Na ovogodišnjem Prvenstvu grada Zagreba koje se održalo u subotu 04.02.2017. u sportskoj dvorani „Sutinska vrela“ u organizaciji Zagrebačkog taekwondo saveza i u domaćinstvu taekwondo kluba „Susedgrad sokol“ jastrebovi su obranili i potvrdili tituli najboljeg zagrebačkog taekwondo kluba okrunivši se u sveukupnom plasmanu kroz 4 selekcije s 3 ekipna naslova prvaka i jednim naslovom viceprvaka grada Zagreba u konkurenciji 27 klubova i 476 natjecatelja.

U selekciji seniora jastrebovi natjecatelji osvojili su ekipno 1. mjesto s 3 zlatne medalje u pojedinačnim plasmanima (Vedran Golec, Luka Horvat i Hrvoje Šep) i jednom brončanom medaljom (Krešimir Ćosić).

U selekciji seniorki jastrebove natjecateljke osvojile su ekipno 3. mjesto s jednom zlatnom (Mateja Ćosić) i jednom srebrnom medaljom (Nives Kerner). U ovoj selekciji bili smo oslabljeni sa dvije renomirane natjecateljke koje su se razbolile (Anamarija Petrović i Marija Frklić).

U selekciji juniora jastrebovi natjecatelji osvojili su ekipno 4. mjesto s 3 srebrne medalje (Jan Marijan Kovačević, Marko Lipovac i Mateo Zorko).

U selekciji juniorki jastrebove natjecateljke osvojile su ekipno 2. mjesto s 2 zlata (Ana Taslak i Laura Glasnović) i 2 bronce (Paola Strašćek i Tamara Vrkić).

U selekciji kadeta jastrebovi natjecatelji osvojili su 1. mjesto s jednim zlatnim (Tin Malečić), 3 srebrna (Filip Galijanić, Fran Vrbanac i Lovro Miloš), i 4 brončana odličja (Antonio Dragun, Leon Zorko, Adnan Alagić i Andrija Maček).

U selekciji kadetkinja jastrebove natjecateljke ekipno su osvojile 2. mjesto s 2 zlata (Darija Zeljko, Ivona Strašćek) i 3 bronce (Carmen Heinrich, Nikolina Mesić, Karla Kirin).

U selekciji mlađih kadeta jastrebovi natjecatelji osvojili su ekipno 2. mjesto s 1 zlatom (Sven Kolevski), 2 srebra (Erol Mujkić i Marko Miholić) i 3 bronce (Eugen Pleško, Mauro Martinac i Roko Buljan).

U selekciji mlađih kadetkinja u kojima smo imali samo 2 predstavnice jastrebove natjecateljke osvojile su 1 srebro (Lorena Kabić) i 1 broncu (Maris Meter).

U sveukupnom plasmanu seniori/seniorke TKD Jastreb osvojio je 1. MJESTO

U sveukupnom plasmanu juniori/juniorke TKD Jastreb osvojio je 1. MJESTO

U sveukupnom plasmanu kadeti/kadetkinje TKD Jastreb osvojio je 1. MJESTO

U sveukupnom plasmanu mlađi kadeti/mlađe kadetkinje TKD Jastreb osvojio je 2. MJESTO

Ekipni plasman sveukupno kroz sve selekcije – TKD JASTREB – 1. MJESTO

 

 

TEHNIČKO PRVENSTVO ZAGREBA 2017.

Na ovogodišnjem Prvenstvu grada Zagreba u tehničkim disciplinama koje se održalo u subotu 04.02.2017. u sportskoj dvorani „Sutinska vrela“ u organizaciji Zagrebačkog taekwondo saveza i u domaćinstvu taekwondo kluba „Susedgrad sokol“ nastupilo je 17 klubova sa 126 natjecatelja na kojem su jastrebovi natjecatelji osvojili u pojedinačnim plasmanima dva 1. mjesta (Lucija Jazić i Martina Ćosić), jedno 2. mjesto (Maria Kramar) i dva 3. mjesta (Karla Vukšić, Marko Gregurić) dok su u ekipnom plasmanu jastrebovi podijelili 4. mjesto s TKD Combat iza trećeplasiranog Maksimira, drugoplasirane Dubrave i prvoplasiranog Ban Keglevića.

