Trenerica predškolskih uzrasta, te rekreativno-zdravstvenog programa "TAE DO"

DATUM ROĐENJA: 22.travnja 1988.

ŠKOLOVANJE: apsolvent na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu

TAEKWONDO ZVANJE: 1. DAN

UKRATKO O TRENERU:
Počela je trenirati taekwondo u TKD klubu „Jastreb" 1997. godine. Trenerica je vrtićkih i preškolskih uzrasta te rekreativno-zdravstvenog programa „TAE DO".
Svestrana Josipa osim brojnih rezultata u sportu, dobitnica je i nagrada Ekonomskog fakulteta na studentskim natjecanjima.
Kao voditelj sportskog programa u ljetnim kampovima Zaklade policijske solidarnosti promovira taekwondo kao sport te rad i djelovanje naše udruge.

of