12. JASTREB OPEN 2010

ORGANIZATOR: TKD klub Jastreb
MJESTO: Dom odbojke „Bojan Stranić“
VRIJEME: 20.11.2010.
SELEKCIJE: mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke, forme, vrtićanci
TRENERI: Ivan Vidović, Dejan Mesarov, Matej Škreblin, Vedran Drobina, Muki Kovačević
BROJ NATJECATELJA: 860
BROJ KLUBOVA: 68
BROJ ZEMALJA: 8

 

U nedjelju 20.11.2010. u Domu odbojke Bojan Stranić održao se međunarodni humanitarni taekwondo turnir za kadete i juniore „12. JASTREB OPEN" u organizaciji našeg kluba kroz selekcije mlađih i starijih kadeta/nja, juniora/ki u disciplinama sportske borbe i poomsae.

Za naše najmlađe natjecatelje (vrtićance i male školarce ) pripremili smo natjecanje u potpuno novoj disciplini bez kontakta, unutar koje su demonstrirali svoje prve korake u našem, danas već modernom i sve popularnijem olimpijskom sportu; a da ne bude suza, svakom sudioniku dodijelili smo i prigodnu medalju za sudjelovanje.

Turnir se već godinama provodi u suradnji i uz pokroviteljstvo Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta RH i Grada Zagreba – Gradskog ureda za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom, te Turističke zajednice grada Zagreba.

Na ovom natjecanju nastupilo je 860 natjecatelja iz 68 klubova i 8 zemalja (Hrvatska, Slovenija, Slovačka, Mađarska, Rumunjska, Bosna i Hercegovina, Kosovo i Srbija).


Protokol svečanog otvaranja vodila je Iva Šulentić a nazočili su:

  • Prof.dr.sci Ljubica Raić – voditeljica dječjeg onkološkog odjela  KBC Rebro
  • Veleposlanik Republike Koreje u Republici Hrvatskoj Nj.E. Seong Ung PARK
  • Zamjenica veleposlanika Gđa. Na La HAN
  • Predsjednik Hrvatskog taekwondo saveza, Prof.dr.sci. Franjo Prot
  • predstavnik MZOS HR, načelnik Ureda za sport gosp. Darko Vučić
  • predstavnica Poglavarstva grada Zagreba – Gradskog ureda za kulturu, obrazovanje i sport gđa. Tanja Ališić

Turnir je svečano otvorio Veleposlanik Republike Koreje u Republici Hrvatskoj Nj.E. Seong Ung PARK, a nazočnima su se obratili predsjednik HTS-a dr.mr.sci. Franjo Prot i predstavnica Poglavarstva grada gđa Tanja Ališić.

U sklopu svečanog otvaranja prof.dr.sci. Ljubica Raić – predstavnica i voditeljica dječjeg onkološkog odjela KBC Zagreb (Rebro) pozdravila je sve sudionike turnira i zahvalila se na ovoj humanitarnoj akciji dobrote i ljubavi za potrebe oboljelih mališana dječjeg onkološkog odjela KBC Rebro.

Delegat natjecanja ispred HTS-a bio je g. Nikola Pemper, a za glavnog suca ispred HTS-a delegiran je dr. Danijel Bursać na traženje organizatora.

Ovogodišnji Jastreb open okupio je najmlađe pripadnike našeg sporta, na najvećem međunarodnom humanitarnom taekwondo natjecanju za djecu u Lijepoj našoj i sve ljude dobre volje u Hrvatskoj, a posebice u Zagrebu, koje smo nastojali ovom akcijom potaknuti da, svi skupa budemo osjetljiviji na velike potrebe i nevolje oboljelih mališana i podržimo ih u njihovoj svakodnevnoj borbi za opstanak.

Humanitarna akcija za dječji onkološki odjel Kliničkog bolničkog centra Zagreb – Rebro  održana je pod motom:


„NE POSTOJE VELIKE STVARI,

SAMO MALE STVARI UČINJENE S PUNO LJUBAVI“



Kroz kotizacije od svih sudionika i donacije svih nazočnih na dan održavanja natjecanja prikupljala su se financijska sredstva u posebnu darovnu kutiju u  koju su svoj prilog dali osobno korejski veleposlanik i predsjednik HTS-a.

Posebnu ovaciju u dvorani izazvao je laserski program u organizaciji sada već člana našeg organizacijskog tima – g. Svena Kučinića i tvrtke SK Produkcija.

