Trener tehničke selekcije – poomsae

DATUM ROĐENJA: 07.prosinca 1981.

ŠKOLOVANJE: Kineziološki fakultet u Zagrebu (viši trener sportske rekreacije)

TAEKWONDO ZVANJE: 4. DAN

UKRATKO O TRENERU:
Taekwondo-om se počeo baviti 1995. godine u TKD klubu „Slavonski Brod" pod vodstvom trenera Denisa Tomaševića.
Za majstorsko zvanje, crni pojas, 1.DAN položio je 2000. godine od kada se aktivno počinje baviti trenerskim radom.
U 2004. godini postaje član TKD kluba Jastreb i trener tehničke selekcije (poomsae) kluba.
Osnovni cilj mu je stvoriti kompletnog taekwondo majstora kako u borbama, tako i u tehnici - formama.

of