 

  • ORGANIZATOR: ZAGREBAČKI TAEKWONDO SAVEZ
    DOMAĆIN: TKD „Susedgad sokol“
    MJESTO: Dvorana Sutinska vrela
    VRIJEME: 04.02.2017.
    SELEKCIJE: mlađi kadeti/nje, kadeti/nje, juniori/ke, seniori/ke
    TRENERI: Dejan Mesarov, Matej Škreblin, Tomislav Miščančuk, Ivan Brekalo, Krešimir Crnčec i Tamara Pradegan
    OSVOJENA ODLIČJA: 12 zlata,  12 srebra,  15 bronci
    EKIPNI PLASMANI: 1. MJESTO KROZ SVE SELEKCIJE M/Ž
    1. MJESTO SENIORI
    3. MJESTO SENIORKE
    2. MJESTO JUNIORKE
    1. MJESTO KADETI
    2. MJESTO KADETKINJE
    2. MJESTO MLAĐI KADETI
    1. MJESTO SENIORI/SENIORKE
    1. MJESTO JUNIORI/JUNIORKE
    1. MJESTO KADETI/KADETKINJE
    2. MJESTO MLAĐI KADETI/KADETKINJE
    BROJ KLUBOVA: 27 borbe, 17 forme
    BROJ NATJECATELJA: 476 borbe, 126 forme

     

    U subotu 04.02.2017. u sportskoj dvorani „Sutinska vrela“ u organizaciji Zagrebačkog taekwondo saveza i u domaćinstvu taekwondo kluba „Susedgrad sokol“ održano je Prvenstvo Zagreba za mlađe kadete, kadete, juniore i seniore u borbama i formama sa kojeg je u jastrebovo gnijezdo stiglo novih 6 pehara.

    Kroz sve selekcije u disciplini sportske borbe nastupilo je 476 natjecatelja iz 27 zagrebačkih klubova, dok je u disciplini forme nastupilo 126 natjecatelja iz 17 klubova.

    Taekwondo klub Jastreb nastupio je sa 55 natjecatelja od kojih se čak njih 12 okrunilo titulom prvaka Zagreba (10 kroz disciplinu sportske borbe i 2 kroz tehničke discipline), dok je 12 jastrebova osvojilo srebrnu medalju a 15 brončanu.

    I ove godine potvrdili smo status najboljeg taekwondo kluba Grada Zagreba s naslovom sveukupnog prvaka Zagreba i naslovima ekipnih prvaka Zagreba u selekcijama seniora i kadeta, te naslovima viceprvaka Zagreba u selekcijama juniorki, kadetkinja i mlađih kadeta, dok smo u seniorskoj ženskoj konkurenciji bili ove godine oslabljeni za dvije renomirane, ali bolesne natjecateljice .
    U SVEUKUPNOM PLASMANU KROZ SVE SELEKCIJE JASTREBOVI SU OSVOJILI EKIPNO 1. MJESTO KAO I KROZ SVE SELEKCIJE POJEDINAČNO: SENIORI/SENIORKE, JUNIORI/JUNIORKE, KADETI/KADETKINJE, DOK SU U SELEKCIJI MLAĐIH KADETA/KADETKINJA U EKIPNOM PLASMANU 2.

     

    ČESTITKE NAŠIM NATJECATELJIMA, TRENERIMA U PRATNJI
    I HVALA NAŠIM RODITELJIMA - VJERNIM NAVIJAČIMA!!!

     

    POJEDINAČNI PLASMANI

    SPORTSKA BORBA

    ZLATO SREBRO BRONCA
    SVEN KOLEVSKI LORENA KABIĆ EUGEN PLEŠKO
    DARIJA ZELJKO FILIP GALIJANIĆ ADNAN ALAGIĆ
    IVONA STRAŠĆEK FRAN VRBANAC PAOLA STRAŠĆEK
    TIN MALEČIĆ JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ MAURO MARTINAC
    ANA TASLAK MARKO LIPOVAC ROKO BULJAN
    LAURA GLASNOVIĆ MATEO ZORKO KREŠIMIR ĆOSIĆ
    HRVOJE ŠEP EROL MUJKIĆ ANDRIJA MAČEK
    MATEJA ĆOSIĆ MARKO MIHOLIĆ CARMEN HEINRICH
    VEDRAN GOLEC NIVES KERNER KARLA KIRIN
    LUKA HORVAT LEON ZORKO NIKOLINA MESIĆ
      LOVRO MILOŠ TAMARA VRKIĆ
        MARIS METER
        ANTONIO DRAGUN

    FORME

    ZLATO SREBRO BRONCA
    LUCIJA JAZIĆ MARIA KRAMAR KARLA VUKŠIĆ
    MARTINA ĆOSIĆ   MARKO GREGURIĆ

     

    EKIPNI PLASMANI

    SENIORI SENIORKE
    JASTREB DUBRAVA
    CASPER METALAC
    DUBRAVA JASTREB

     

    JUNIORI JUNIORKE
    METALAC MEDVEDGRAD
    SUSEDGRADSOKOL JASTREB
    DUBRAVA OSVIT

     

    KADETI KADETKINJE
    JASTREB ION
    METALAC JASTREB
    DUBRAVA DUBRAVA

     

    MLAĐI KADETI MLAĐE KADETKINJE
    SUSEDGRAD SOKOL CASPER
    JASTREB ION
    DUBRAVA PANTERA

     

    FORME
    BAN KEGLEVIĆ
    DUBRAVA
    MAKSIMIR

     

     

