JUBILARNI 10. JASTREB OPEN

ORGANIZATOR:            TKD klub „JASTREB“
MJESTO:                       Dom odbojke „Bojan Stranić“
VRIJEME:                     30.11.2008.
SELEKCIJE:                  mlađi kadeti/nje, stariji kadeti/nje, juniori/ke, forme
TRENERI:                      Ivan Vidović, Dejan Mesarov, Vedran Drobina,  Davor Žanko
OSVOJENA ODLIČJA:  13 zlata, 6 srebra, 11 bronci
EKIPNI PLASMAN:       1. MJESTO – SVEUKUPNI POBJEDNICI TURNIRA (kroz sve discipline i selekcije)

U nedjelju 30.11.2008. održao se međunarodni humanitarni taekwondo turnir za kadete i juniore „10. JASTREB OPEN" u organizaciji TKD kluba „JASTREB“, u selekcijama mlađih i starijih kadeta/nja, junira/ki te disciplini poomse.
Ovogodišnji JASTREB OPEN posvetili smo Domu za starije i nemoćne osobe „Medveščak“ sa kojeg su sakupljeni prihodi bili namijenjeni njegovim štićenicima. Prikupljenim sredstvima željeli smo pomoći starim, siromašnim i nemoćnim osobama u njihovom domskom životu; učiniti ga kvalitetnijim i sretnijim.
Na ulazu u dvoranu za vrijeme održavanja natjecanja prikupljali su se dobrotvorni prilozi za štićenike doma Medveščak, a posjetitelji su, u skladu sa svojim mogućnostima, sudjelovali u ostvarivanju plemenitog cilja, prilikom čega su za uspomenu primili simboličnu zahvalnicu. TKD klub Jastreb sa prikupljenim sredstvima i udjelom kotizacije od svakog natjecatelja sudjelovat' će u adaptaciji stacionara navedene ustanove.
Turnir je održan pod geslom: „JASTREBOVA MLADOST ZA SRETNIJU STAROST“
I ove godine turnir je bio realiziran visokim pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta RH i Poglavarstva Grada Zagreba, pod medijskim pokroviteljstvom Večernjeg lista, te uz potporu Gradskog ureda za zdravstvo, rad socijalnu zaštitu i branitelje i Turističke zajednice grada Zagreba i INA d.d.
Prijavljeno je 493 natjecatelja iz 50 klubova. Sudjelovalo je 5 zemalja (Bosna i Hercegovina, Mađarska, Slovenija, Srbija i Hrvatska), dok je nacionalni tim Makedonije u noći pred nastup otkazao sudjelovanje. Natjecanje se održalo na 5 tatamija a selekcije juniora/ki nastupile su u elektronskim oklopima.
Protokol svečanog otvaranja započeo je u 12:30 sati. Predvodila ga je sportska novinarka Lana Banely. a nazočile su brojne osobe iz kulturnog i javnog života grada i države kojima su kao i brojnim donatorima u sklopu navedenog podijeljena prigodne zahvalnice i pokloni.
Zahvaljujući Lotos-SK produkciji ovaj jubilarni 10. Jastreb open imao je drugačiji ugođaj (dio turnira odrađen je pod specijalnim svjetlosnim efektima).
Uz neizostavne Zagrebačke mažoretkinje, na svečanom otvaranju nastupili su i Plesni centar Fredi, Plesni studio Escape, i Jastrebovi vrtićanci; dok su mali školarci izmjerili svoje snage kroz demo borbu, na opće oduševljenje nazočnih.
Prvi puta u hrvatskom taekwondo sportu poklonici taekwondoa imali su priliku putem interneta preko naše stranice uživo pratiti navedeno događanje, a Hrvatska televizija popratila je kratkom reportažom ceremonijal svečanog otvaranja.
TKD Jastreb nastupio je sa 40 natjecatelja koji su osvojili 31 medalju, od kojih 13 zlata, 6 srebra i 12 bronci, čime smo u sveukupnom plasmanu zauzeli ekipno 1. mjesto, ali smo se pehara za sveukupnog pobjednika odrekli u korist drugoplasiranog TKD kluba Osvit, ujedno i najbrojnije ekipe turnira.




POJEDINAČNI I EKIPNI PLASMANI KROZ SELEKCIJE

ZLATO SREBRO BRONCA 4. MJESTO
DOMAGOJ IVAN RAIČ HRVOJE ŠEP MARKO GREGURIĆ IVAN BANOVAC
MARKO MUTAK KREŠIMIR ĆOSIĆ DAMJAN BRUNDIĆ  
BRUNO NOA JURIĆ KRISTIJAN FILIPČIĆ MARKO JUKIĆ  
FRAN REZAR SABRINA BELJAN BORNA KREŠIMIR BESEDNIK  
LUKA BOBAN SARA MILKOVIĆ ERNA DŽANIĆ  
MARA REZAR KARMELA LJUBIČIĆ LOVRO TVRTKOVIĆ  
MATIJA MLINARIĆ   IVAN PAVIĆ  
MATIJA SEKUŠAK   MLADEN SEKUŠAK  
NIKO POPOVIĆ   VALENTINA TOMAŠEVIĆ  
IVAN TVRTKO MAJIĆ   KATARINA BUŠIĆ  
PETRA MAJIĆ   JANJA KONJEVOD  
PETAR GREGURIĆ   FRAN PEH   
NIVES KERNER      

DOMAGOJ IVAN RAIČ M MLAĐI KADETI 5 pobjeda ZLATO
MARKO MUTAK M STARIJI KADETI 4 pobjede ZLATO
BRUNO NOA JURIĆ M MLAĐI KADETI 3 pobjede ZLATO
FRAN REZAR M MLAĐI KADETI 3 pobjede ZLATO
LUKA BOBAN M STARIJI KADETI 3 pobjede ZLATO
MARA REZAR Ž MLAĐI KADETI 3 pobjede ZLATO
MATIJA MLINARIĆ M STARIJI KADETI 3 pobjede ZLATO
MATIJA SEKUŠAK M STARIJI KADETI 3 pobjede ZLATO
NIKO POPOVIĆ M MLAĐI KADETI 4 pobjede ZLATO
IVAN TVRTKO MAJIĆ M MLAĐI KADETI 2 pobjede ZLATO
PETRA MAJIĆ Ž STARIJI KADETI 2 pobjede ZLATO
HRVOJE ŠEP M STARIJI KADETI 4 pobjede SREBRO
KREŠIMIR ĆOSIĆ M MLAĐI KADETI 2 pobjede SREBRO
KRISTIJAN FILIPČIĆ M JUNIORI 2 pobjede SREBRO
SABRINA BELJAN Ž JUNIORI 1 pobjeda SREBRO
SARA MILKOVIĆ Ž STARIJI KADETI 1 pobjeda SREBRO
MARKO GREGURIĆ M MLAĐI KADETI 3 pobjede BRONCA
DAMJAN BRUNDIĆ M STARIJI KADETI 2 pobjede BRONCA
MARKO JUKIĆ M MLAĐI KADETI 2 pobjede BRONCA
BORNA KREŠIMIR BESEDNIK M STARIJI KADETI 1 pobjeda BRONCA
ERNA DŽANIĆ Ž MLAĐI KADETI 1 pobjeda BRONCA
LOVRO TVRTKOVIĆ M MLAĐI KADETI 1 pobjeda BRONCA
FRAN PEH M STARIJI KADETI 1 pobjeda BRONCA
IVAN PAVIĆ M JUNIORI bez pobjede BRONCA
MLADEN SEKUŠAK M JUNIORI bez pobjede BRONCA
TIN BRAJČIĆ M STARIJI KADETI 1 pobjeda bez plasmana
AJNA DŽANIĆ Ž MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
ALEN TURKANOVIĆ M STARIJI KADETI bez pobjede bez plasmana
BRUNO MILOŠ M MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
FILIP KOŽIĆ M MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
MAKS ŠALATA M STARIJI KADETI bez pobjede bez plasmana
MARIO JUKIĆ M MLAĐI KADETI bez pobjede bez plasmana
MATIJA VLADIMIR DEŠČAK M STARIJI KADETI bez pobjede bez plasmana
PETAR GREGURIĆ M FORME ZLATO
NIVES KERNER Ž FORME ZLATO
KARMELA LJUBIČIĆ Ž FORME SREBRO
VALENTINA TOMAŠEVIĆ Ž FORME BRONCA
KATARINA BUŠIĆ Ž FORME BRONCA
JANJA KONJEVOD Ž FORME BRONCA
IVAN BANOVAC M FORME 4.MJESTO

 

EKIPNI PLASMANI KROZ DISCIPLINE I SELEKCIJE

 SVEUKUPNI PLASMAN
(sve discipline i selekcije)
JASTREB
OSVIT
DAN GUN
DUBRAVA
 

 

BORBE

 SVEUKUPNI PLASMAN
(kadeti/nje + juniori/ke)
JASTREB
OSVIT
DUBRAVA

 

MLAĐI KADETI   MLAĐE KADETKINJE
JASTREB   OSVIT
ORKA AS   RADNIK
OSVIT   BAN KEGLEVIĆ

 

STARIJI KADETI   STARIJE KADETKINJE
JASTREB   DUBRAVA
DUBRAVA   KONDOR
OMEGA   JASTREB

 

JUNIORI   JUNIORKE
DUBRAVA   OSVIT
OSVIT   GALEB
RADNIK   TÁJFUN SE
 

NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA:                ANDREA PACADI                  – TK FOX
NAJBOLJI MLAĐI KADET:                             DOMAGOJ IVAN RAIČ           – TK JASTREB

NAJBOLJA STARIJA KADETKINJA:             ANA PETRUŠIĆ                     – TK ORIENT DRAGON
NAJBOLJI STARIJI KADET:                          TONI ŠEGEDIN                      – TK FORTECA
NAJBOLJA JUNIORKA:                                 LANA ČAKTAŠ                       – TK OSVIT
NAJBOLJI JUNIOR:                                       DAMJAN BANIĆ                    – TK NOVI ZAGREB

 

POOMSE

 SVEUKUPNI PLASMAN
(kadeti/nje + juniori/ke)
DAN-GUN
JASTREB
CRO-STAR

     

KADETI/NJE   JUNIORI/KE
DAN-GUN   DAN-GUN
JASTREB   ORIENT-DRAGON
KONDOR   JASTREB
 
 

NAJUDALJENIJA EKIPA: TÁJFUN SE – MAĐARSKA

NAJBROJNIJA EKIPA: TK OSVIT

Taekwondo klub Jastreb

Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA

Posljednje novosti

ptica plava3

Taekwondo-jastreb.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Daljnjom pretragom naših stranica, slažete se sa uvjetima korištenja kolačića (cookies).