Trener mlađih kadeta, te juniorske i seniorske selekcije

DATUM ROĐENJA: 02. Veljače 1990.

ŠKOLOVANJE: apsolvent na Kineziološkom fakultetu (smjer: kondicijska priprema sportaša)

TAEKWONDO ZVANJE: 1. DAN

UKRATKO O TRENERU:
Počeo je trenirati taekwondo u TKD klubu „Jastreb" 1997. godine te je jedan od trenera koji je stasao iz prvih generacija Jastrebova.
U bogatoj natjecateljskoj prošlosti osvojio je brojne medalje, ostvario vrhunske rezultate kroz uzraste kadeta, juniora i seniora što mu je donijelo status vrhunskog sportaša HOO-a.
Želja mu je ostvariti svoj nedosanjan olimpijski san kroz rad sa svojim učenicima.

of