POJEDINAČNI PLASMANI KROZ SELEKCIJESLOBODNI SPARING - BORBE

ZLATO SREBRO BRONCA
BORNA HOGGE LAURA GLASNOVIĆ MARIO JUKIĆ
FRAN PEH DOMAGOJ IVAN RAIČ BRUNO NOA JURIĆ
FRAN REZAR MARKO MUTAK MATIA VLADIMIR DEŠČAK
HRVOJE ŠEP IVAN TVRTKO MAJIĆ DORA SUBOTIĆ
NIKO POPOVIĆ   MATIJA SEKUŠAK
ALEN TURKANOVIĆ    
MATIJA MLINARIĆ    
LUKA BOBAN    

 

TEHNIČKE DISCIPLINE - POOMSAE

ZLATO SREBRO BRONCA
NIVES KERNER   IVANA RAŠIĆ
VALENTINA TOMAŠEVIĆ    
MARTINA ĆOSIĆ    

 

BESKONTAKTNI SPARING NA ELEKTRONSKIM OKLOPIMA

ZLATO SREBRO BRONCA
MATEJ HORVAT JAKOV PARAT VITO VUJIČIĆ
JOSIPA JURIĆ KARLA HOGGE DAVID VIDAKOVIĆ
LIDIJA OBROVAC DAVID MLINARIĆ IVANO RIGLJAN
  PETAR ČRNE LOVRO MATKOVIĆ
  HELENA FRANČIĆ MATIJA KUNC
  NIKA NOVOKMET SIMONA STIPETIĆ
  DORA MAČEK STELLA MATIĆ
    STJEPAN JURANIĆ
    ELA SEKUŠAK
    KARLA KIRIN
    NIKOLINA MESIĆ
    NINA MATIĆ

 

SLOBODNI SPARING - BORBE

BORNA HOGGE MLAĐI KADETI -30 kg 5 pobjeda ZLATO
FRAN PEH STARIJI KADETI -49 kg 3 pobjede ZLATO
FRAN REZAR STARIJI KADETI -57 kg 3 pobjede ZLATO
HRVOJE ŠEP STARIJI KADETI -53 kg 3 pobjede ZLATO
NIKO POPOVIĆ MLAĐI KADETI -47 kg 3 pobjede ZLATO
ALEN TURKANOVIĆ JUNIORI -68 kg 2 pobjede ZLATO
MATIJA MLINARIĆ JUNIORI -73 kg 2 pobjede ZLATO
LUKA BOBAN JUNIORI -78 kg 1 pobjeda ZLATO
LAURA GLASNOVIĆ MLAĐI KADETI -39 kg 3 pobjede SREBRO
DOMAGOJ IVAN RAIČ STARIJI KADETI -41 kg 3 pobjede SREBRO
MARKO MUTAK JUNIORI -73 kg 2 pobjede SREBRO
IVAN TVRTKO MAJIĆ STARIJI KADETI -61 kg bez pobjede SREBRO
MARIO JUKIĆ STARIJI KADETI -57 kg 2 pobjede BRONCA
BRUNO NOA JURIĆ STARIJI KADETI -45 kg 1 pobjeda BRONCA
MATIA VLADIMIR DEŠČAK JUNIORI -63 kg 1 pobjeda BRONCA
DORA SUBOTIĆ MLAĐI KADETI -27 kg bez pobjede BRONCA
MATIJA SEKUŠAK JUNIORI -51 kg bez pobjede BRONCA
MARKO LIPOVAC MLAĐI KADETI -30 kg 1 pobjeda bez plasmana
MATEA KALIĆ MLAĐI KADETI -36 kg 1 pobjeda bez plasmana
STELLA KARTALIJA MLAĐI KADETI -33 kg 1 pobjeda bez plasmana
MLADEN SEKUŠAK JUNIORI -63 kg 1 pobjeda bez plasmana
DANIEL VIDAKOVIĆ MLAĐI KADETI -39 kg bez pobjede bez plasmana
DON MAJERIĆ MLAĐI KADETI -43 kg bez pobjede bez plasmana
EVA REZAR MLAĐI KADETI -30 kg bez pobjede bez plasmana
JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ MLAĐI KADETI -33 kg bez pobjede bez plasmana
KARLA VUKŠIĆ MLAĐI KADETI -36 kg bez pobjede bez plasmana
LARA MIHOLIĆ MLAĐI KADETI -36 kg bez pobjede bez plasmana
LEON CAPAN MLAĐI KADETI +51 kg bez pobjede bez plasmana
LORA LAURA MLAĐI KADETI -36 kg bez pobjede bez plasmana
LUCIJA ŠVAĐUMOVIĆ MLAĐI KADETI -43 kg bez pobjede bez plasmana
MARA REZAR MLAĐI KADETI -39 kg bez pobjede bez plasmana
VEDRAN RAIČKOVIĆ MLAĐI KADETI -27 kg bez pobjede bez plasmana
AJNA DŽANIĆ STARIJI KADETI -59 kg bez pobjede bez plasmana
ANDREA PLANTEK STARIJI KADETI -47 kg bez pobjede bez plasmana
IVONA JUKIĆ STARIJI KADETI -55 kg bez pobjede bez plasmana
KARLA KLAUDIA KVESIĆ MLAĐI KADETI -36 kg bez pobjede bez plasmana
KREŠIMIR ĆOSIĆ STARIJI KADETI -45 kg bez pobjede bez plasmana
MARKO GREGURIĆ STARIJI KADETI -41 kg bez pobjede bez plasmana
MATEJA ĆOSIĆ STARIJI KADETI -37 kg bez pobjede bez plasmana
MIHAELA ZAJEC JUNIORI -59 kg bez pobjede bez plasmana

