ORGANIZATOR:Poljska taekwondo federacija / WTE
MJESTO:Varšava
VRIJEME:08.-11.04.2018.
BROJ NATJECATELJA:605
BROJ ZEMALJA:38

U razdoblju od 08. do 11. studenog 2018. održalo se Europsko prvenstvo U21 u Varšavi na kojem je nastupilo 605 sportaša iz 38 zemalja na kojoj je hrvatska reprezentacija osvojila ekipno 3. mjesto dok su seniorke ekipno 2.

Hrvatska reprezentacija nastupila je u punom sastavu u kojem su bili jastrebovi: Laura Glasnović, Ana Taslak, Marko Lipovac, Ivan Vrgoč i Mario Galić te trener Matej Škreblin.

Finale Ana Ciuchitu, Moldavija 2:12

Marko Lipovac pokazao je kako se treba boriti i podigao cijelu dvoranu na noge.

Marko Lipovac, -58kg, 5.-8. mjesto

1. kolo slobodan
  2. kolo Luke Jones, Velika Britanija 15:14
  3. kolo Mykyta Zhupiyov 26:25

Četvrfinale Adrian Del Rio Guerrero 7:10

Ivan Vrgoč izgubio je od predstavnike Rusije u zadnjim sekundama borbe i malom padu koncentracije.

Ivan Vrgoč, -80kg

1. kolo Dali Ishberdin, Rusija 8:13

Laura Glasnović nakon odličnih nastupa gubi u 2. kolu samo sa jednim bodom razlike od španjolske natjecateljice.

Laura Glasnović, -73kg

1. kolo Afroditi Ameridi, Grčka 17:5
  2. kolo Adriana Hernandez Santana, Španjolska 12:13

Mario Galić, -68kg unatoč zadobivenoj ozljedi nastupio je na ovom natjecanju u kojem je u 1. kolu izgubio borbu od predstavnika BiH Nedžada Husića.

Sadržaj stranica informativnog je karaktera i kao takav ne obvezuje TKD Jastreb.

Taekwondo klub Jastreb

Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA