ORGANIZATOR: FEDERATION LUXEMBOURGEOISE DES ARTS MATIAUX
TRENERI: Matej Škreblin
OSVOJENA ODLIČJA: 1 zlato
BROJ NATJECATELJA: 451
BROJ ZEMALJA: 18

Naš senior Hrvoje Šep u pratnji trenera Mateja Škreblina nastupio je natjecanju G1 statusa Luxembourg open koji se održao 10. i 11. lipnja u Luksemburgu na kojemu je nastupio 451 natjecatelj iz 18 zemlja.

Hrvoje Šep u kategoriji -87kg osvojio je zlatnu medalju sa 3 pobjede. U prvom kolu pobijedio je Nijemca Lukasa Winklera rezultatom 8:4. U drugom kolu dočekao ga je Amerikanac, kojeg je Hrvoje s lakoćom pobijedio 18:5. U finalnoj borbi susreo se s poznatim turskim predstavnikom i prvim nositeljem u njegovoj kategoriji Alijem Sarijem (brončanim sa EP 2012 i EP 2014) kojeg je pobijedio 7:5 te se okitio zlatnom medaljom i osvaja novih 10 bodova na WTF ljestvici.

ZLATO
HRVOJE ŠEP

ČESTITAMO !!!

HRVOJE ŠEPSENIOR3 pobjedeZLATO

Taekwondo klub Jastreb

Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA