ORGANIZATOR:TKD klub Jastreb
MJESTO:Dom odbojke „Bojan Stranić“
VRIJEME:20.11.2010.
SELEKCIJE:mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke, forme, vrtićanci
TRENERI:Ivan Vidović, Dejan Mesarov, Matej Škreblin, Vedran Drobina, Muki Kovačević
BROJ NATJECATELJA:860
BROJ KLUBOVA:68
BROJ ZEMALJA:8

 

U nedjelju 20.11.2010. u Domu odbojke Bojan Stranić održao se međunarodni humanitarni taekwondo turnir za kadete i juniore „12. JASTREB OPEN” u organizaciji našeg kluba kroz selekcije mlađih i starijih kadeta/nja, juniora/ki u disciplinama sportske borbe i poomsae.

Za naše najmlađe natjecatelje (vrtićance i male školarce ) pripremili smo natjecanje u potpuno novoj disciplini bez kontakta, unutar koje su demonstrirali svoje prve korake u našem, danas već modernom i sve popularnijem olimpijskom sportu; a da ne bude suza, svakom sudioniku dodijelili smo i prigodnu medalju za sudjelovanje.

Turnir se već godinama provodi u suradnji i uz pokroviteljstvo Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta RH i Grada Zagreba – Gradskog ureda za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom, te Turističke zajednice grada Zagreba.

Na ovom natjecanju nastupilo je 860 natjecatelja iz 68 klubova i 8 zemalja (Hrvatska, Slovenija, Slovačka, Mađarska, Rumunjska, Bosna i Hercegovina, Kosovo i Srbija).

Protokol svečanog otvaranja vodila je Iva Šulentić a nazočili su:

  • Prof.dr.sci Ljubica Raić – voditeljica dječjeg onkološkog odjela  KBC Rebro
  • Veleposlanik Republike Koreje u Republici Hrvatskoj Nj.E. Seong Ung PARK
  • Zamjenica veleposlanika Gđa. Na La HAN
  • Predsjednik Hrvatskog taekwondo saveza, Prof.dr.sci. Franjo Prot
  • predstavnik MZOS HR, načelnik Ureda za sport gosp. Darko Vučić
  • predstavnica Poglavarstva grada Zagreba – Gradskog ureda za kulturu, obrazovanje i sport gđa. Tanja Ališić

Turnir je svečano otvorio Veleposlanik Republike Koreje u Republici Hrvatskoj Nj.E. Seong Ung PARK, a nazočnima su se obratili predsjednik HTS-a dr.mr.sci. Franjo Prot i predstavnica Poglavarstva grada gđa Tanja Ališić.

U sklopu svečanog otvaranja prof.dr.sci. Ljubica Raić – predstavnica i voditeljica dječjeg onkološkog odjela KBC Zagreb (Rebro) pozdravila je sve sudionike turnira i zahvalila se na ovoj humanitarnoj akciji dobrote i ljubavi za potrebe oboljelih mališana dječjeg onkološkog odjela KBC Rebro.

Delegat natjecanja ispred HTS-a bio je g. Nikola Pemper, a za glavnog suca ispred HTS-a delegiran je dr. Danijel Bursać na traženje organizatora.

Ovogodišnji Jastreb open okupio je najmlađe pripadnike našeg sporta, na najvećem međunarodnom humanitarnom taekwondo natjecanju za djecu u Lijepoj našoj i sve ljude dobre volje u Hrvatskoj, a posebice u Zagrebu, koje smo nastojali ovom akcijom potaknuti da, svi skupa budemo osjetljiviji na velike potrebe i nevolje oboljelih mališana i podržimo ih u njihovoj svakodnevnoj borbi za opstanak.

Humanitarna akcija za dječji onkološki odjel Kliničkog bolničkog centra Zagreb – Rebro  održana je pod motom:


„NE POSTOJE VELIKE STVARI,

SAMO MALE STVARI UČINJENE S PUNO LJUBAVI“

Kroz kotizacije od svih sudionika i donacije svih nazočnih na dan održavanja natjecanja prikupljala su se financijska sredstva u posebnu darovnu kutiju u  koju su svoj prilog dali osobno korejski veleposlanik i predsjednik HTS-a.

Posebnu ovaciju u dvorani izazvao je laserski program u organizaciji sada već člana našeg organizacijskog tima – g. Svena Kučinića i tvrtke SK Produkcija.

POJEDINAČNI PLASMANI KROZ SELEKCIJESLOBODNI SPARING – BORBE

ZLATOSREBROBRONCA
BORNA HOGGELAURA GLASNOVIĆMARIO JUKIĆ
FRAN PEHDOMAGOJ IVAN RAIČBRUNO NOA JURIĆ
FRAN REZARMARKO MUTAKMATIA VLADIMIR DEŠČAK
HRVOJE ŠEPIVAN TVRTKO MAJIĆDORA SUBOTIĆ
NIKO POPOVIĆMATIJA SEKUŠAK
ALEN TURKANOVIĆ
MATIJA MLINARIĆ
LUKA BOBAN

 

TEHNIČKE DISCIPLINE – POOMSAE

ZLATOSREBROBRONCA
NIVES KERNERIVANA RAŠIĆ
VALENTINA TOMAŠEVIĆ
MARTINA ĆOSIĆ

 

BESKONTAKTNI SPARING NA ELEKTRONSKIM OKLOPIMA

ZLATOSREBROBRONCA
MATEJ HORVATJAKOV PARATVITO VUJIČIĆ
JOSIPA JURIĆKARLA HOGGEDAVID VIDAKOVIĆ
LIDIJA OBROVACDAVID MLINARIĆIVANO RIGLJAN
PETAR ČRNELOVRO MATKOVIĆ
HELENA FRANČIĆMATIJA KUNC
NIKA NOVOKMETSIMONA STIPETIĆ
DORA MAČEKSTELLA MATIĆ
STJEPAN JURANIĆ
ELA SEKUŠAK
KARLA KIRIN
NIKOLINA MESIĆ
 NINA MATIĆ

 

SLOBODNI SPARING – BORBE

BORNA HOGGEMLAĐI KADETI-30 kg5 pobjedaZLATO
FRAN PEHSTARIJI KADETI-49 kg3 pobjedeZLATO
FRAN REZARSTARIJI KADETI-57 kg3 pobjedeZLATO
HRVOJE ŠEPSTARIJI KADETI-53 kg3 pobjedeZLATO
NIKO POPOVIĆMLAĐI KADETI-47 kg3 pobjedeZLATO
ALEN TURKANOVIĆJUNIORI-68 kg2 pobjedeZLATO
MATIJA MLINARIĆJUNIORI-73 kg2 pobjedeZLATO
LUKA BOBANJUNIORI-78 kg1 pobjedaZLATO
LAURA GLASNOVIĆMLAĐI KADETI-39 kg3 pobjedeSREBRO
DOMAGOJ IVAN RAIČSTARIJI KADETI-41 kg3 pobjedeSREBRO
MARKO MUTAKJUNIORI-73 kg2 pobjedeSREBRO
IVAN TVRTKO MAJIĆSTARIJI KADETI-61 kgbez pobjedeSREBRO
MARIO JUKIĆSTARIJI KADETI-57 kg2 pobjedeBRONCA
BRUNO NOA JURIĆSTARIJI KADETI-45 kg1 pobjedaBRONCA
MATIA VLADIMIR DEŠČAKJUNIORI-63 kg1 pobjedaBRONCA
DORA SUBOTIĆMLAĐI KADETI-27 kgbez pobjedeBRONCA
MATIJA SEKUŠAKJUNIORI-51 kgbez pobjedeBRONCA
MARKO LIPOVACMLAĐI KADETI-30 kg1 pobjedabez plasmana
MATEA KALIĆMLAĐI KADETI-36 kg1 pobjedabez plasmana
STELLA KARTALIJAMLAĐI KADETI-33 kg1 pobjedabez plasmana
MLADEN SEKUŠAKJUNIORI-63 kg1 pobjedabez plasmana
DANIEL VIDAKOVIĆMLAĐI KADETI-39 kgbez pobjedebez plasmana
DON MAJERIĆMLAĐI KADETI-43 kgbez pobjedebez plasmana
EVA REZARMLAĐI KADETI-30 kgbez pobjedebez plasmana
JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆMLAĐI KADETI-33 kgbez pobjedebez plasmana
KARLA VUKŠIĆMLAĐI KADETI-36 kgbez pobjedebez plasmana
LARA MIHOLIĆMLAĐI KADETI-36 kgbez pobjedebez plasmana
LEON CAPANMLAĐI KADETI+51 kgbez pobjedebez plasmana
LORA LAURAMLAĐI KADETI-36 kgbez pobjedebez plasmana
LUCIJA ŠVAĐUMOVIĆMLAĐI KADETI-43 kgbez pobjedebez plasmana
MARA REZARMLAĐI KADETI-39 kgbez pobjedebez plasmana
VEDRAN RAIČKOVIĆMLAĐI KADETI-27 kgbez pobjedebez plasmana
AJNA DŽANIĆSTARIJI KADETI-59 kgbez pobjedebez plasmana
ANDREA PLANTEKSTARIJI KADETI-47 kgbez pobjedebez plasmana
IVONA JUKIĆSTARIJI KADETI-55 kgbez pobjedebez plasmana
KARLA KLAUDIA KVESIĆMLAĐI KADETI-36 kgbez pobjedebez plasmana
KREŠIMIR ĆOSIĆSTARIJI KADETI-45 kgbez pobjedebez plasmana
MARKO GREGURIĆSTARIJI KADETI-41 kgbez pobjedebez plasmana
MATEJA ĆOSIĆSTARIJI KADETI-37 kgbez pobjedebez plasmana
MIHAELA ZAJECJUNIORI-59 kgbez pobjedebez plasmana

