13. JASTREB OPEN 2011

ORGANIZATOR: TKD klub Jastreb
MJESTO: SD „Sutinska Vrela“
VRIJEME: 19.11.2011.
SELEKCIJE: mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke, forme, vrtićanci, kick
TRENERI: Ivan Vidović, Matej Škreblin, Vedran Drobina,
Muki Kovačević, Josipa Kupres, Tomislav Miščančuk, Tea Kopinč, Ljubica Dobrilović
BROJ NATJECATELJA: 843
BROJ KLUBOVA: 71
BROJ ZEMALJA: 4

 

U subotu 19.11.2011. u SD „Sutinska vrela“ u organizaciji TKD kluba Jastreb održao se međunarodni humanitarni taekwondo turnir „13. JASTREB OPEN" i natjecanje vrtićanaca i malih školaraca „JASTREB LIMAČ OPEN“, pod motom: „SAMO JE NEBO GRANICA“.

U prepunoj dvorani na 10 borilišta, te na 11. borilištu u maloj dvorani u disciplini poomsae uz obilje smijeha i pokoju suzu kroz uspjehe i poraze priznanje ovom turniru dao je 71 klub iz 4 zemlje sa 843 natjecatelja, a prava senzacija turnira bile su medalje koje svijetle. Dokaz je ovo da svi naši sportski prijatelji prepoznaju kvalitetnu organizaciju i svojim dolaskom daruju nam naziv najvećeg međunarodnog humanitarnog taekwondo natjecanja u Lijepoj Našoj.

TKD klub Jastreb u svoju povijest upisuje još jednu uspješnu, a nadasve humanitarnu sportsku priredbu koju je ovu godinu poklonio maloj Mili Trgo – najvećem borcu Jastreb opena 2011.

Da podsjetimo, mala Mila rasla je u tijelu majke Petre Grgošević Trgo kojoj je dijagnosticirana moždana smrt i koja je u petom mjesecu trudnoće na svijet donijela zdravu djevojčicu koja je prodisala sama bez respiratora i koja je samo dvije minute nakon poroda preminula. Njeni organi donirani su i spasili su 5 života.

Pod pokroviteljstvom Gradonačelnika grada Zagreba ova priredba organizirana je uz naše već tracionalne višegodišnje podupiratelje: Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, Gradski ured za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom, te Turističku zajednicu grada Zagreba.

Uz protokol svečanog otvaranja kojeg je vodila Karmela Vukov-Colić Zagrebačke mažoretkinje uvele su ekipe na tatami, nakon čega je uslijedio nastup poznate klape „Kampanel“ čiji je član bio i otac male Mile – Miro Trgo, te popularni Luka Nižetić i na kraju tamburaški sastav „Ekipa“.

„In memorijam“ plaketa dodijeljena je Ančici Mađarević, supruzi preminulog Dražena Mađarevića – dugogodišnjeg tajnika Zagrebačkog i Hrvatskog taekwondo saveza koji je na sebi osebujan način radio, živio i zadužio taekwondo šport, dok je njihovoj najmlađoj kćeri Anji koja je često bila uključena u taekwondo aktivnosti HTS-a dodijeljena medalja Jastreb open-a.

I mala Mila dobila je svoju prvu medalju uz prigodne poklone koji su osigurali brojni donatori putem naše udruge, a „Dieselov“ poklon bon pripao je njenoj polusestri Dini Kelava.

Nakon što su svim izvođačima, te VIP gostima dodijeljene prigodne plakete i pokloni, turnir je otvorio u ime ministra Fuchsa Načelnik odjela za razvoj športa g. Darko Vučić.

Delegat natjecanja ispred HTS-a bio je g. Nikola Pemper koji je svoj posao odradio već tradicionalno uhodan, a za glavnog suca natjecanja ispred HTS-a delegiran je dr. Danijel Bursać na traženje organizatora, dok je pravdu na tatamiju dijelilo 36 sudaca (tuzemnih i inozemnih).

