Otvoreno prvenstvo školskih sportskih društava u teakwondo-u

Obavještavamo sve članove koji su zainteresirani za nastup na Taekwondo prvenstvu osnovnih škola Hrvatske da se jave putem mail-a u klub uz obavezno naznaku imena osnovne škole kako bi dobili detaljne informacije vezane uz registraciju na Hrvatskom školskom športskom savezu obzirom da se na navedenom natjecanju, natječu kao članovi ekipa osnovnih škola pod vodstvom mentora koje će odabrati uprava osnovne škole. Najčešće je to profesor tjelesne i zdravstvene kulture.

Kako bi vaše dijete steklo pravo nastupa na navedenom natjecanju, morate se javiti upravi škole radi registracije djeteta na Hrvatskom školskom sportskom savezu.

Napominjemo kako za nastup u školskoj ekipi mora biti najmanje tri učenika iz osnovne škole i da se natjecanje provodi u disciplinama sportske borbe i forme a obuhvaća učenike od 4. - 8. razreda osnovne škole. Uspjesi s navedenog natjecanja dodatno se boduju učenicima za upis u srednju školu.

DATUM I MJESTO ODRŽAVANJA: 02.03.2019. (SUBOTA) Sportska dvorana „Sutinska vrela“, Podsused

SATNICA: SUBOTA, 02.03.2019.

  • 08,00 – 09,30: prijava i vaganje kadeta i kadetkinja
  • 09,15 – 09,30: svečano otvorenje natjecanja
  • 09,30 – 19,00: eliminacijske borbe i proglašenje pobjednika

Planirano vrijeme završetka natjecanja oko 19,00 sati

POZIV NA OTVORENO PH OSNOVNE SKOLE

ODREDBE NATJECANJA

FRENCH OPEN POOMSAE G1

ORGANIZATOR:FRANCUSKA TAEKWONDO FEDERACIJA
MJESTO:Villeneuve d’Ascq, Francuska
VRIJEME:15.-17.02.2019.
SELEKCIJE:forme
BROJ NATJECATELJA:227

Na Otvorenom prvenstvu Francuske u formama, G1 natjecanju Svjetske taekwondo federacije koje se održalo u gradu Villeneuve d’Ascq, 15.-17. veljače, hrvatska reprezentacija u formama, pod vodstvom trenera Davora Prđuna i Domagoja Pečka nastupila je s 14 natjecatelja među kojima se nalazila i jastrebica Lucija Jazić.

Reprezentativci Hrvatske osvojili su 7 medalja od čega 2 zlata, 4 srebra i 1 broncu, dok je naša Lucija prošla u polufinale i kao 12-plasirana nije se uspjela kvalificirati u finalni krug, a u selekciji juniorskih parova Lucija i Niko zauzeli su 7. mjesto.

Trener reprezentacije pohvalio je Lucijin nastup kao jedan od najkvalitetnijih do sada i istaknuo da je ovo bila odlična provjera forme naših sportaša pred nadolazeće Europsko prvenstvo koje bi se trebalo održati u ožujku u Turskoj.

M-2 2019

ORGANIZATOR:TKD klub „RUGVICA“
MJESTO:Vrbovec
VRIJEME:9.02.2019.
SELEKCIJE:kadeti/nje, juniori/ke, seniori/ke
TRENERI:Tomislav Miščančuk, Ali Noghandoost
OSVOJENA ODLIČJA:5 zlata, 3 srebra, 1 bronca
EKIPNI PLASMAN:1. mjesto sveukupno
1. mjesto juniori/ke
1. mjesto juniori
1. mjesto seniori/ke
1. mjesto seniorke
2. mjesto seniori
3. mjesto juniorke
BROJ KLUBOVA:51
BROJ NATJECATELJA:288
BROJ ZEMALJA:6 (Slovačka, Mađarska, Slovenija, BiH, Njemačka, Hrvatska )

U subotu, 9.02.2019. u Sportskoj dvorani u Vrbovcu, održano je međunarodno taekwondo natjecanje M-2 2019., u organizaciji TKD kluba Rugvica. Na natjecanju je nastupio 51 klub sa ukupno 288 natjecatelja iz 6 zemalja.