 

BESKONTAKTNI SPARING NA ELEKTRONSKIM OKLOPIMA

MATEJ HORVAT MALI ŠKOLARCI 2002.g. 5 pobjeda ZLATO
JOSIPA JURIĆ MLAĐI KADETI 2001.g. 4 pobjede ZLATO
LIDIJA OBROVAC VRTIĆANCI 2004.g. 3 pobjede ZLATO
JAKOV PARAT MALI ŠKOLARCI 2002.g. 4 pobjede SREBRO
KARLA HOGGE VRTIĆANCI 2003.g. 3 pobjede SREBRO
DAVID MLINARIĆ MLAĐI KADETI 2000,g. 3 pobjede SREBRO
PETAR ČRNE VRTIĆANCI 2005.g. 3 pobjede SREBRO
HELENA FRANČIĆ MLAĐI KADETI 2001.g. 2 pobjede SREBRO
NIKA NOVOKMET VRTIĆANCI 2004.g. 2 pobjede SREBRO
DORA MAČEK MLAĐI KADETI 2000.g. 1 pobjeda SREBRO
VITO VUJIČIĆ MALI ŠKOLARCI 2002.g. 3 pobjede BRONCA
DAVID VIDAKOVIĆ MALI ŠKOLARCI 2002,g. 3 pobjede BRONCA
IVANO RIGLJAN VRTIĆANCI 2004.g. 3 pobjede BRONCA
LOVRO MATKOVIĆ VRTIĆANCI 2005.g. 2 pobjede BRONCA
MATIJA KUNC MLAĐI KADETI 2001.g 2 pobjede BRONCA
SIMONA STIPETIĆ VRTIĆANCI 2005.g. 2 pobjede BRONCA
STELLA MATIĆ MALI ŠKOLARCI 2002.g. 2 pobjede BRONCA
STJEPAN JURANIĆ VRTIĆANCI 2005.g. 2 pobjede BRONCA
ELA SEKUŠAK VRTIĆANCI 2003.g. 1 pobjeda BRONCA
KARLA KIRIN VRTIĆANCI 2003.g. 1 pobjeda BRONCA
NIKOLINA MESIĆ VRTIĆANCI 2005.g. 1 pobjeda BRONCA
NINA MATIĆ VRTIĆANCI 2004.g. 1 pobjeda BRONCA
LUKA LIPOVAC VRTIĆANCI 2003.g. 3 pobjede bez plasmana
FRAN VRBANAC VRTIĆANCI 2003.g. 2 pobjede bez plasmana
GRGUR VOKIĆ VRTIĆANCI 2004.g. 2 pobjede bez plasmana
JOSIP MATOŠ VRTIĆANCI 2002.g. 2 pobjede bez plasmana
MATEJ GRUBIĆ MALI ŠKOLARCI 2002.g. 2 pobjede bez plasmana
ANDRIJA MARKOTA VRTIĆANCI 2005.g. 1 pobjeda bez plasmana
ANTONIO MIKIĆ MLAĐI KADETI 2001.g. 1 pobjeda bez plasmana
BORNA BOROTA VRTIĆANCI 2004.g. 1 pobjeda bez plasmana
BORNA TUTUŠ MALI ŠKOLARCI 2002.g. 1 pobjeda bez plasmana
FRAN PETRIĆ VRTIĆANCI 2005.g. 1 pobjeda bez plasmana
FRAN PUSIĆ VRTIĆANCI 2003.g. 1 pobjeda bez plasmana
FRANCO BILJAN VRTIĆANCI 2003.g. 1 pobjeda bez plasmana
JAKOV KVEŠTAK VRTIĆANCI 2005.g. 1 pobjeda bez plasmana
JAN KARLO MOČNIK VRTIĆANCI 2003.g. 1 pobjeda bez plasmana
JOSIP ŠPOLJARIĆ VRTIĆANCI 2003.g. 1 pobjeda bez plasmana
KORINA BIONDIĆ MLAĐI KADETI 2001.g. 1 pobjeda bez plasmana
LUKA ĐURĐEVIĆ VRTIĆANCI 2004.g. 1 pobjeda bez plasmana
MARKO MRAVINAC VRTIĆANCI 2003.g. 1 pobjeda bez plasmana
MARKO ŠIMIĆ VRTIĆANCI 2004.g. 1 pobjeda bez plasmana
ALAN KRANJČEC VRTIĆANCI 2003.g. bez pobjede bez plasmana
ANA REZAR VRTIĆANCI 2005.g. bez pobjede bez plasmana
ANDRIJA MAČEK VRTIĆANCI 2003.g. bez pobjede bez plasmana
ANDRO BLAIĆ MALI ŠKOLARCI 2002.g. bez pobjede bez plasmana
DALIA LUCIJA ČEKO VRTIĆANCI 2005.g. bez pobjede bez plasmana
DEAN KRANJČEC VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
