TRENERI: Tamara Pradegan, Ivan Vidović, Dejan Mesarov
OSVOJENA ODLIČJA: 1 zlato, 2 srebra, 4 bronce
EKIPNI PLASMAN: 2. mjesto juniori
BROJ KLUBOVA: 43
BROJ NATJECATELJA: 222

U subotu 28.05.2011. u Bjelovaru se održalo Juniorsko prvenstvo Hrvatske 2011. u organizaciji Hrvatskog taekwondo saveza i domaćinstvu TKD kluba Bjelovar.
Na ovom natjecanju nastupila su 222 natjecatelja iz 43 hrvatska kluba.
TKD klub Jastreb nastupio je sa 12 natjecatelja u pratnji klupskih trenera, koji su osvojili 1 zlatnu, 2 srebrne i 4 brončane medalje, te se u ekipnom plasmanu okrunili nazivom viceprvaka države u juniorskoj selekciji.

O NAŠIM MEDALJAŠIMA:
Nažalost, samo 3 boda dijelila su nas od naslova prvaka države, a naslov je bio neizvjestan doslovno do zadnje finalne borbe u kojoj je vrlo sumnjivim sudačkim odlukama Matija Mlinarić izgubio meč od natjecatelja Majcena iz Susedgrad Sokola.
Iznenađenje dana bio je rezultatski neafirmirani juniorski natjecatelj kluba Alen Turkanović koji je u eliminacijskim borbama skinuo europskog prvaka Kanaeta iz Marjana.
Marko Mutak briljirao je u svim borbama kategorije -68kg u kojima je doslovno deklasirao protivnike i potvrdio status najboljeg juniorskog natjecatelja kluba i države.
Fran Peh nažalost nije izdržao pritisak finalne borbe od favoriziranog natjecatelja Vraneše kao ni njegov klupski kolega Matija Sekušak.
Marko Jukić podlegao je pritisku afirmiranog natjecatelja Tenjera i njegov nastup u toj borbi bio je neprepoznatljiv.
Visoka očekivanja trenera kluba i reprezentacije nije ispunio Luka Boban izgubivši od potpuno nepoznatog protivnika iz Kocunara i zlatnu medalju zamijenio je brončanom na najvažnijem juniorskom turniru u godini.