Natjecatelji TKD kluba Jastreb osvojili su u pojedinačnim plasmanima 9 odličja: 5 zlata, 3 srebro i 1 broncu, a u ekipnom plasmanu okrunili su se titulom najuspješnijeg kluba na natjecanju u sveukupnom plasmanu kroz sve selekcije te ekipnim pobjednicima u selekcijama juniora i juniorki i seniora i seniorki za što su primili i posebne nagrade.

ZLATOSREBROBRONCA
LAURA GLASNOVIĆKARLA KLAUDIA KVESIĆIVAN VRGOČ
MARKO LIPOVACLUKA TOMIĆ
MATEA ZELJKOMARIO GALIĆ
NIKOLINA MESIĆ
VITO MILANOVIĆ

EKIPNO

SVEUKUPNOJUNIORI/JUNIORKESENIORI/SENIORKE
1.     JASTREB1.     JASTREB1.     JASTREB
2.     BUDAPESTI HONVED2.     FOX2.     BUDAPESTI HONVED
3.     OMEGA3.     ZAPREŠIĆ3.     GROBNIK

POJEDINAČNI PLASMANI

LAURA GLASNOVIĆSENIORI1 pobjedaZLATO
MARKO LIPOVACSENIORI2 pobjedeZLATO
MATEA ZELJKOJUNIORI2 pobjedeZLATO
NIKOLINA MESIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeZLATO
VITO MILANOVIĆJUNIORI2 pobjedeZLATO
KARLA KLAUDIA KVESIĆSENIORI2 pobjedeSREBRO
LUKA TOMIĆJUNIORI1 pobjedaSREBRO
MARIO GALIĆSENIORI2 pobjedeSREBRO
IVAN VRGOČSENIORI1 pobjedaBRONCA
IVAN DRAŽENOVIĆJUNIORIbez pobjedebez plasmana
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆSENIORIbez pobjedebez plasmana

 

Taekwondo-M-2-2019-2
Taekwondo-M-2-2019-1

PRVENSTVO ZAGREBA 2019. ZA MLAĐE KADETE, KADETE, JUNIORE I SENIORE U BORBAMA I FORMAMA

ORGANIZATOR:ZAGREBAČKI TAEKWONDO SAVEZ
DOMAĆIN:TKD klub Susedgrad Sokol
MJESTO:Dvorana Sutinska vrela
VRIJEME:03.02.2019.
SELEKCIJE:mlađi kadeti/nje, kadeti/nje, juniori/ke, seniori/ke
TRENERI:Tomislav Miščančuk, Ali Noghandoost, Marijo Rendulić
OSVOJENA ODLIČJA:9 zlata, 9 srebra, 9 bronci
EKIPNI PLASMANI:1. MJESTO SENIORI
1. MJESTO JUNIORI1. MJESTO JUNIORI
2. MJESTO KADETI2. MJESTO KADETI
2. MJESTO SENIORI / SENIORKE2. MJESTO SENIORI / SENIORKE
3. MJESTO SENIORKE3. MJESTO SENIORKE
1. MJESTO SVEUKUPNO KROZ SVE SELEKCIJE1. MJESTO SVEUKUPNO KROZ SVE SELEKCIJE
BROJ KLUBOVA:24 borbe, 11 forme
BROJ NATJECATELJA:406 borbe, 118 forme

U nedjelju 03.02.2019. u sportskoj dvorani „Sutinska vrela“ u organizaciji Zagrebačkog taekwondo saveza i u domaćinstvu TKD kluba „Susedgrad Sokol“ održano je Prvenstvo Zagreba za sve selekcije u disciplinama sportske borbe i formama na kojem je nastupilo ukupno 524 natjecatelja i na kojem su jastrebovi potvrdili status najboljeg zagrebačkog taekwondo kluba u sveukupnom plasmanu, okrunivši se dodatno i titulama ekipnih prvaka Zagreba u seniorima i juniorima, vice prvacima u kadetima i 3.mjestom u seniorkama, dok je Antonio Dragun proglašen najuspješnijim kadetom Prvenstva Zagreba.

Taekwondo klub Jastreb nastupio je sa 36 natjecatelja od kojih se čak njih 9 okrunilo titulom prvaka Zagreba (svih 9 kroz disciplinu sportske borbe), dok je 9 jastrebova osvojilo srebrnu medalju i 9 brončanu.

 

POJEDINAČNI PLASMANI

SPORTSKA BORBA

ZLATOSREBROBRONCA
ANA TASLAKANA RENE ČOLAKBORNA MILOVAC
ANTONIO DRAGUNFILIP GALIJANIĆIVAN DRAŽENOVIĆ
HRVOJE ŠEPMARIO GALIĆIVAN VRGOČ
IVAN VARGAMARIS METERLEON ZORKO
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆROKO GULINLUKA NIŠANDŽIĆ
KARLO MALEČIĆTIN MALEČIĆMATEO ZORKO
LAURA GLASNOVIĆVIKTORIA VARGAVITO KNEŽEVIĆ
LUKA TOMIĆANĐELINA SLIPČEVIĆ
MARKO LIPOVAC

FORME

ZLATOSREBROBRONCA
LUCIJA JAZIĆMIA UCOVIĆ
MARIA KRAMAR

EKIPNI PLASMANI

SENIORIJUNIORI
JASTREBJASTREB
OSVITMETALAC
CASPERION
SENIORI / SENIORKEKADETI
OSVITSUSEDGRAD SOKOL
JASTREBJASTREB
CASPERION
SENIORKE
OSVIT
DUBRAVA
JASTREB

POJEDINAČNI PLASMANI BORBE

IVAN VARGASTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
ANTONIO DRAGUNSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
LUKA TOMIĆJUNIORI2 pobjedeZLATO
MARKO LIPOVACSENIORI2 pobjedeZLATO
ANA TASLAKSENIORI1 pobjedaZLATO
HRVOJE ŠEPSENIORI1 pobjedaZLATO
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆSENIORI1 pobjedaZLATO
KARLO MALEČIĆSTARIJI KADETI1 pobjedaZLATO
LAURA GLASNOVIĆSENIORI1 pobjedaZLATO
ANA RENE ČOLAKSTARIJI KADETI2 pobjedeSREBRO
FILIP GALIJANIĆJUNIORI2 pobjedeSREBRO
VIKTORIA VARGAMLAĐI KADETI2 pobjedeSREBRO
ROKO GULINMLAĐI KADETI2 pobjedeSREBRO
MARIS METERSTARIJI KADETI1 pobjedaSREBRO
TIN MALEČIĆJUNIORI1 pobjedaSREBRO
MARIO GALIĆSENIORIbez pobjedeSREBRO
LUKA NIŠANDŽIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeBRONCA
LEON ZORKOJUNIORI1 pobjedaBRONCA
IVAN VRGOČSENIORI1 pobjedaBRONCA
BORNA MILOVACMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
IVAN DRAŽENOVIĆJUNIORIbez pobjedeBRONCA
VITO KNEŽEVIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
MATEO ZORKOSENIORIbez pobjedeBRONCA
ANDRIJA VRBANACMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
LORENA KABIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
ANASTASIA LAKATOŠJUNIORIbez pobjedebez plasmana
MATEA ZELJKOJUNIORIbez pobjedebez plasmana
ANĐELINA SLIPČEVIĆJUNIORIbez pobjedebez plasmana
MATEO VUKŠIĆJUNIORIbez pobjedebez plasmana
NINA IVANIŠEVIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
ROBERT RAIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
VITO MILANOVIĆJUNIORIbez pobjedebez plasmana

POJEDINAČNI PLASMANI FORME

LUCIJA JAZIĆ FORMESREBRO
MARIA KRAMARFORMESREBRO
MIA UCOVIĆFORMEBRONCA
NINO KOLEGAFORMEbez plasmana

ČESTITKE NAŠIM NATJECATELJIMA, TRENERIMA U PRATNJI
I HVALA NAŠIM RODITELJIMA - VJERNIM NAVIJAČIMA!!!

16. ADIDAS MAKSIMIR KUP

ORGANIZATOR:TKD MAKSIMIR
MJESTO:ZAGREB
VRIJEME:08.12.2018
TRENERI:TOMISLAV MIŠČANČUK
BROJ KLUBOVA:47
BROJ NATJECATELJA:513
BROJ ZEMALJA:3
EKIPNI PLASMAN:KICK 3. MJESTO

U organizaciji Taekwondo kluba MAKSIMIR 08.12.2018. u Zagrebu održano je natjecanje 16. ADIDAS MAKSIMIR KUP – 40. GODINA KLUBA MAKSIMIR.
Na turniru je nastupilo 513 natjecatelja iz 47 klubova i 3 zemlje ( HRVATSKA, MAĐARSKA, UKRAJINA ).
Tkd klub Jastreb na ovom natjecanju predstavljala su 4 natjecatelja pod vodstvom trenera TOMISLAVA MIŠČANČUKA.
U pojedinačnom plasmanu jastrebovi su osvojili 1 zlato, 1 srebro i 1 broncu što je u ekipnom plasmanu TKD klubu Jastreb donijelo 3. MJESTO U DISCIPLINI KICK.

POJEDINAČNI PLASMANI

ZLATOSREBROBRONCA
ROBERT BREZONJIĆADAM JANDRASLAURA KOZIĆ

NATJECATELJ (kategorija)BROJ POBJEDAMJESTO
ROBERT BREZONJIĆ41
ADAM JANDRAS12
LAURA KOZIĆ33
NINO KOLEGA (forme)6

EKIPNI PLASMAN KICK

1NAŠICE
2MAKSIMIR
3JASTREB

ORGANIZATOR:TKD KLUB JASTREB
VELEPOSLANSTVO REPUBLIKE KOREJE
MJESTO:ARENA ZAGREB
VRIJEME:25.11.2017.
SELEKCIJE:limači, mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke, seniori/ke
BROJ NATJECATELJA:1011
BROJ KLUBOVA: 86
BROJ ZEMALJA:13
EKIPNI PLASMAN:1. MJESTO KROZ SVE SELEKCIJE I DISCIPLINE
1. MJESTO MLAĐI KADETI
1. MJESTO KADETI
2. MJESTO JUNIORI
1. MJESTO JUNIORKE
2. MJESTO SENIORI
2. MJESTO SENIORKE
3. MJESTO FORME – M
2. MJESTO FORME – Ž
1. MJESTO KICK -M

 

U nedjelju 25.11.2018. u dvorani Arena Zagreb u organizaciji TKD kluba Jastreb održao se jubilarni 20. Jastreb open - Kup Veleposlanika Republike Koreje, najveće međunarodno humanitarno taekwondo natjecanje za djecu i mlade koji je ove godine okupio 1011 natjecatelja iz 86 klubova i 13 zemalja. Na navedenom natjecanju jastrebovi natjecatelji osvojili su u sveukupnom plasmanu ekipno 1.mjesto kroz sve natjecateljske selekcije.

Ovaj projekt održao se pod pokroviteljstvom Predsjednice RH gđe Kolinde Grabar-Kitarović, Središnjeg državnog ureda za šport, Hrvatskog olimpijskog odbora, Hrvatskog taekwondo saveza i Gradonačelnika Grada Zagreba te uz potporu brojnih medijskih pokrovitelja.

Natjecanje su popratili u okviru ceremonijala svečanog otvaranja koje je vodio g. Frano Ridjan brojni hrvatski mediji te eminentni gosti iz kulturnog i javnog života, među kojima su se našli visoki dužnosnici našeg grada i države, te predstavnici 7 veleposlanstava u Hrvatskoj obratili su se široj hrvatskoj javnosti.
Nj.E. Won-Sup PARK, veleposlanik Republike Koreje
prof.dr.sc. Dragan PRIMORAC, izaslanik Predsjednice RH
g. Fred Buitenhuis, dopredsjednik i delegat Europske taekwondo federacije

U sklopu svečanog otvaranja pripremljen je atraktivan show program Kukkiwon demo tima iz Koreje koji su posebno za tu prigodu održali polusatnu demonstraciju i gledatelje doslovno ostavili bez daha reprezentativnim nastupom i briljantnim demo showom koji je gotovo napunio zagrebačku Arenu.

POJEDINAČNI PLASMANI - BORBE

ZLATOSREBROBRONCA
LAURA GLASNOVIĆKARMELA KIRETAFRAN VRBANAC
VITO MILANOVIĆSVEN VETNIĆLEON ZORKO
MATEA RAIĆMARKO KALUĐERMATEO ZORKO
NOA LEŽAJAPETAR MARKOTIĆANASTASIA LAKATOŠ
MAURO HADŽIARAPOVIĆMIHAELA ŠAVORIĆANĐELINA SLIPČEVIĆ
SVEN SOMMERDORIS METERFILIP GALIJANIĆ
NINA IVANIŠEVIĆFRANKA MARINČIĆLEA ŠPEHAR GARAJ
MARKO MIHOLIĆJAN PTIČARFRAN TURJANSKI
MATEJ MIHOLIĆMARKO POSAVECZORA BADOVINAC JAKUNIĆ
SVEN KOLEVSKIVITO KNEŽEVIĆJAKOV MATOVINA
HRVOJE ŠEPHANA KUBATKAJA JELEČEVIĆ
MARKO LIPOVACMARIN KLARIĆMIHAEL JOSIPOVIĆ
ANA TASLAKTIN HORVATNICOLE SEKO
ANA RENE ČOLAKISMET AJDINTEA FRANJA
ANTONIO DRAGUNFRANE ČIRJAK
LUKA TOMIĆNINA KASANIĆ
KARLO MALEČIĆSARA MAJURIĆ
IVICA ZOVKO
LARA LEDNICKI
LUKA NIŠANDŽIĆ
ANDRIJA VRBANAC
ROBERT RAIĆ
DRAGANA KOSO
MATEA MARINČIĆ
IVAN VARGA
LORENA KABIĆ
FILIP KNEZOVIĆ
MATEO VUKŠIĆ

 

LAURA GLASNOVIĆJUNIORI3 pobjedeZLATO
VITO MILANOVIĆJUNIORI1 pobjedaZLATO
MATEA RAIĆLIMAČI5 pobjedaZLATO
NOA LEŽAJALIMAČI4 pobjedeZLATO
MAURO HADŽIARAPOVIĆLIMAČI3 pobjedeZLATO
SVEN SOMMERLIMAČI3 pobjedeZLATO
NINA IVANIŠEVIĆMLAĐI KADETI3 pobjedeZLATO
MARKO MIHOLIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
MATEJ MIHOLIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
SVEN KOLEVSKIMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
HRVOJE ŠEPSENIORI3 pobjedeZLATO
MARKO LIPOVACSENIORI2 pobjedeZLATO
ANA TASLAKSENIORI1 pobjedaZLATO
ANA RENE ČOLAKSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
ANTONIO DRAGUNSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
LUKA TOMIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
KARLO MALEČIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeZLATO
KARMELA KIRETALIMAČI3 pobjedeSREBRO
SVEN VETNIĆLIMAČI3 pobjedeSREBRO
MARKO KALUĐERLIMAČI2 pobjedeSREBRO
PETAR MARKOTIĆLIMAČI1 pobjedaSREBRO
MIHAELA ŠAVORIĆLIMAČIbez pobjedeSREBRO
DORIS METERMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
FRANKA MARINČIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
JAN PTIČARMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
MARKO POSAVECMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
VITO KNEŽEVIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
HANA KUBATMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
MARIN KLARIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
TIN HORVATMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
ISMET AJDINSTARIJI KADETI1 pobjedaSREBRO
FRAN VRBANACJUNIORI1 pobjedaBRONCA
LEON ZORKOJUNIORI1 pobjedaBRONCA
MATEO ZORKOJUNIORI1 pobjedaBRONCA
ANASTASIA LAKATOŠJUNIORIbez pobjedeBRONCA
ANĐELINA SLIPČEVIĆJUNIORIbez pobjedeBRONCA
FILIP GALIJANIĆJUNIORIbez pobjedeBRONCA
LEA ŠPEHAR GARAJJUNIORIbez pobjedeBRONCA
FRAN TURJANSKILIMAČI4 pobjedeBRONCA
ZORA BADOVINAC JAKUNIĆLIMAČI3 pobjedeBRONCA
JAKOV MATOVINALIMAČI2 pobjedeBRONCA
KAJA JELEČEVIĆLIMAČI2 pobjedeBRONCA
MIHAEL JOSIPOVIĆLIMAČI2 pobjedeBRONCA
NICOLE SEKOLIMAČI2 pobjedeBRONCA
TEA FRANJALIMAČI2 pobjedeBRONCA
FRANE ČIRJAKLIMAČI1 pobjedaBRONCA
NINA KASANIĆLIMAČI1 pobjedaBRONCA
SARA MAJURIĆLIMAČI1 pobjedaBRONCA
IVICA ZOVKOLIMAČIbez pobjedeBRONCA
LARA LEDNICKILIMAČIbez pobjedeBRONCA
LUKA NIŠANDŽIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeBRONCA
ANDRIJA VRBANACMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA
ROBERT RAIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA
DRAGANA KOSOMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
MATEA MARINČIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
IVAN VARGASTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
LORENA KABIĆSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
FILIP KNEZOVIĆSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
MATEO VUKŠIĆSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
MATEJ HORVATJUNIORIbez pobjedebez plasmana
JAN SCHWARZLIMAČI2 pobjedebez plasmana
NOA PRADEGANLIMAČI2 pobjedebez plasmana
TENA BUTURACLIMAČI2 pobjedebez plasmana
VIKTOR STILINOVIĆLIMAČI2 pobjedebez plasmana
ANA JURIĆ-KAVELJLIMAČI1 pobjedabez plasmana
JOSIP BOGOVIĆLIMAČI1 pobjedabez plasmana
KORINA JANDRASLIMAČI1 pobjedabez plasmana
MAŠA VETNIĆLIMAČI1 pobjedabez plasmana
ŠIMUN KEVRIĆLIMAČI1 pobjedabez plasmana
TAMARA IVANIŠEVIĆLIMAČI1 pobjedabez plasmana
VITO HOLJEVACLIMAČI1 pobjedabez plasmana
VITO VIDAČKOVIĆLIMAČI1 pobjedabez plasmana
ADAM JANDRASLIMAČIbez pobjedebez plasmana
ANTE RATKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
ANUMŠA AJDINLIMAČIbez pobjedebez plasmana
ANJA PETRAŠEVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
BORNA JANKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
BORNA MOSTARACLIMAČIbez pobjedebez plasmana
BRUNO HRGIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
BRUNO TOMIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
DANIEL SEKOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
DAVID KUŠEVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
DAVOR VUKMANLIMAČIbez pobjedebez plasmana
EMA BOGOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
EMELA ALIULIMAČIbez pobjedebez plasmana
ENA JURČIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
FILIP DUKARIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
FILIP LOVREKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
FRAN BOGOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
IVA ENGLMANLIMAČIbez pobjedebez plasmana
JAKOV JURIŠIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
JAKOV ZOVKOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
JAN VRBANCLIMAČIbez pobjedebez plasmana
KIM ĆUZELA-PILJACLIMAČIbez pobjedebez plasmana
KIM ĆUZELA-PILJACLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LARA LEDNICKILIMAČIbez pobjedebez plasmana
LARA MRAKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LAURA KOZIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LEON BOGOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LOREN GALIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LOTA RAKIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LOVRO ŠKRLECLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LUKA BILIČIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LUKA MOSTARACLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MARKO LOZOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MARTA MARIJIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MATEA RAIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MATEO FILIPOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MATEO ŠEBALJLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MATIJA VIDECLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MATIJA VIDECLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MIRANDA REŠKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MIRANDA REŠKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
NICOLE SEKOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
NIKO KRANJČECLIMAČIbez pobjedebez plasmana
NOLAN ĐAPOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
NOLAN ĐAPOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
ROBERT BREZONJIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
ROKO TOMLJANOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
SARA ČUPORTLIMAČIbez pobjedebez plasmana
SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
SARA TURJANSKILIMAČIbez pobjedebez plasmana
ŠIMUN GRACINLIMAČIbez pobjedebez plasmana
TEYLA MIHOLIĆ ÉVORALIMAČIbez pobjedebez plasmana
UNA FIKETLIMAČIbez pobjedebez plasmana
BARTOL MATIĆMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
MIHAELA MOLNARMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
BERINA ALIUMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
BORNA MILOVACMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
EUGEN PLEŠKOMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
IVAN MARIJIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
JAN LAKATOŠMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
KATJA PTIČARMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
KSENIJA KOSOMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARIJA IVANČIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARIJA MATIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARKO VUKELIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARTA MATIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARTA MERKAŠMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
NIKA MAČEKMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
ROKO GULINMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
SANEL MEŠKINMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
VIKTOR PERKOVIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
VIKTOR RANOGAJECMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
VIKTORIA VARGAMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
VITA MERIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARIS METERSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
ADNAN ALAGIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
IVAN DRAŽENOVIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
KORINA KVESIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
NIKOLA MARKISTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
NIKOLINA JURAKSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
VITO OBROVACSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana

 

POJEDINAČNI PLASMANI – FORME

ZLATOSREBROBRONCA
KARLA VUKŠIĆKRISTIJAN ŠAVORIĆMATKO ŠIRAC
MARIA KRAMARLUCIJA JAZIĆMIA UCOVIĆ
NINO KOLEGA

 

 

EKIPNI PLASMANI

 

MLAĐI KADETIMLAĐE KADETKINJE
1.TK JASTREB1.KORYO SLAVIA UPJS KOŠICE
2.TK BANIJA PANDAS2.TK ORION
3.TK OZALJ3.TK OMEGA
KADETIKADETKINJE
1.TK JASTREB1.TK DUBRAVA
2.TK DUGO SELO2.TK VELIKA GORICA
3.TK GALEB3.TK MEDVEDGRAD
JUNIORIJUNIORKE
1.TK SKP ILYO KOŠICE1.TK JASTREB
2.TK JASTREB2.TK ELITE
3.TK ELITE3.TK CASPER
SENIORISENIORKE
1.JAPAN TEAM1.CENTAR HADŽIĆI
2.TK JASTREB2.TK JASTREB
3.TK DUBRAVA3.TK FOX
FORME - MFORME - Ž
1.TK KOBRA1.TK DUBRAVA
2.TKD MATE2.TK JASTREB
3.TK JASTREB3.KORYO SLAVIA KOŠICE
KICK - MKICK - Ž
1.TK JASTREB1.TK ČIGRA
2.TK OZALJ2.TK CASPER
3.TK CASPER3.TK SUTLA ŠENKOVEC
LIMAČILIMAČICE
1.TK ACTIV1.TK PRANA
2.TK PRANA2.TK CASPER
3.TK ŽELJEZNIČAR3.TK ORION
SVEUKUPNO
1.JASTREB
2.DUBRAVA
3.METALAC
4.BANIJA PANDAS
5.SAJNAMI

 

Najbolji mlađi kadet: Marcel Dasović – TK OZALJ
Najbolja mlađa kadetkinja: Kovač Irma – TK OMEGA

Najbolji kadet: Srećko Zdunić – TK DUGO SELO
Najbolja kadetkinja: Leda Đimoti – TK MEDVEDGRAD

Najbolji junior: Mateo Prišlin – TK ELITE
Najbolja juniorka: Patricia Bučar – TK ELITE

Najbolji senior: Yasuhiro Hamada – JAPAN TEAM
Najbolja seniorka: Helena Kesić – CENTAR HADŽIĆI

Najbolji limač u kicku: Marko Međeral – TK RADNIK
Najbolja limačica u kicku: Korana Pavić - TK CASPER

Najbolji limač u sportskoj borbi: Mislav Kornet - TK VRBOVEC
Najbolja limačica u sportskoj borbi: Ana Djaković - TK TIGAR

Najbrojnija ekipa: TK ZG-DUBRAVA
Najudaljenija ekipa: TEAM JAPAN