TKD FOX U GOSTIMA

Dana 26.1.2016 godine ugostili smo TKD klub Fox iz Bjelovara na sparing treningu u dvorani Voltino. Bilo je to joč jedno lijepo sportsko druženje uz vrlo kvalitetne sparinge. U terminu od 19:30-21:00 trening su odradili mlađi kadeti i kadeti, a od 21:00-22:30 juniori i seniori. Ovi sparing treninzi bili su dobra priprema i provjera trenutnog stanja natjecatelja pred predstojeća natjecanja M2, Prvenstvo Zagreba i Orient cup na kojima će nastupiti nasi natjecatelji. Veselimo se ponovnom susretu!

• Taekwondo klub Jastreb