20. JASTREB OPEN KUP VELEPOSLANIKA REPUBLIKE KOREJE

ORGANIZATOR:TKD KLUB JASTREB
VELEPOSLANSTVO REPUBLIKE KOREJE
MJESTO:ARENA ZAGREB
VRIJEME:25.11.2017.
SELEKCIJE:limači, mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke, seniori/ke
BROJ NATJECATELJA:1011
BROJ KLUBOVA: 86
BROJ ZEMALJA:13
EKIPNI PLASMAN:1. MJESTO KROZ SVE SELEKCIJE I DISCIPLINE
1. MJESTO MLAĐI KADETI
1. MJESTO KADETI
2. MJESTO JUNIORI
1. MJESTO JUNIORKE
2. MJESTO SENIORI
2. MJESTO SENIORKE
3. MJESTO FORME – M
2. MJESTO FORME – Ž
1. MJESTO KICK -M

 

U nedjelju 25.11.2018. u dvorani Arena Zagreb u organizaciji TKD kluba Jastreb održao se jubilarni 20. Jastreb open - Kup Veleposlanika Republike Koreje, najveće međunarodno humanitarno taekwondo natjecanje za djecu i mlade koji je ove godine okupio 1011 natjecatelja iz 86 klubova i 13 zemalja. Na navedenom natjecanju jastrebovi natjecatelji osvojili su u sveukupnom plasmanu ekipno 1.mjesto kroz sve natjecateljske selekcije.

Ovaj projekt održao se pod pokroviteljstvom Predsjednice RH gđe Kolinde Grabar-Kitarović, Središnjeg državnog ureda za šport, Hrvatskog olimpijskog odbora, Hrvatskog taekwondo saveza i Gradonačelnika Grada Zagreba te uz potporu brojnih medijskih pokrovitelja.

Natjecanje su popratili u okviru ceremonijala svečanog otvaranja koje je vodio g. Frano Ridjan brojni hrvatski mediji te eminentni gosti iz kulturnog i javnog života, među kojima su se našli visoki dužnosnici našeg grada i države, te predstavnici 7 veleposlanstava u Hrvatskoj obratili su se široj hrvatskoj javnosti.
Nj.E. Won-Sup PARK, veleposlanik Republike Koreje
prof.dr.sc. Dragan PRIMORAC, izaslanik Predsjednice RH
g. Fred Buitenhuis, dopredsjednik i delegat Europske taekwondo federacije

U sklopu svečanog otvaranja pripremljen je atraktivan show program Kukkiwon demo tima iz Koreje koji su posebno za tu prigodu održali polusatnu demonstraciju i gledatelje doslovno ostavili bez daha reprezentativnim nastupom i briljantnim demo showom koji je gotovo napunio zagrebačku Arenu.

POJEDINAČNI PLASMANI - BORBE

ZLATOSREBROBRONCA
LAURA GLASNOVIĆKARMELA KIRETAFRAN VRBANAC
VITO MILANOVIĆSVEN VETNIĆLEON ZORKO
MATEA RAIĆMARKO KALUĐERMATEO ZORKO
NOA LEŽAJAPETAR MARKOTIĆANASTASIA LAKATOŠ
MAURO HADŽIARAPOVIĆMIHAELA ŠAVORIĆANĐELINA SLIPČEVIĆ
SVEN SOMMERDORIS METERFILIP GALIJANIĆ
NINA IVANIŠEVIĆFRANKA MARINČIĆLEA ŠPEHAR GARAJ
MARKO MIHOLIĆJAN PTIČARFRAN TURJANSKI
MATEJ MIHOLIĆMARKO POSAVECZORA BADOVINAC JAKUNIĆ
SVEN KOLEVSKIVITO KNEŽEVIĆJAKOV MATOVINA
HRVOJE ŠEPHANA KUBATKAJA JELEČEVIĆ
MARKO LIPOVACMARIN KLARIĆMIHAEL JOSIPOVIĆ
ANA TASLAKTIN HORVATNICOLE SEKO
ANA RENE ČOLAKISMET AJDINTEA FRANJA
ANTONIO DRAGUNFRANE ČIRJAK
LUKA TOMIĆNINA KASANIĆ
KARLO MALEČIĆSARA MAJURIĆ
IVICA ZOVKO
LARA LEDNICKI
LUKA NIŠANDŽIĆ
ANDRIJA VRBANAC
ROBERT RAIĆ
DRAGANA KOSO
MATEA MARINČIĆ
IVAN VARGA
LORENA KABIĆ
FILIP KNEZOVIĆ
MATEO VUKŠIĆ

 