Brojni mediji popratili su ovo humanitarno, a nadasve sportsko događanje koje je postalo već tradicija i poprimilo naziv najvećeg međunarodnog humanitarnog taekwondo natjecanja za djecu u Hrvatskoj, na kojem se osim selekcije propisanim regulativima HTS-a, natjecala i najmanja taekwondo populacija – limači i limačice kroz discipline sportske borbe i kickova.

 

POJEDINAČNI PLASMANI KROZ SELEKCIJE

SLOBODNI SPARING - BORBE

ZLATO SREBRO BRONCA
JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ BORNA HOGGE DORA SUBOTIĆ
LUKA LIPOVAC HRVOJE ŠEP JAN ŠVERKO
MARIO GALIĆ FRAN REZAR VEDRAN RAIČKOVIĆ
MARKO LIPOVAC IVONA JUKIĆ DOMAGOJ IVAN RAIČ
MATEA KALIĆ JOSIP VLADISAVLJEVIĆ IVAN KVEŠTAK
ELA SEKUŠAK LAURA GLASNOVIĆ JURAJ ŠTEFEC
FILIP BOŽIĆ LOVRO MATKOVIĆ LOVRO MILOŠ
JAN KUZMAN MARA REZAR ADNAN ALAGIĆ
LARA MIHOLIĆ MARIO JUKIĆ ANTONIO DRAGUN
LUKA KURTOVIĆ MATKO STIPANIČEV DAVID TOPIĆ
JOSIP MATOŠ BORNA VARGA DOROTEA KUDELIĆ
KARLA HOGGE FRAN PEH GRGUR KUDELIĆ
LUKA BOBAN MATIJA MLINARIĆ IVAN POSAVEC
MARKO GREGURIĆ MIA VEKIĆ KARLO KLAUŠKI
KARLA KIRIN NINA MATIĆ LIDIJA FRANČIĆ
LIDIJA OBROVAC AJNA DŽANIĆ MARKO MUTAK
NIKOLINA MESIĆ BRUNA HOGGE TENA VISKOVIĆ
  DALIA LUCIJA ČEKO  
  ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ  
  TONKO STIPANIČEV  

 

TEHNIČKE DISCIPLINE - POOMSAE

ZLATO SREBRO BRONCA
NIKOLINA CAPAN MARTINA ĆOSIĆ ANAMARIJA ZIRDUM
VALENTIN PERIĆ VALENTINA TOMAŠEVIĆ NIVES KERNER
  VLATKA MEDIĆ VERONIKA HORJAK

 

KICK

ZLATO SREBRO BRONCA
SIMONA STIPETIĆ ANA REZAR KARLO KVESIĆ
ZOE NICOLE NEWLAND MELISA ALIU MIHAEL VEDAK
    LUKA POSAVEC
    BRUNA HOGGE
    IVA KODELLI

 

SLOBODNI SPARING - BORBE

JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ 5 pobjeda ZLATO
LUKA LIPOVAC 5 pobjeda ZLATO
MARIO GALIĆ 5 pobjeda ZLATO
MARKO LIPOVAC 4 pobjede ZLATO
MATEA KALIĆ 4 pobjede ZLATO
ELA SEKUŠAK 3 pobjede ZLATO
FILIP BOŽIĆ 3 pobjede ZLATO
JAN KUZMAN 3 pobjede ZLATO
LARA MIHOLIĆ 3 pobjede ZLATO
LUKA KURTOVIĆ 3 pobjede ZLATO
JOSIP MATOŠ 2 pobjede ZLATO
KARLA HOGGE 2 pobjede ZLATO
LUKA BOBAN 2 pobjede ZLATO
MARKO GREGURIĆ 2 pobjede ZLATO
KARLA KIRIN 1 pobjeda ZLATO
LIDIJA OBROVAC 1 pobjeda ZLATO
NIKOLINA MESIĆ 1 pobjeda ZLATO
BORNA HOGGE 4 pobjede SREBRO
HRVOJE ŠEP 3 pobjede SREBRO
FRAN REZAR 2 pobjede SREBRO
IVONA JUKIĆ 2 pobjede SREBRO
JOSIP VLADISAVLJEVIĆ 2 pobjede SREBRO
LAURA GLASNOVIĆ 2 pobjede SREBRO
LOVRO MATKOVIĆ 2 pobjede SREBRO
MARA REZAR 2 pobjede SREBRO
MARIO JUKIĆ 2 pobjede SREBRO
MATKO STIPANIČEV 2 pobjede SREBRO
BORNA VARGA 1 pobjeda SREBRO
FRAN PEH 1 pobjeda SREBRO
MATIJA MLINARIĆ 1 pobjeda SREBRO
MIA VEKIĆ 1 pobjeda SREBRO
NINA MATIĆ 1 pobjeda SREBRO
AJNA DŽANIĆ bez pobjede SREBRO
BRUNA HOGGE bez pobjede SREBRO
DALIA LUCIJA ČEKO bez pobjede SREBRO
ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ bez pobjede SREBRO
TONKO STIPANIČEV bez pobjede SREBRO
DORA SUBOTIĆ 2 pobjede BRONCA
JAN ŠVERKO 2 pobjede BRONCA
VEDRAN RAIČKOVIĆ 2 pobjede BRONCA
DOMAGOJ IVAN RAIČ 1 pobjeda BRONCA
IVAN KVEŠTAK 1 pobjeda BRONCA
JURAJ ŠTEFEC 1 pobjeda BRONCA
LOVRO MILOŠ 1 pobjeda BRONCA
ADNAN ALAGIĆ bez pobjede BRONCA
ANTONIO DRAGUN bez pobjede BRONCA
DAVID TOPIĆ bez pobjede BRONCA
DOROTEA KUDELIĆ bez pobjede BRONCA
GRGUR KUDELIĆ bez pobjede BRONCA
IVAN POSAVEC bez pobjede BRONCA
KARLO KLAUŠKI bez pobjede BRONCA
LIDIJA FRANČIĆ bez pobjede BRONCA
MARKO MUTAK bez pobjede BRONCA
TENA VISKOVIĆ bez pobjede BRONCA
JOSIP ŠPOLJARIĆ 2 pobjede bez plasmana
MARTIN SEVER 2 pobjede bez plasmana
DANIEL VIDAKOVIĆ 1 pobjeda bez plasmana
DORA MAČEK 1 pobjeda bez plasmana
FILIP TOMIĆ 1 pobjeda bez plasmana
FRAN RUŽIĆ 1 pobjeda bez plasmana
FRAN VRBANAC 1 pobjeda bez plasmana
HELENA FRANČIĆ 1 pobjeda bez plasmana
LOREN RUBIL 1 pobjeda bez plasmana
LUKA TOMIĆ 1 pobjeda bez plasmana
MARIN SMOLJANOVIĆ 1 pobjeda bez plasmana
MATEJ HORVAT 1 pobjeda bez plasmana
MATEO ZORKO 1 pobjeda bez plasmana
ALAN KRANJČEC bez pobjede bez plasmana
ANDRIJA MAČEK bez pobjede bez plasmana
BENCE SZITTÁR bez pobjede bez plasmana
BONO JOKIĆ bez pobjede bez plasmana
BORNA BOROTA bez pobjede bez plasmana
BORNA TUTUŠ bez pobjede bez plasmana
DAVID MLINARIĆ bez pobjede bez plasmana
DAVID VIDAKOVIĆ bez pobjede bez plasmana
DON MAJERIĆ bez pobjede bez plasmana
ERNA DŽANIĆ bez pobjede bez plasmana
EVA REZAR bez pobjede bez plasmana
HANA SMOKOVIĆ bez pobjede bez plasmana
IVA KALIĆ bez pobjede bez plasmana
IVAN DRAŽENOVIĆ bez pobjede bez plasmana
JAKOV KAIĆ bez pobjede bez plasmana
JAN KARLO MOČNIK bez pobjede bez plasmana
KARLA KLAUDIA KVESIĆ bez pobjede bez plasmana
KARLA VUKŠIĆ bez pobjede bez plasmana
KREŠIMIR ĆOSIĆ bez pobjede bez plasmana
KRISTIJAN ŠAVORIĆ bez pobjede bez plasmana
LEON SVETINA bez pobjede bez plasmana
LEON ZORKO bez pobjede bez plasmana
LUCIJA OBROVAC bez pobjede bez plasmana
LUKA BRDAR bez pobjede bez plasmana
LUKA JURČIĆ bez pobjede bez plasmana
MARKO MRAVINAC bez pobjede bez plasmana
MATEO VUKŠIĆ bez pobjede bez plasmana
MATIJA KUNC bez pobjede bez plasmana
MATIJA STEGIĆ bez pobjede bez plasmana
MATKO ŠIRAC bez pobjede bez plasmana
NIKO POPOVIĆ bez pobjede bez plasmana
PAOLA PAP bez pobjede bez plasmana
PATRIK BANOVIĆ bez pobjede bez plasmana
PETAR BARIĆ bez pobjede bez plasmana
PETAR ČRNE bez pobjede bez plasmana
STELLA MATIĆ bez pobjede bez plasmana
SVEN GAVRANOVIĆ bez pobjede bez plasmana
SVEN RUMORA bez pobjede bez plasmana
TEO ZETIĆ bez pobjede bez plasmana
VIKTOR LAZIĆ bez pobjede bez plasmana

