BOŽIĆNI LIMAČ KUP 2007.

 
ORGANIZATOR: TKD klub JASTREB
MJESTO: Zagreb, OŠ Malešnica
DATUM: 22.12.2007.
SELEKCIJE: vrtićanci, školarci – početnici
TRENERI: Krešimir Tušek, Ivan Vidović, Dejan Mesarov, Ljiljana Atlija, Muki Kovačević, Iva Požega, Davor Žanko, Mario Rendulić
SUDAC: Mirko Lukač
OSVOJENA ODLIČJA: 21 zlata, 20 srebra, 9 bronci
BROJ NATJECATELJA: 50

U subotu 22.12.2007., u OŠ Malešnica, u organizaciji TKD kluba JASTREB, održao se tradicionalni BOŽIĆNI LIMAČ KUP - humanitarni turnir za napuštenu i oboljelu djecu-štićenike SPECIJALNE BOLNICE ZA KRONIČNE BOLESTI DJEČJE DOBI „GORNJA BISTRA“ na kojem su mališani TKD kluba Jastreb međusobno odmjerili snage, boreći se na tatamiju za oboljele vršnjake – štićenike SB „Gornja Bistra“. Sva prikupljena donirana roba (hrana, kozmetika, igračke, odjeća obuća) biti će isporučena upravi navedene institucije u nadolazećem tjednu.Turnir je organiziran pod motom:
"DARUJEMO DOBROTU SRCEM, DARUJEMO PRIJATELJSTVO"

Obzirom da Taekwondo klub Jastreb svake godine natjecateljsku sezonu završava humanitarnom akcijom (dosadašnje donacije: Domu za djecu "V. Nazor", Udruzi Krijesnica - Klaićeve bolnice za djecu oboljelu od tumora, SOS selu - Lekenik, Caritasu HR, Psihijatrijskoj bolnici Jankomir, ZOO-Zagreb, Frani Lučiću – jedinom preživjelom Kornatskom gasitelju...) i ove godine učinili smo isto.
Ovo natjecanje jedinstveno je u državi jer se na njemu natjecala vrlo neobična populacija klinaca i klinceza vrtićanaca i školaraca početnika koji su pravi mali umjetnici na tatamiju.
Turnir je posjetio i Djed Božićnjak koji je djeci podijelio slatkiše, a sva djeca međusobno su razmijenila Božićne poklone i darovala ih jedni drugima. U sklopu navedene akcije održan je Dan otvorenih vrata kluba na kojem su kroz skraćeni trening svih selekcija kluba roditelji i poklonici naše udruge imali priliku nazočiti i upoznati se sa načinom rada i djelovanja našeg kluba i stručnog vodstva.
Kroz međusobne prestižne borbe mališani su osvojili mnoštvo medalja među kojima 21 zlato, 20 srebra i 9 bronci.
Sreći okrunjenih mališana nije bilo kraja…

PLASMANI NATJECATELJA TKD KLUBA JASTREB

ZLATO SREBRO BRONCA
EVA REZAR LUCIJA OBROVAC DON MAJERIĆ
MIA VEKIĆ KARLA HOGGE LOVRO SVETINA
DON MAJERIĆ ALBERTO KERIM TIN PEŠUT
BRUNO ZOBIĆ DOMAGOJ HANIĆ LARA SUČEC
DAVID VIDAKOVIĆ LUJO BUTORAC KARLA KLAUDIJA KVESIĆ
FRAN RUŽIĆ VITO VUJČIĆ TEA MILOŠ
LEON CAPAN MISLAV MAJIĆ DENIS ŠURINA
IVA KALIĆ FELICITA PRSKALO MATIJA PLEČAŠ
MATEA KALIĆ NIKOLINA CAPAN BORNA VARGA
DORA SUBOTIĆ PAULA PAP  
TYRONE RUSAN BRUNO BERMANEC  
TEO ZETIĆ NIKOLA NIKIĆ  
TIN MILKOVIĆ MARIN JONJIĆ  
KARLO POLIĆ IVAN DRNIĆ  
VEDRAN RAIČKOVIĆ MISLAV JAZVIĆ  
NINA ŠOKLIĆ MATIJA PAP  
JOSIP VLADISAVLJEVIĆ BORNA ANTOLIĆ  
MATEJ CIGLENEČKI RENE MAHALEC  
DINO VUJIČIĆ KRISTIJAN VIDOVIĆ  
DOMINIK SOKAĆ IVANA RAŠIĆ  
PAULA GOLJA    

Sadržaj stranica informativnog je karaktera i kao takav ne obvezuje TKD Jastreb.

Taekwondo klub Jastreb

Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA

ptica plava3

Pretraga