OLIMPIJSKI TAEKWONDO

Namijenjen je onima koji se žele uključiti u sportsku borbu, a za cilj imaju ulazak u reprezentativne vrste na velikim sportskim natjecanjima kao što su Europsko i Svjetsko prvenstvo, te Olimpijske igre.

U klubu treniraju i vode treninge višegodišnji članovi reprezentacije Hrvatske i kategorizirani športaši HOO-a od kojih treba posebno istakniti Branimira Ćaćića (2. mjesto - Svjetsko vojno prvenstvo 2003.), Kristijana Kralja (3. mjesto - Europsko seniorsko prvenstvo 2000.) i Tomislava Bučanca (3. mjesto - Europsko seniorsko prvenstvo 2002.), koji su predstavljali Hrvatsku na kvalifikacijskim turnirima za Olimpijske igre ATENA 2004, te Tomislava Miščančuka - Svjetskog vojnog prvaka 2003. i Dejana Mesarova - Juniorskog viceprvaka svijeta 2000.