 

KICK

SIMONA STIPETIĆ 4 pobjede ZLATO
ZOE NICOLE NEWLAND 4 pobjede ZLATO
ANA REZAR 3 pobjede SREBRO
MELISA ALIU 3 pobjede SREBRO
KARLO KVESIĆ 4 pobjede BRONCA
MIHAEL VEDAK 4 pobjede BRONCA
LUKA POSAVEC 3 pobjede BRONCA
BRUNA HOGGE 1 pobjeda BRONCA
IVA KODELLI 1 pobjeda BRONCA
GRGUR VOKIĆ 2 pobjede bez plasmana
PETAR REČIĆ 2 pobjede bez plasmana
PINO REČIĆ 2 pobjede bez plasmana
ANDRIJA MARKOTA 1 pobjeda bez plasmana
ANTONIO DRAGUN 1 pobjeda bez plasmana
ANTUN OBROVAC 1 pobjeda bez plasmana
BORNA BRLEČIĆ 1 pobjeda bez plasmana
JOSIP GALIĆ 1 pobjeda bez plasmana
LOVRO MATKOVIĆ 1 pobjeda bez plasmana
NOA VUKOV-COLIĆ 1 pobjeda bez plasmana
STJEPAN JURANIĆ 1 pobjeda bez plasmana
DAVID PERIĆ bez pobjede bez plasmana
DEAN KRANJČEC bez pobjede bez plasmana
FRAN PETRIĆ bez pobjede bez plasmana
FRAN VLADIMIR PRADEGAN bez pobjede bez plasmana
GABRIEL PAVLINOVAC bez pobjede bez plasmana
GREGOR HORVAT bez pobjede bez plasmana
IVAN MARELJA bez pobjede bez plasmana
IVANA MAJIĆ bez pobjede bez plasmana
IVANO RIGLJAN bez pobjede bez plasmana
JAKOV BRKIĆ bez pobjede bez plasmana
JAKOV RAMLJAK bez pobjede bez plasmana
JAN BRADAČ bez pobjede bez plasmana
JAN PINTAR bez pobjede bez plasmana
JONA OSMAN bez pobjede bez plasmana
LOVRE SIKAVICA bez pobjede bez plasmana
LUKA JAKOB MLINARIĆ bez pobjede bez plasmana
LUKA MILIČEVIĆ bez pobjede bez plasmana
MARKO ŠČUKANEC bez pobjede bez plasmana
MARTIN POLANŠĆAK bez pobjede bez plasmana
MATEJ BAKIĆ bez pobjede bez plasmana
MATEJ MEŠTROVIĆ bez pobjede bez plasmana
MIA UCOVIĆ bez pobjede bez plasmana
MIHOVIL JURELA bez pobjede bez plasmana
NINO KOLEGA bez pobjede bez plasmana
NOELLA NEWLAND bez pobjede bez plasmana
PATRIK BETI bez pobjede bez plasmana
PETRA VUČIĆ bez pobjede bez plasmana
REA PEŠUŠIĆ bez pobjede bez plasmana
TJAŠA RADOŠEVIĆ bez pobjede bez plasmana