LAURA GLASNOVIĆJUNIORI3 pobjedeZLATO
VITO MILANOVIĆJUNIORI1 pobjedaZLATO
MATEA RAIĆLIMAČI5 pobjedaZLATO
NOA LEŽAJALIMAČI4 pobjedeZLATO
MAURO HADŽIARAPOVIĆLIMAČI3 pobjedeZLATO
SVEN SOMMERLIMAČI3 pobjedeZLATO
NINA IVANIŠEVIĆMLAĐI KADETI3 pobjedeZLATO
MARKO MIHOLIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
MATEJ MIHOLIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
SVEN KOLEVSKIMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
HRVOJE ŠEPSENIORI3 pobjedeZLATO
MARKO LIPOVACSENIORI2 pobjedeZLATO
ANA TASLAKSENIORI1 pobjedaZLATO
ANA RENE ČOLAKSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
ANTONIO DRAGUNSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
LUKA TOMIĆSTARIJI KADETI3 pobjedeZLATO
KARLO MALEČIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeZLATO
KARMELA KIRETALIMAČI3 pobjedeSREBRO
SVEN VETNIĆLIMAČI3 pobjedeSREBRO
MARKO KALUĐERLIMAČI2 pobjedeSREBRO
PETAR MARKOTIĆLIMAČI1 pobjedaSREBRO
MIHAELA ŠAVORIĆLIMAČIbez pobjedeSREBRO
DORIS METERMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
FRANKA MARINČIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
JAN PTIČARMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
MARKO POSAVECMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
VITO KNEŽEVIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
HANA KUBATMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
MARIN KLARIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
TIN HORVATMLAĐI KADETIbez pobjedeSREBRO
ISMET AJDINSTARIJI KADETI1 pobjedaSREBRO
FRAN VRBANACJUNIORI1 pobjedaBRONCA
LEON ZORKOJUNIORI1 pobjedaBRONCA
MATEO ZORKOJUNIORI1 pobjedaBRONCA
ANASTASIA LAKATOŠJUNIORIbez pobjedeBRONCA
ANĐELINA SLIPČEVIĆJUNIORIbez pobjedeBRONCA
FILIP GALIJANIĆJUNIORIbez pobjedeBRONCA
LEA ŠPEHAR GARAJJUNIORIbez pobjedeBRONCA
FRAN TURJANSKILIMAČI4 pobjedeBRONCA
ZORA BADOVINAC JAKUNIĆLIMAČI3 pobjedeBRONCA
JAKOV MATOVINALIMAČI2 pobjedeBRONCA
KAJA JELEČEVIĆLIMAČI2 pobjedeBRONCA
MIHAEL JOSIPOVIĆLIMAČI2 pobjedeBRONCA
NICOLE SEKOLIMAČI2 pobjedeBRONCA
TEA FRANJALIMAČI2 pobjedeBRONCA
FRANE ČIRJAKLIMAČI1 pobjedaBRONCA
NINA KASANIĆLIMAČI1 pobjedaBRONCA
SARA MAJURIĆLIMAČI1 pobjedaBRONCA
IVICA ZOVKOLIMAČIbez pobjedeBRONCA
LARA LEDNICKILIMAČIbez pobjedeBRONCA
LUKA NIŠANDŽIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeBRONCA
ANDRIJA VRBANACMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA
ROBERT RAIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA
DRAGANA KOSOMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
MATEA MARINČIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
IVAN VARGASTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
LORENA KABIĆSTARIJI KADETI1 pobjedaBRONCA
FILIP KNEZOVIĆSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
MATEO VUKŠIĆSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
MATEJ HORVATJUNIORIbez pobjedebez plasmana
JAN SCHWARZLIMAČI2 pobjedebez plasmana
NOA PRADEGANLIMAČI2 pobjedebez plasmana
TENA BUTURACLIMAČI2 pobjedebez plasmana
VIKTOR STILINOVIĆLIMAČI2 pobjedebez plasmana
ANA JURIĆ-KAVELJLIMAČI1 pobjedabez plasmana
JOSIP BOGOVIĆLIMAČI1 pobjedabez plasmana
KORINA JANDRASLIMAČI1 pobjedabez plasmana
MAŠA VETNIĆLIMAČI1 pobjedabez plasmana
ŠIMUN KEVRIĆLIMAČI1 pobjedabez plasmana
TAMARA IVANIŠEVIĆLIMAČI1 pobjedabez plasmana
VITO HOLJEVACLIMAČI1 pobjedabez plasmana
VITO VIDAČKOVIĆLIMAČI1 pobjedabez plasmana
ADAM JANDRASLIMAČIbez pobjedebez plasmana
ANTE RATKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
ANUMŠA AJDINLIMAČIbez pobjedebez plasmana
ANJA PETRAŠEVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
BORNA JANKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
BORNA MOSTARACLIMAČIbez pobjedebez plasmana
BRUNO HRGIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
BRUNO TOMIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
DANIEL SEKOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
DAVID KUŠEVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
DAVOR VUKMANLIMAČIbez pobjedebez plasmana
EMA BOGOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
EMELA ALIULIMAČIbez pobjedebez plasmana
ENA JURČIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
FILIP DUKARIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
FILIP LOVREKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
FRAN BOGOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
IVA ENGLMANLIMAČIbez pobjedebez plasmana
JAKOV JURIŠIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
JAKOV ZOVKOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
JAN VRBANCLIMAČIbez pobjedebez plasmana
KIM ĆUZELA-PILJACLIMAČIbez pobjedebez plasmana
KIM ĆUZELA-PILJACLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LARA LEDNICKILIMAČIbez pobjedebez plasmana
LARA MRAKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LAURA KOZIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LEON BOGOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LOREN GALIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LOTA RAKIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LOVRO ŠKRLECLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LUKA BILIČIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LUKA MOSTARACLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MARKO LOZOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MARTA MARIJIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MATEA RAIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MATEO FILIPOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MATEO ŠEBALJLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MATIJA VIDECLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MATIJA VIDECLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MIRANDA REŠKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MIRANDA REŠKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
NICOLE SEKOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
NIKO KRANJČECLIMAČIbez pobjedebez plasmana
NOLAN ĐAPOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
NOLAN ĐAPOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
ROBERT BREZONJIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
ROKO TOMLJANOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
SARA ČUPORTLIMAČIbez pobjedebez plasmana
SARA KRIKŠIĆ MIKŠIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
SARA TURJANSKILIMAČIbez pobjedebez plasmana
ŠIMUN GRACINLIMAČIbez pobjedebez plasmana
TEYLA MIHOLIĆ ÉVORALIMAČIbez pobjedebez plasmana
UNA FIKETLIMAČIbez pobjedebez plasmana
BARTOL MATIĆMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
MIHAELA MOLNARMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
BERINA ALIUMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
BORNA MILOVACMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
EUGEN PLEŠKOMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
IVAN MARIJIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
JAN LAKATOŠMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
KATJA PTIČARMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
KSENIJA KOSOMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARIJA IVANČIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARIJA MATIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARKO VUKELIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARTA MATIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARTA MERKAŠMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
NIKA MAČEKMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
ROKO GULINMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
SANEL MEŠKINMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
VIKTOR PERKOVIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
VIKTOR RANOGAJECMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
VIKTORIA VARGAMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
VITA MERIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARIS METERSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
ADNAN ALAGIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
IVAN DRAŽENOVIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
KORINA KVESIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
NIKOLA MARKISTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
NIKOLINA JURAKSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
VITO OBROVACSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana

 

POJEDINAČNI PLASMANI – FORME

ZLATOSREBROBRONCA
KARLA VUKŠIĆKRISTIJAN ŠAVORIĆMATKO ŠIRAC
MARIA KRAMARLUCIJA JAZIĆMIA UCOVIĆ
NINO KOLEGA

 

 

EKIPNI PLASMANI

 

MLAĐI KADETIMLAĐE KADETKINJE
1.TK JASTREB1.KORYO SLAVIA UPJS KOŠICE
2.TK BANIJA PANDAS2.TK ORION
3.TK OZALJ3.TK OMEGA
KADETIKADETKINJE
1.TK JASTREB1.TK DUBRAVA
2.TK DUGO SELO2.TK VELIKA GORICA
3.TK GALEB3.TK MEDVEDGRAD
JUNIORIJUNIORKE
1.TK SKP ILYO KOŠICE1.TK JASTREB
2.TK JASTREB2.TK ELITE
3.TK ELITE3.TK CASPER
SENIORISENIORKE
1.JAPAN TEAM1.CENTAR HADŽIĆI
2.TK JASTREB2.TK JASTREB
3.TK DUBRAVA3.TK FOX
FORME - MFORME - Ž
1.TK KOBRA1.TK DUBRAVA
2.TKD MATE2.TK JASTREB
3.TK JASTREB3.KORYO SLAVIA KOŠICE
KICK - MKICK - Ž
1.TK JASTREB1.TK ČIGRA
2.TK OZALJ2.TK CASPER
3.TK CASPER3.TK SUTLA ŠENKOVEC
LIMAČILIMAČICE
1.TK ACTIV1.TK PRANA
2.TK PRANA2.TK CASPER
3.TK ŽELJEZNIČAR3.TK ORION
SVEUKUPNO
1.JASTREB
2.DUBRAVA
3.METALAC
4.BANIJA PANDAS
5.SAJNAMI

 

Najbolji mlađi kadet: Marcel Dasović – TK OZALJ
Najbolja mlađa kadetkinja: Kovač Irma – TK OMEGA

Najbolji kadet: Srećko Zdunić – TK DUGO SELO
Najbolja kadetkinja: Leda Đimoti – TK MEDVEDGRAD

Najbolji junior: Mateo Prišlin – TK ELITE
Najbolja juniorka: Patricia Bučar – TK ELITE

Najbolji senior: Yasuhiro Hamada – JAPAN TEAM
Najbolja seniorka: Helena Kesić – CENTAR HADŽIĆI

Najbolji limač u kicku: Marko Međeral – TK RADNIK
Najbolja limačica u kicku: Korana Pavić - TK CASPER

Najbolji limač u sportskoj borbi: Mislav Kornet - TK VRBOVEC
Najbolja limačica u sportskoj borbi: Ana Djaković - TK TIGAR

Najbrojnija ekipa: TK ZG-DUBRAVA
Najudaljenija ekipa: TEAM JAPAN

 

  • Taekwondo klub Jastreb

    Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA

    ptica plava3

    Pretraga