DOROTEA KUDELIĆ VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
EMANUELA KRPAN MLAĐI KADETI 2001.g. bez pobjede bez plasmana
FILIP FRANIĆ MLAĐI KADETI 2001.g. bez pobjede bez plasmana
FILIP TOMIĆ MALI ŠKOLARCI 2002.g. bez pobjede bez plasmana
FRAN RUŽIĆ MLAĐI KADETI 2001.g. bez pobjede bez plasmana
GABRIJEL GALIĆ VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
GRGUR KUDELIĆ VRTIĆANCI 2005.g. bez pobjede bez plasmana
IVAN KVEŠTAK VRTIĆANCI 2003.g. bez pobjede bez plasmana
IVAN POSAVEC VRTIĆANCI 2003.g. bez pobjede bez plasmana
JAKOV KAIĆ VRTIĆANCI 2003.g. bez pobjede bez plasmana
JAN KUZMAN VRTIĆANCI 2003.g. bez pobjede bez plasmana
JAN PINTAR VRTIĆANCI 2005.g. bez pobjede bez plasmana
JAN STANKOVIĆ VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
JURAJ ŠTEFEC VRTIĆANCI 2003.g. bez pobjede bez plasmana
KARLO KLAUŠKI VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
KRISTIJAN ŠAVORIĆ VRTIĆANCI 2005.g. bez pobjede bez plasmana
LAURA OGRIZEK MLAĐI KADETI 2001.g. bez pobjede bez plasmana
LEA SAŠA VRTIĆANCI 2005.g. bez pobjede bez plasmana
LEON ZORKO VRTIĆANCI 2003.g. bez pobjede bez plasmana
LOVRE SIKAVICA VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
LUCIJA OBROVAC MALI ŠKOLARCI 2002.g. bez pobjede bez plasmana
LUCIJA STAREK VRTIĆANCI 2005.g. bez pobjede bez plasmana
LUKA HRIBERSKI VRTIĆANCI 2005.g. bez pobjede bez plasmana
LUKA JURČIĆ VRTIĆANCI 2003.g. bez pobjede bez plasmana
LUKA KURTOVIĆ VRTIĆANCI 2005.g. bez pobjede bez plasmana
LUKA MILIČEVIĆ VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
MARKO ŠČUKANEC VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
MARTIN POLANŠĆAK VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
MATEJ MEŠTROVIĆ VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
MATEO VUKŠIĆ VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
MATKO ŠIRAC VRTIĆANCI 2003.g. bez pobjede bez plasmana
MIA UCOVIĆ VRTIĆANCI 2005.g. bez pobjede bez plasmana
MIA VEKIĆ VRTIĆANCI 2003.g. bez pobjede bez plasmana
MIHOVIL JURELA VRTIĆANCI 2003.g. bez pobjede bez plasmana
PAOLA PAP MALI ŠKOLARCI 2002.g. bez pobjede bez plasmana
PETAR TRÄGER VRTIĆANCI 2005.g. bez pobjede bez plasmana
REA PEŠUŠIĆ VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
TENA VISKOVIĆ VRTIĆANCI 2005.g. bez pobjede bez plasmana
TEO BARIĆ VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
TJAŠA RADOŠEVIĆ VRTIĆANCI 2004.g. bez pobjede bez plasmana
VICE LONČAR MALI ŠKOLARCI 2002.g. bez pobjede bez plasmana
VIKTOR LAZIĆ MALI ŠKOLARCI 2002.g. bez pobjede bez plasmana
VITO MILANOVIĆ VRTIĆANCI 2003.g. bez pobjede bez plasmana

 

EKIPNI PLASMANI KROZ DISCIPLINE I SELEKCIJE

 BESKONTAKTNI SPARING NA ELEKTRONSKIM OKLOPIMA

DJEČACI   DJEVOJČICE
JASTREB   JASTREB
ORIENT   ČIGRA
MURES CLUB   BAN KEGLEVIĆ

 

SLOBODNI SPARING - BORBE 

MLAĐI KADETI
  MLAĐE KADETKINJE
KONDOR   BANIJA PANDAS
JASTREB   ČIGRA
FENIKS-VUKOMEREC   ZAPREŠIĆ

 

KADETI A   KADETKINJE A
JASTREB   OSVIT
OSVIT   MASTER
ORION   ZAPREŠIĆ

 

KADETI B   KADETKINJE B
MASTER   DUBRAVA
OTOK   ORION
DRAGON   GACKA-OTOČAC

 

JUNIORI   JUNIORKE
JASTREB   OSVIT
OSVIT   TAJFUN SE
DUBRAVA   DUBRAVA

 

  NAJBOLJIM NATJECATELJIMA KROZ SVE SELEKCIJE I DISCIPLINE DODJELJENI SU PRIGODNI UNIKATNI PEHARI
NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA:           ANA ĐARMATI – BANIJA PANDAS
NAJBOLJI MLAĐI KADET:                         
DOMAGOJ ŠOKČEVIĆ - OTOK      
NAJBOLJA STARIJA KADETKINJA A:      MAŠA LEMAJIĆ - DRAGON
NAJBOLJI STARIJI KADET A:                   HRVOJE ŠEP - JASTREB
NAJBOLJA STARIJA KADETKINJA B:      IVANA MUSULIN - DUBRAVA
NAJBOLJI STARIJI KADET B:                  LEO KATIĆ – DUGA RESA
NAJBOLJA JUNIORKA:                               MAGDALENA JANEŠ - OSVIT
NAJBOLJI JUNIOR:                                     TONI ŠEGEDIN – FORTECA KORČULA
NAJBOLJA KADETKINJA POOMSAE:       NIVES KERNER
NAJBOLJI KADET POOMSAE:                    LUKA DREMPETIĆ
NAJBOLJI JUNIOR POOMSAE:                  NIKO BRAJDIĆ MAGONE
NAJBOLJA JUNIORKA POOMSAE:            VALENTINA TOMAŠEVIĆ - JASTREB  

    
   TEHNIČKE DISCIPLINE - POOMSAE
     
KADETI   KADETKINJE
MAKSIMIR   JASTREB
DRAGON LJUBLJANA   SLOVAKIA
TRNJE   FORTECA

 

JUNIORI   JUNIORKE
MAGONE   MAKSIMIR
MASTER   SLOVAČKA
FORTECA   ORIENT LJUBLJANA

 

POSEBNE NAGRADE DODJELJENE SU

NAJUDALJENIJOJ GOSTUJUĆOJ EKIPI TAEKWONDO MURES CLUB - RUMUNJSKA

NAJBROJNIJOJ EKIPI TKD KLUB OSVIT 

Taekwondo klub Jastreb

Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA

Posljednje novosti

ptica plava3

Taekwondo-jastreb.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Daljnjom pretragom naših stranica, slažete se sa uvjetima korištenja kolačića (cookies).