 

 

EKIPNI PLASMANI KROZ DISCIPLINE I SELEKCIJE

LIMAČI KICK

DJEČACI DJEVOJČICE
JASTREB JASTREB
ČIGRA FOX
ORKA AS MAKSIMIR

 

SLOBODNI SPARING – BORBE

LIMAČI LIMAČICE
JASTREB JASTREB
PANTERA SUŠAK
KARLOVAC BISTRA

 

MLAĐI KADETI MLAĐE KADETKINJE
JASTREB JASTREB
MAGONE ČIGRA
KARLOVAC CONTRA

 

KADETI A KADETKINJE A
OSVIT OSVIT
JASTREB MASTER
SUSEDGRAD SOKOL GALEB

 

KADETI B KADETKINJE B
POSKOK – POSUŠJE DUBRAVA
DUBRAVA SAJNAMI
OSVIT OSVIT

 

JUNIORI JUNIORKE
JASTREB BANIJA PANDAS
ORION SAJNAMI
KONDOR NOVI ZAGREB

 

 

NAJBOLJIM NATJECATELJIMA KROZ SVE SELEKCIJE I DISCIPLINE DODJELJENI SU
PRIGODNI PEHARI I POKLONI SPONZORA

NAJBOLJI JUNIOR POOMSAE:               TOMISLAV HORVATH – TK MAKSIMIR
NAJBOLJA JUNIORKA POOMSAE:          NINA PETKOVIĆ – TK GALEB
NAJBOLJI KADET POOMSAE:                 VALENTIN PERIĆ – TK JASTREB
NAJBOLJA KADETKINJA POOMSAE:     TAISCA POPOVA – TK GALEB
NAJBOLJA LIMAČICA KICK:                    SIMONA STIPETIĆ – TK JASTREB
NAJBOLJI LIMAČ KICK:                           IVAN GLAVAŠ – TK ČIGRA
NAJBOLJI KADET A:                                 KRISTIJAN ROSO – TK ORION
NAJBOLJA KADETKINJA A:                     LUCIJA MLAĐENOVIĆ – TK METALAC
NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA:           SARA MATOŠEVIĆ – TK ORION
NAJBOLJI MLAĐI KADET:                       ALEKS ROGIČ – TK TEMPO
NAJBOLJA KADETKINJA B:                     ELENA DIZDAR - TK OSVIT
NAJBOLJI KADET B:                                 MARIN BEGIĆ - TK POSKOK–POSUŠJE
NAJBOLJI JUNIOR:                                  LUKA HORVAT – TK FOX
NAJBOLJA JUNIORKA:                             VALERIJA DOBRIĆ – TK LOVINAC
NAJBOLJA LIMAČICA:                              IVONA STRAŠČEK – TK ČIGRA
NAJBOLJI LIMAČ:                                     LUKA LIPOVAC – TK JASTREB

 

 

TEHNIČKE DISCIPLINE - POOMSAE
     

KADETI KADETKINJE
MAKSIMIR JASTREB
MASTER MAKSIMIR
JASTREB CONTRA

 

JUNIORI JUNIORKE
MAKSIMIR JASTREB
SUSEDGRAD-SOKOL GALEB
DAN-GUN MASTER

 

 

POSEBNE NAGRADE DODJELJENE SU:

 NAJUDALJENIJOJ GOSTUJUĆOJ EKIPI: TKD KLUBU GALEB

NAJBROJNIJOJ EKIPI: TKD KLUBU SAJNAMI

 

 

Taekwondo klub Jastreb

Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA

Posljednje novosti

ptica plava3

Taekwondo-jastreb.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Daljnjom pretragom naših stranica, slažete se sa uvjetima korištenja kolačića (cookies).