    SVEN KOLEVSKI
    MLAĐI KADETI 4 pobjede ZLATO
    DARIJA ZELJKO STARIJI KADETI 3 pobjede ZLATO
    IVONA STRAŠĆEK STARIJI KADETI 3 pobjede ZLATO
    TIN MALEČIĆ STARIJI KADETI 3 pobjede ZLATO
    ANA TASLAK JUNIORI 3 pobjede ZLATO
    LAURA GLASNOVIĆ JUNIORI 3 pobjede ZLATO
    HRVOJE ŠEP SENIORI 2 pobjede ZLATO
    MATEJA ĆOSIĆ SENIORI 2 pobjede ZLATO
    VEDRAN GOLEC SENIORI 2 pobjede ZLATO
    LUKA HORVAT SENIORI 1 pobjeda ZLATO
    LORENA KABIĆ MLAĐI KADETI 3 pobjede SREBRO
    FILIP GALIJANIĆ STARIJI KADETI 3 pobjede SREBRO
    FRAN VRBANAC STARIJI KADETI 3 pobjede SREBRO
    JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ JUNIORI 2 pobjede SREBRO
    MARKO LIPOVAC JUNIORI 2 pobjede SREBRO
    MATEO ZORKO JUNIORI 2 pobjede SREBRO
    EROL MUJKIĆ MLAĐI KADETI 2 pobjede SREBRO
    MARKO MIHOLIĆ MLAĐI KADETI 2 pobjede SREBRO
    NIVES KERNER SENIORI 1 pobjeda SREBRO
    LEON ZORKO STARIJI KADETI 1 pobjeda SREBRO
    LOVRO MILOŠ STARIJI KADETI bez pobjede SREBRO
    EUGEN PLEŠKO MLAĐI KADETI 2 pobjede BRONCA
    ADNAN ALAGIĆ STARIJI KADETI 2 pobjede BRONCA
    PAOLA STRAŠĆEK JUNIORI 1 pobjeda BRONCA
    MAURO MARTINAC MLAĐI KADETI 1 pobjeda BRONCA
    ROKO BULJAN MLAĐI KADETI 1 pobjeda BRONCA
    KREŠIMIR ĆOSIĆ SENIORI 1 pobjeda BRONCA
    ANDRIJA MAČEK STARIJI KADETI 1 pobjeda BRONCA
    CARMEN HEINRICH STARIJI KADETI 1 pobjeda BRONCA
    KARLA KIRIN STARIJI KADETI 1 pobjeda BRONCA
    NIKOLINA MESIĆ STARIJI KADETI 1 pobjeda BRONCA
    TAMARA VRKIĆ JUNIORI bez pobjede BRONCA
    MARIS METER MLAĐI KADETI bez pobjede BRONCA
    ANTONIO DRAGUN STARIJI KADETI bez pobjede BRONCA
    IVAN VARGA MLAĐI KADETI 1 pobjeda bez plasmana
    MATEJ MIHOLIĆ MLAĐI KADETI 1 pobjeda bez plasmana
    IVAN DRAŽENOVIĆ STARIJI KADETI 1 pobjeda bez plasmana
    LUKA TOMIĆ STARIJI KADETI 1 pobjeda bez plasmana
    VITO MILANOVIĆ STARIJI KADETI 1 pobjeda bez plasmana
    DON MAJERIĆ JUNIORI bez pobjede bez plasmana
    MARIO GALIĆ JUNIORI bez pobjede bez plasmana
    ALI NOGHANDOOST SENIORI bez pobjede bez plasmana
    KARLO MALEČIĆ STARIJI KADETI bez pobjede bez plasmana
    MATEA ZELJKO STARIJI KADETI bez pobjede bez plasmana
    MIA VEKIĆ STARIJI KADETI bez pobjede bez plasmana
    NICOLE DAGELIĆ STARIJI KADETI bez pobjede bez plasmana
    PETRA GRABUŠIĆ STARIJI KADETI bez pobjede bez plasmana

     

  • Vijeće Hrvatskog olimpijskog odbora je na 4. sjednici održanoj 27.01.2017. donijelo odluku o utvrđivanju međunarodnih natjecanja “A” kategorije za kategoriziranje sportaša u 2017. godini.

    1. WTF PRESIDENT CUP, Atena, Grčka
    2. OTVORENO PRVENSTVO NJEMAČKE, Hamburg, Njemačka
    3. OTVORENO PRVENSTVO NIZOZEMSKE, Eindhoven, Nizozemska
    4. OTVORENO PRVENSTVO AUSTRIJE, Innsbruck, Austrija
    5. GALEB-TROFEJ BEOGRADA, Beograd, Srbija
    6. CROATIA OPEN, Zagreb, Hrvatska

    Natjecatelji koji ostvare rezultat koji ima osnovu za kategorizaciju prema pravilniku i kriterijima Hrvatskog olimpijskog odbora, imaju pravo zatražiti rješenje o kategorizaciji.

    Na osnovu rješenja o kategorizaciji sportaši ostvaruju različita prava (stipendije, dodatne bodove za upis u srednju školu i fakultet,...)

    Sportaši koji imaju pravo na stipendiju dužni su sami brinuti da na vrijeme zatraže rješenje kojim će ostvariti to pravo ili produžiti svoj status.

    Stranica 1 od 6

    Taekwondo klub Jastreb

    Taekwondo klub Jastreb trenutno je svojom kvantitetom jedan od vodećih klubova u državi s 400-ak članova, a svojim rezultatima najuspješniji je hrvatski taekwondo klub u muškoj konkurenciji o čemu svjedoči čak 17 EKIPNO OSVOJENIH DRŽAVNIH PRVENSTVA

    ptica plava3

    Taekwondo-jastreb.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Daljnjom pretragom naših stranica, slažete se sa uvjetima korištenja kolačića (cookies).