ORGANIZATOR: TKD KLUB „HVOJNICA“ FOJNICA
OSVOJENA ODLIČJA: 1 zlato, 1 srebro, 1 bronca
BROJ NATJECATELJA: 245
BROJ KLUBOVA: 26
BROJ ZEMALJA: 2 (Hrvatska i BiH)

Jastrebovi mlađi kadeti, Erol Mujkić, Lorena Kabić i Ivan Varga, u sklopu zagrebačke selekcije Zagrebačkog taekwondo saveza 27.05.2017. nastupili su na 20. Međunarodnom turniru Fojnica open 2017. koji se održao u Fojnici. Na natjecanju je sudjelovalo 245 natjecatelja iz 26 klubova iz Hrvatske i BiH, a svi naši predstavnici vratili su se s medaljama oko vrata.

Erol Mujkić u kategoriji -51kg osvojio je zlatnu medalju, Lorena Kabić u kategoriji
-39kg osvojila je srebrnu medalju dok je Ivan Varga u kategoriji -36kg osvojio brončanu medalju.

Taekwondo klub Jastreb

Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA