ORGANIZATOR:TKD klub Jastreb
MJESTO:Dom odbojke Bojan Stranić
VRIJEME:04.10.2009.
SELEKCIJE:mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke, forme
TRENERI:Ivan Vidović, Dejan Mesarov, Vedran Drobina, Davor Žanko, Matej Škreblin
BROJ NATJECATELJA:406
BROJ KLUBOVA:43
BROJ ZEMALJA:7

 

U nedjelju 04.10.2009. u Domu odbojke Bojan Stranić održao se međunarodni humanitarni taekwondo turnir za kadete i juniore „11. JASTREB OPEN” u organizaciji našeg kluba „JASTREB“, u selekcijama mlađih i starijih kadeta/nja, juniora/ki te disciplini poomse.
Na ovom natjecanju nastupilo je 406 natjecatelja iz 43 kluba i 7 zemalja (Hrvatska, Slovenija, Bosna i Hercegovina, Srbija, Kosovo, Slovačka i Mađarska).
Turnir je svečano otvorio dr. mr. sc. Dragan Primorac, a posebnu atmosferu u dvorani svojim nastupom napravili su Baruni otpjevavši nogometnu himnu “Neka pati koga smeta”.

Obzirom da na onkološkom odjelu Klinike za dječje bolesti Zagreb trenutno boravi na liječenju i član našeg kluba osmogodišnji Alberto Kerim koji je iznenada obolio od teške bolesti bio je to i razlog više da ovogodišnju humanitarnu akciju posvetimo malim štićenicima Klaićeve bolnice.
Kroz kotizacije od svih sudionika i donacije svih nazočnih na dan održavanja natjecanja nastojali smo prikupiti što više financijskih sredstava koja ćemo donirati odjelu navedene institucije u skladu s njihovim potrebama.
Kako se za vrijeme natjecanja i velikog medijskog praćenja pokazao veliki interes za potporu ove humanitarne akcije od strane brojnih ljudi koji nisu bili u mogućnosti nazočiti našem humanitarnom natjecanju, odlučili smo je vremenski produžiti na idučih 15 dana unutar kojih će donacijska kutija boraviti u dječjem vrtiću koji je Alberto pohađao. Isto tako, otvorit’ će se donacijski račun za onkološki odjel navedene klinike putem naše udruge.

POJEDINAČNI I EKIPNI PLASMANI KROZ SELEKCIJE

 

ZLATOSREBROBRONCA
MARA REZARIVAN PAVIĆALEN TURKANOVIĆ
MARKO GREGURIĆKRISTIJAN FILIPČIĆDORA SUBOTIĆ
NIKO POPOVIĆFRAN REZARMATIJA MLINARIĆ
SARA MILKOVIĆJAN MARIĆ CVIJETINOVIĆFRAN PEH
BRUNO NOA JURIĆERNA DŽANIĆLOVRO TVRTKOVIĆ
FILIP BOŽIĆKREŠIMIR ĆOSIĆMATIJA SEKUŠAK
HRVOJE ŠEPPETRA MAJIĆAJNA DŽANIĆ
IVAN TVRTKO MAJIĆDOMAGOJ IVAN RAIČLARA MIHOLIĆ
LUKA BOBANMARIO JUKIĆ 
LUKA MAJETIĆPETAR GREGURIĆ 
MARKO JUKIĆVALENTINA TOMAŠEVIĆ 
MARKO MUTAK  
KARMELA LJUBIČIĆ
NIVES KERNER

 

MARA REZAR4 pobjedeZLATO
MARKO GREGURIĆ4 pobjedeZLATO
NIKO POPOVIĆ4 pobjedeZLATO
SARA MILKOVIĆ3 pobjedeZLATO
BRUNO NOA JURIĆ2 pobjedeZLATO
FILIP BOŽIĆ2 pobjedeZLATO
HRVOJE ŠEP2 pobjedeZLATO
IVAN TVRTKO MAJIĆ2 pobjedeZLATO
LUKA BOBAN2 pobjedeZLATO
LUKA MAJETIĆ2 pobjedeZLATO
MARKO JUKIĆ2 pobjedeZLATO
MARKO MUTAK2 pobjedeZLATO
IVAN PAVIĆbez pobjedeSREBRO
KRISTIJAN FILIPČIĆbez pobjedeSREBRO
FRAN REZAR3 pobjedeSREBRO
JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ3 pobjedeSREBRO
ERNA DŽANIĆ2 pobjedeSREBRO
KREŠIMIR ĆOSIĆ2 pobjedeSREBRO
PETRA MAJIĆ2 pobjedeSREBRO
DOMAGOJ IVAN RAIČ1 pobjedaSREBRO
MARIO JUKIĆ1 pobjedaSREBRO
ALEN TURKANOVIĆbez pobjedeBRONCA
DORA SUBOTIĆbez pobjedeBRONCA
MATIJA MLINARIĆbez pobjedeBRONCA
FRAN PEH2 pobjedeBRONCA
LOVRO TVRTKOVIĆ2 pobjedeBRONCA
MATIJA SEKUŠAK2 pobjedeBRONCA
AJNA DŽANIĆ1 pobjedaBRONCA
LARA MIHOLIĆ2 pobjedeBRONCA
BOJAN MIKIĆbez pobjedebez plasmana
FILIP KOŽIĆbez pobjedebez plasmana
IVANA RAŠIĆbez pobjedebez plasmana
JAKOV ŠALATAbez pobjedebez plasmana
JOSIP VLADISAVLJEVIĆbez pobjedebez plasmana
MAKS ŠALATAbez pobjedebez plasmana
MARKO LIPOVACbez pobjedebez plasmana
MLADEN SEKUŠAKbez pobjedebez plasmana
TIN BRAJČIĆbez pobjedebez plasmana
VEDRAN RAIČKOVIĆbez pobjedebez plasmana
BORNA HOGGE1 pobjedabez plasmana
BRUNO MILOŠ1 pobjedabez plasmana
DAMJAN BRUNDIĆ1 pobjedabez plasmana
MARIO GALIĆ1 pobjedabez plasmana

 

 

EKIPNI PLASMANI KROZ DISCIPLINE I SELEKCIJE

 SVEUKUPNI POBJEDNIK TURNIRA
JASTREB

 

BORBE

 

MLAĐI KADETI MLAĐE KADETKINJE
JASTREB ČIGRA
ZAGREB OSVIT
ORKA AS JASTREB
STARIJI KADETI STARIJE KADETKINJE
JASTREB DUBRAVA
FOX OSVIT
ORION NOVI ZAGREB
JUNIORI JUNIORKE
OSVIT OSVIT
JASTREB DUBRAVA
DUBRAVA FENIKS-VUKOMEREC

NAJBOLJIM NATJECATELJIMA KROZ DVE SELEKCIJE I DISCIPLINE DODIJELJENI SU PRIGODNI PEHARI I POKLON BONOVI ZA KUPNJU OPREME „BUDO SPORT“

NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA:            ANITA MISLINI -ČIGRA
NAJBOLJI MLAĐI KADET:                           MARKO GREGURIĆ -JASTREB       

NAJBOLJA STARIJA KADETKINJA:          ANA VRANEŠIĆ -BANIJA
NAJBOLJI STARIJI KADET:                         DOMINIK MATLEKOVIĆ -ORION
NAJBOLJA JUNIORKA:                                 ADRIANA ĐURETEC -OSVIT

NAJBOLJI JUNIOR:                                       BRUNO REZO -DUBRAVA
NAJBOLJA KADETKINJA POOMSAE:      LUCIJA ROGLIĆ -MAKSIMIR
NAJBOLJI KADET POOMSAE:                    MARKO LAMZA –SUSEDGRAD SOKOL
NAJBOLJI JUNIOR POOMSAE:                  NIKO BRAJDIĆ -MAGONE
NAJBOLJA JUNIORKA POOMSAE:           KARMELA LJUBIČIĆ – JASTREB    

POOMSE     

KADETI KADETKINJE
SUSEDGRAD SOKOL MAKSIMIR
RUGVICA MASTER
KONDOR RUGVICA
JUNIORI JUNIORKE
MASTER JASTREB
MAGONE SUSEDGRAD SOKOL
LEKENIK LEKENIK

 

POSEBNE NAGRADE DODJELJENE SU:

NAJUDALJENIJOJ EKIPI: SLOVAČKA TAEKWONDO FEDERACIJA
NAJBROJNIJOJ EKIPI: OSVIT

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *