19. JASTREB OPEN KUP VELEPOSLANIKA REPUBLIKE KOREJE

ORGANIZATOR:TKD KLUB JASTREB
VELEPOSLANSTVO REPUBLIKE KOREJE
MJESTO:DOM SPORTOVA, ZAGREB
VRIJEME:26.11.2017.
SELEKCIJE:limači, mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke, seniori/ke
BROJ NATJECATELJA:817
BROJ KLUBOVA: 60
BROJ ZEMALJA:5 (BiH, Slovenija, Srbija, Slovačka, Hrvatska)
EKIPNI PLASMAN:1.mjesto u sveukupnom plasmanu kroz sve selekcije – 19. Jastreb Open
1.mjesto u sveukupnom plasmanu kroz sve selekcije – Jastreb limač open

 

U nedjelju 26.11.2016. u Dvorani 2 Doma sportova u organizaciji TKD kluba Jastreb održao se već tradicionalni 19. Jastreb open - Kup Veleposlanika Republike Koreje, najveće međunarodno humanitarno taekwondo natjecanje za djecu i mlade koji je ove godine okupio 817 natjecatelja iz 60 klubova i 5 zemalja. Na navedenom natjecanju jastrebovi natjecatelji osvojili su ekipno 1.mjesto kroz sve natjecateljske selekcije, dok je jastrebov natjecatelj Jan-Marijan Kovačević proglašen najuspješnijim juniorom turnira, a Jastrebica Ajna Džanić najboljom seniorkom turnira.

Ovaj projekt održao se pod pokroviteljstvom Predsjednice RH gđe Kolinde Grabar-Kitarović, Središnjeg državnog ureda za šport i Gradonačelnika Grada Zagreba te uz potporu brojnih medijskih pokrovitelja.

Ove godine TKD javnost u sklopu natjecanja „Jastreb limač open“ imala je priliku po prvi puta gledati i natjecanje roditelja koji su bili najveći motivatori i podrška u sportu svojoj djeci.

Natjecanje su popratili u okviru ceremonijala svečanog otvaranja koje je vodio g. Frano Ridjan brojni hrvatski mediji te uvaženi gosti iz kulturnog i javnog života, među kojima su se našli visoki dužnosnici našeg grada i države:
Nj.E. Won-Sup PARK, veleposlanik Republike Koreje
Prof.Dr.Sc. Dragan PRIMORAC, izaslanik Predsjednice RH
g. Anto NOBILO, predsjednik Hrvatskog taekwondo saveza koji je tom prilikom uručio plakete našoj Europskoj juniorskoj prvakinji Ani Taslak te njenom treneru Mateju Škreblinu
g. Milan BANDIĆ, gradonačelnik Grada Zagreba, koji je održao prigodan govor i otvorio natjecanje
Nj.E. gđa. Corrine Meunier and Nj.E. g. Philippe Meunier, veleposlanici Francuske
Nj.E. g. Tolezhan Barlybayev, veleposlanik republike Kazahstan
g. Dejan Đorđević, izaslanik veleposlanstva republike Srbije
g. Oleg Dunaevskiy, drugi tajnik i konzul veleposlanstva Ruske Federacije

U sklopu svečanog otvaranja pripremljen je atraktivan show program sa specijalnim gostima: grupom K-Team (finalisti Supertalent Hrvatska) te muzičkim sastavom "Pravila igre".

Ove godine humanitarna akcija bila je posvećena za djevojku Niku Rogar, odličnu učenicu hotelijersko turističke srednje škole, koja boluje od cerebralne paralize i za koju su se u sklopu humanitarne akcije "OSMIJEH ZA SVAKI NOVI DAN" čiji je slogan odabrala Nika, prikupljala financijska sredstva za kupnju elektromotornih kolica koja bi joj omogućila ispunjenje njenih životnih snova.

 POJEDINAČNI PLASMANI - BORBE

ZLATOSREBROBRONCA
TIN MALEČIĆMARKO POSAVECADNAN ALAGIĆ
VITO MILANOVIĆBORNA MILOVACIVAN VARGA
ANDRIJA VRBANACMARIS METERKARLA KIRIN
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆROKO GULINMATEJ MIHOLIĆ
NIKO SUBOTIČANECDORIS METERANASTASIA LAKATOŠ
ADAM JANDRASJAN PTIČARIVAN DRAŽENOVIĆ
KATJA PTIČARKSENIJA KOSOLORENA KABIĆ
VIKTORIA VARGALEA BARIĆLUKA TOMIĆ
AJNA DŽANIĆLOVRO MILOŠMARIO GALIĆ
BRUNO HRGIĆMARIJA IVANČIĆMARKO MRAKOVIĆ
HRVOJE ŠEPMARKO LIPOVACMARKO VUKELIĆ
JAN LAKATOŠNINA IVANIŠEVIĆBORNA MARINKOV
ROBERT RAIĆKARLA ROSODOMINIK LEDNICKI
MAJA MAČEKFRANKA MARINČIĆ
VITO KNEŽEVIĆIVANO BIKIĆ
MARKO POSAVECLUKA NIŠANDŽIĆ
MARIN KLARIĆ
MARKO MIHOLIĆ
MATEO MAJER
NIKOLINA JURAK
TIN HORVAT
VIKTOR PERKOVIĆ

TIN MALEČIĆSTARIJI KADETI4 pobjedeZLATO
VITO MILANOVIĆSTARIJI KADETI4 pobjedeZLATO
ANDRIJA VRBANACLIMAČI3 pobjedeZLATO
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆJUNIORI3 pobjedeZLATO
NIKO SUBOTIČANECLIMAČI3 pobjedeZLATO
ADAM JANDRASLIMAČI2 pobjedeZLATO
KATJA PTIČARMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
VIKTORIA VARGALIMAČI2 pobjedeZLATO
AJNA DŽANIĆSENIORI1 pobjedaZLATO
BRUNO HRGIĆLIMAČI1 pobjedaZLATO
HRVOJE ŠEPSENIORI1 pobjedaZLATO
JAN LAKATOŠLIMAČI1 pobjedaZLATO
ROBERT RAIĆLIMAČI1 pobjedaZLATO
MARKO POSAVECMLAĐI KADETI3 pobjedeSREBRO
BORNA MILOVACMLAĐI KADETI2 pobjedeSREBRO
MARIS METERMLAĐI KADETI2 pobjedeSREBRO
ROKO GULINMLAĐI KADETI2 pobjedeSREBRO
DORIS METERMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
JAN PTIČARMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
KSENIJA KOSOMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
LEA BARIĆLIMAČI1 pobjedaSREBRO
LOVRO MILOŠSTARIJI KADETI1 pobjedaSREBRO
MARIJA IVANČIĆLIMAČI1 pobjedaSREBRO
MARKO LIPOVACJUNIORI1 pobjedaSREBRO
NINA IVANIŠEVIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
KARLA ROSOLIMAČIbez pobjedeSREBRO
MAJA MAČEKMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
VITO KNEŽEVIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
ADNAN ALAGIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeBRONCA
IVAN VARGAMLAĐI KADETI2 pobjedeBRONCA
KARLA KIRINSTARIJI KADETI2 pobjedeBRONCA
MATEJ MIHOLIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeBRONCA
ANASTASIA LAKATOŠSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
IVAN DRAŽENOVIĆSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
LORENA KABIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA
LUKA TOMIĆSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
MARIO GALIĆJUNIORI1 pobjedaBRONCA
MARKO MRAKOVIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA
MARKO VUKELIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA
BORNA MARINKOVMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
DOMINIK LEDNICKIMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
FRANKA MARINČIĆLIMAČIbez pobjedeBRONCA
IVANO BIKIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
LUKA NIŠANDŽIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
MARIN KLARIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
MARKO MIHOLIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
MATEO MAJERLIMAČIbez pobjedeBRONCA
NIKOLINA JURAKMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
TIN HORVATMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
VIKTOR PERKOVIĆLIMAČIbez pobjedeBRONCA
FILIP GALIJANIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
LEON ZORKOSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
MATEJ HORVATJUNIORI1 pobjedabez plasmana
MATEO VUKŠIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
NOA ŽANETIĆLIMAČI1 pobjedabez plasmana
ANA RENE ČOLAKSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
ANTONIA GALIJANIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
ANTONIO DRAGUNSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
BARTOL MATIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
EMMA PAUNMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
EROL MUJKIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
EUGEN PLEŠKOMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
FRAN VRBANACSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
JURAJ VULJAKLIMAČIbez pobjedebez plasmana
KARLO KVESIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
KARLO MALEČIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
LANA ŠNIDARIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARKO MARČETIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARTA MATIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MARTA MERKAŠMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MATEA MARINČIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MIHAELA MOLNARMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
ROKO BULJANMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
SVEN KOLEVSKIMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
TIN BUDIŠALIMAČIbez pobjedebez plasmana
VANJA VALENTIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
VIKTOR RANOGAJECLIMAČIbez pobjedebez plasmana
VITO CVOKLIMAČIbez pobjedebez plasmana

