNIORIbez pobjedebez plasmana
    KARLA KLAUDIA KVESIĆJUNIORIbez pobjedebez plasmana
    JAN KOVAČEVIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
    MATEJ MIHOLIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
    NINO KOLEGAMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
    IVAN DRAŽENOVIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    MATEO VUKŠIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana

     

  •  

    ORGANIZATOR: EUROPSKA TAEKWONDO FEDERACIJA
    MJESTO: Rodos, Grčka
    VRIJEME: 07./08.05.2017.
    SELEKCIJE: forme
    BROJ NATJECATELJA: 738
    BROJ KLUBOVA: 60
    BROJ KATEGORIJA: 13
    BROJ ZEMALJA: 28

    Naša formašica Lucija Jazić u sklopu reprezentacije Hrvatske nastupila je na 13. Europskom prvenstvu u formama koje se održalo 7./8. svibnja na Rodosu u Grčkoj. Na natjecanju je nastupilo 738 natjecatelja iz 28 zemlja i to u 13 različitih kategorija. Lucija je na ovom prvenstvu nastupila individualno kao juniorka u sklopu čega je ušla u polufinale u kojemu je zauzela 13. dok se kroz ženski juniorskim timu plasirala na 10. mjesto.

    KOMENTAR TRENERA:
    Lucija je prvoga dana natjecanja nastupila samostalno kao juniorka te je u njenoj kategoriji bilo ukupno 37 natjecateljica. Lucija je u polufinale ušla kao 16. i nije se uspjela plasirati u finale te je zauzela odlično 13. mjesto.

    Iza sebe je ostavila djevojke koje su ove godine osvajale medalje na G turnirima, ali i na prošlom Europskom prvenstvu. Ovo je jedan vrlo dobar rezultat, a pogotovo kada si tamo među najmlađim natjecateljima. Pobijediti 24 djevojke na Europskom prvenstvu nije mala stvar i nadam se kako će pravi rezultat doći na vidjelo za 2 godine na Europskom prvenstvu kada će Lucija imati značajno više iskustva, a biti će i među najstarijim natjecateljima u toj kategoriji.

    Drugoga dana natjecanja Lucija je na tatami izašla kao članica ženskog juniorskog tima kojeg su uz nju sačinjavale još Tena Smiljanić i Lea Matešić. Ženski juniorski tim nije se uspio plasirati u finale te su djevojke zauzele 10. mjesto.

    ČESTITAMO!!

     

    13-Europsko-poomsae-prvenstvo-3
    13-Europsko-poomsae-prvenstvo
    13-Europsko-poomsae-prvenstvo-4
    13-Europsko-poomsae-prvenstvo-5
    13-Europsko-poomsae-prvenstvo-6

     

    ORGANIZATOR: TKD KLUB GACKA
    MJESTO: Otočac
    VRIJEME: 06.05.2017.
    SELEKCIJE: borbe
    TRENERI: Tomislav Miščančuk, Matej Škreblin
    OSVOJENA ODLIČJA: 1 zlato, 1 srebro, 5 bronci
    BROJ NATJECATELJA: 354
    BROJ KLUBOVA: 60
    BROJ ZEMALJA: 2 (Hrvatska i Slovenija)

     

    Jastrebovi kadeti i kadetkinje u pratnji trenera Tomislava Miščančuka i Mateja Škreblina su u subotu 06.05.2017. nastupili na turniru 16. Gacka open, 3.turniru iz serije natjecanja koja se boduju za nacionalnu rang listu te 2. kriterijskom bodovnom turniru za kadetsku reprezentaciju Hrvatske. Natjecanje se održalo u Športskoj dvorani srednje škole Otočac gdje je nastupilo 354 natjecatelja iz 60 klubova iz 2 zemlje (Hrvatska i Slovenija).

    Zlatnu medalju osvojila je Maris Meter, srebrnu Nikolina Mesić, a brončane Filip Galijanić, Tin Malečić, Lovro Miloš, Ivona Strašćek i Matea Zeljko.

    POJEDINAČNI PLASMANI - BORBE

    ZLATOSREBROBRONCA
    MARIS METERNIKOLINA MESIĆFILIP GALIJANIĆ
    TIN MALEČIĆ
    LOVRO MILOŠ
    IVONA STRAŠĆEK
    MATEA ZELJKO

    ČESTITAMO !!!

    MARIS METERMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
    NIKOLINA MESIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeSREBRO
    FILIP GALIJANIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeBRONCA
    TIN MALEČIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeBRONCA
    LOVRO MILOŠSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
    IVONA STRAŠĆEKSTARIJI KADETI2 pobjedeBRONCA
    MATEA ZELJKOSTARIJI KADETI3 pobjedeBRONCA
    ADNAN ALAGIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    FRAN VRBANACSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    MATEO VUKŠIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    VITO MILANOVIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    LUKA TOMIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    ANDRIJA MAČEKSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    KARLO MALEČIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    LEON ZORKOSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    IVAN DRAŽENOVIČSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    MIA VEKIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
    NICOLE DAGELIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    ANASTASIA LAKATOŠSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
    ANA RENE ČOLAKSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana