MJESTO: Sportska dvorana "Sutinska vrela“ Podsused, Zagreb
TRENERI: Ivan Brekalo, Matej Škreblin, Krešimir Crnčec
OSVOJENA ODLIČJA: 2 zlata, 3 srebra, 10 bronci
BROJ NATJECATELJA: 433 borbe, 52 forme
BROJ KLUBOVA: 61 borbe, 12 forme
BROJ ZEMALJA: Hrvatska, Slovenija

Naši borbeni natjecatelji u pratnji trenera Ivana Brekala i Mateja Škreblina te naši formaši u pratnji trenera Krešimira Crnčeca branili su boje Jastreba na 11.Feniks budo sport kupu koji se održao 18.3.2017. u Sportskoj dvorani „Sutinska Vrela“ u Podsusedu. Radi se o drugom turniru iz serije natjecanja koja se boduju za juniorsku nacionalnu rang listu.

Naši kadeti i juniori na ovom natjecanju okitili su se brojnim medaljama. Maris Meter osvojila je zlato, Laura Glasnović, Matej Miholić i Filip Galijanić osvojili su srebro dok su broncu osvojili Matej Horvat, Mario Galić, Erol Mujkić, Marko Mraković, Marin Klarić, Sven Kolevski, Roko Buljan, Marko Miholić i Lorena Kabić.

U natjecanju u tehničkim disciplinama Jastreb je imao dvije predstavnice: Karlu Vukšić koja se okitila zlatom te Elu Sekušak koja se okitila broncom.