POJEDINAČNI PLASMANI - FORME

BRONCA
LUCIJA JAZIĆ
NINO KOLEGA

POJEDINAČNI PLASMANI - KICK

ZLATOSREBROBRONCA
NOLAN ĐAPONOA LEŽAJAMAKSIM BOŠNJAK
PETAR MARKOTIĆNOA PRADEGANVIKTOR STILINOVIĆ
DOMAGOJ JOZIĆLAURA KOZIĆTIN HLOBIK
KORINA JANDRASTEA FRANJAUNA FIKET
MARTA MERKAŠŠIME KNEZANĐELA MERKAŠ
BERINA ALIULUKA MIKELIN
NIKOLA ZOVKO
SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆ
LOTA RAKIĆ
MIRANDA REŠKOVIĆ
SARA ČUPORT

NOLAN ĐAPO5 pobjedaZLATO
PETAR MARKOTIĆ4 pobjedeZLATO
DOMAGOJ JOZIĆ2 pobjedeZLATO
KORINA JANDRAS2 pobjedeZLATO
MARTA MERKAŠ1 pobjedaZLATO
NOA LEŽAJA4 pobjedeSREBRO
NOA PRADEGAN3 pobjedeSREBRO
LAURA KOZIĆ2 pobjedeSREBRO
TEA FRANJA2 pobjedeSREBRO
ŠIME KNEZ1 pobjedaSREBRO
BERINA ALIUbez pobjedeSREBRO
MAKSIM BOŠNJAK3 pobjedeBRONCA
VIKTOR STILINOVIĆ3 pobjedeBRONCA
TIN HLOBIK2 pobjedeBRONCA
UNA FIKET2 pobjedeBRONCA
ANĐELA MERKAŠ1 pobjedaBRONCA
LUKA MIKELIN1 pobjedaBRONCA
NIKOLA ZOVKO1 pobjedaBRONCA
SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆ1 pobjedaBRONCA
LOTA RAKIĆbez pobjedeBRONCA
MIRANDA REŠKOVIĆbez pobjedeBRONCA
SARA ČUPORTbez pobjedeBRONCA
ADAM JANDRAS2 pobjedebez plasmana
FRAN TURJANSKI2 pobjedebez plasmana
NIKO KRANJČEC2 pobjedebez plasmana
BORNA JANKOVIĆ1 pobjedabez plasmana
DANIEL KOŽUL1 pobjedabez plasmana
EMELA ALIU1 pobjedabez plasmana
FILIP DUKARIĆ1 pobjedabez plasmana
IVICA ZOVKO1 pobjedabez plasmana
LORENA ŠAKANOVIĆ1 pobjedabez plasmana
LOVRO ŠKRLEC1 pobjedabez plasmana
VALNEA ŠAKANOVIĆ1 pobjedabez plasmana
ANDELON REŠKOVIĆbez pobjedebez plasmana
BRUNO TOMIĆbez pobjedebez plasmana
DAVID KUŠEVIĆbez pobjedebez plasmana
DAVOR VUKMANbez pobjedebez plasmana
ENA ĐUMLIJAbez pobjedebez plasmana
FILIP LOVREKOVIĆbez pobjedebez plasmana
IVA MARTINČEVIĆbez pobjedebez plasmana
JAKŠA ĐUMLIJAbez pobjedebez plasmana
JAN SCHWARZbez pobjedebez plasmana
LARA LEDNICKIbez pobjedebez plasmana
LEO RUDNIČKIbez pobjedebez plasmana
LOREN GALIĆbez pobjedebez plasmana
LUKA BILIČIĆbez pobjedebez plasmana
MARA BLAŠKOVIĆbez pobjedebez plasmana
MARIJAN KIRETAbez pobjedebez plasmana
MARKO DUNDJERbez pobjedebez plasmana
MARKO RAKObez pobjedebez plasmana
MATEA RAIĆbez pobjedebez plasmana
NOLAN ĐAPObez pobjedebez plasmana
ROBERT BREZONJIĆbez pobjedebez plasmana
ROKO PIHLERbez pobjedebez plasmana
SARA TURJANSKIbez pobjedebez plasmana
SAŠA KASAPbez pobjedebez plasmana
FRANE ČIRJAKbez pobjedebez plasmana

 

EKIPNI PLASMANI

BORBE

1Jastreb
2Ion
3Dubrava
4Taekwondo club Azija
5Sušak
6Banija Pandas

FORME

EKIPNO - MEKIPNO - Ž
1. MASTER1. DUBRAVA
2. DUBRAVA2. MAKSIMIR
2. ČIGRA3. JAGUAR

LIMAČI

1Jastreb
2ZG-DUBRAVA
3Rugvica

 

NAJBOLJI JUNIOR JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ - JASTREB
NAJBOLJA SENIORKA AJNA DŽANIĆ - JASTREB

  • Taekwondo klub Jastreb

    Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA

    ptica plava3

    Pretraga