TRENERI: Matej Škreblin, Tomislav Miščančuk
EKIPNI PLASMAN:

2. mjesto kadetkinje

3. mjesto kadeti

2.mjesto sveukupno kadeti/kadetkinje

U subotu 4. ožujka Jastrebovi kadeti i kadetkinje, pod vodstvom trenera Mateja Škreblina i Tomislava Miščančuka, sudjelovali su na Dalmacija kupu, prvom ovogodišnjem kriterijskom natjecanju kadeta i kadetkinja.

Na natjecanju je nastupilo 549 natjecatelja iz 56 klubova među kojima se TKD klub Jastreb u sveukupnom plasmanu kadeta i kadetkinja svrstao na 2. mjesto. U selekciji kadetkinja također smo osvojili 2. mjesto, a kadeta 3.mjesto.

Ivona Strašćek dominirala je u sve četiri borbe čime je zasluženo osvojila zlatnu medalju. Darija Zeljko također je pokazala odličnu formu te si je s tri pobjede osigurala zlatnu medalju. Tin Malečić u kategoriji -49 kilograma pobijedio je sve tri borbe te se također okrunio zlatnom medaljom.

Brončane medalje i prve bodove na kriterijskom turniru osvojili su Karlo Malečić, Josip Špoljarić i Lovro Miloš.