POLJSKI OLIMPIJAC U JASTREBU

U nadolazećem vikendu u jastrebovom gnijezdu gostovat će olimpijski kandidat Piotr Pazinski i njegov trener Pyciarz Tomasz, koji će se pripremati s našim seniorima Lukom Horvatom, Hrvojem Šepom i Vedranom Golecom kroz sparing treninge koje će predvoditi naš trener Dejan Mesarov.

Pozivaju se svi zainteresirani članovi da nazoče, po želji, navedenom događanju u našoj dvorani Voltino u dolje navedenim terminima:
• Petak 11.12.2015. u 21:00
• Subota 12.12.2015. u 10:00