Trener početnika, kadeta i rekreativaca

DATUM ROĐENJA: 13.travnja 1983.

ŠKOLOVANJE: Hrvatska olimpijska akademija (trener taekwondo-a)

TAEKWONDO ZVANJE: 1. DAN

UKRATKO O TRENERU:
Svoje prve taekwondo korake naučio je u TKD klubu „Slavonski Brod", dok je član Jastreba od 2005. godine.
Višestruki je prvak Hrvatske i reprezentativac, osvajač brojnih tuzemnih i inozemnih natjecanja, dugogodišnji vrhunski sportaš HOO-a.
Najbolji rezultat u sportskoj karijeri mu je 1. mjesto na Svjetskom vojnom taekwondo prvenstvu 2003. godine gdje se okrunio titulom Svjetskog vojnog prvaka.
Sportsku karijeru morao je završiti zbog ozlijede, nakon čega svoje znanje kao trener prenosi na mlađe uzrasne skupine, te se školuje na Hrvatskoj Olimpijskoj Akademiji koju uspješno završava i nakon čega stječe zvanje trenera taekwondoa.

of