 

BESKONTAKTNI SPARING NA ELEKTRONSKIM OKLOPIMA

MATEJ HORVATMALI ŠKOLARCI2002.g.5 pobjedaZLATO
JOSIPA JURIĆMLAĐI KADETI2001.g.4 pobjedeZLATO
LIDIJA OBROVACVRTIĆANCI2004.g.3 pobjedeZLATO
JAKOV PARATMALI ŠKOLARCI2002.g.4 pobjedeSREBRO
KARLA HOGGEVRTIĆANCI2003.g.3 pobjedeSREBRO
DAVID MLINARIĆMLAĐI KADETI2000,g.3 pobjedeSREBRO
PETAR ČRNEVRTIĆANCI2005.g.3 pobjedeSREBRO
HELENA FRANČIĆMLAĐI KADETI2001.g.2 pobjedeSREBRO
NIKA NOVOKMETVRTIĆANCI2004.g.2 pobjedeSREBRO
DORA MAČEKMLAĐI KADETI2000.g.1 pobjedaSREBRO
VITO VUJIČIĆMALI ŠKOLARCI2002.g.3 pobjedeBRONCA
DAVID VIDAKOVIĆMALI ŠKOLARCI2002,g.3 pobjedeBRONCA
IVANO RIGLJANVRTIĆANCI2004.g.3 pobjedeBRONCA
LOVRO MATKOVIĆVRTIĆANCI2005.g.2 pobjedeBRONCA
MATIJA KUNCMLAĐI KADETI2001.g2 pobjedeBRONCA
SIMONA STIPETIĆVRTIĆANCI2005.g.2 pobjedeBRONCA
STELLA MATIĆMALI ŠKOLARCI2002.g.2 pobjedeBRONCA
STJEPAN JURANIĆVRTIĆANCI2005.g.2 pobjedeBRONCA
ELA SEKUŠAKVRTIĆANCI2003.g.1 pobjedaBRONCA
KARLA KIRINVRTIĆANCI2003.g.1 pobjedaBRONCA
NIKOLINA MESIĆVRTIĆANCI2005.g.1 pobjedaBRONCA
NINA MATIĆVRTIĆANCI2004.g.1 pobjedaBRONCA
LUKA LIPOVACVRTIĆANCI2003.g.3 pobjedebez plasmana
FRAN VRBANACVRTIĆANCI2003.g.2 pobjedebez plasmana
GRGUR VOKIĆVRTIĆANCI2004.g.2 pobjedebez plasmana
JOSIP MATOŠVRTIĆANCI2002.g.2 pobjedebez plasmana
MATEJ GRUBIĆMALI ŠKOLARCI2002.g.2 pobjedebez plasmana
ANDRIJA MARKOTAVRTIĆANCI2005.g.1 pobjedabez plasmana
ANTONIO MIKIĆMLAĐI KADETI2001.g.1 pobjedabez plasmana
BORNA BOROTAVRTIĆANCI2004.g.1 pobjedabez plasmana
BORNA TUTUŠMALI ŠKOLARCI2002.g.1 pobjedabez plasmana
FRAN PETRIĆVRTIĆANCI2005.g.1 pobjedabez plasmana
FRAN PUSIĆVRTIĆANCI2003.g.1 pobjedabez plasmana
FRANCO BILJANVRTIĆANCI2003.g.1 pobjedabez plasmana
JAKOV KVEŠTAKVRTIĆANCI2005.g.1 pobjedabez plasmana
JAN KARLO MOČNIKVRTIĆANCI2003.g.1 pobjedabez plasmana
JOSIP ŠPOLJARIĆVRTIĆANCI2003.g.1 pobjedabez plasmana
KORINA BIONDIĆMLAĐI KADETI2001.g.1 pobjedabez plasmana
LUKA ĐURĐEVIĆVRTIĆANCI2004.g.1 pobjedabez plasmana
MARKO MRAVINACVRTIĆANCI2003.g.1 pobjedabez plasmana
MARKO ŠIMIĆVRTIĆANCI2004.g.1 pobjedabez plasmana
ALAN KRANJČECVRTIĆANCI2003.g.bez pobjedebez plasmana
ANA REZARVRTIĆANCI2005.g.bez pobjedebez plasmana
ANDRIJA MAČEKVRTIĆANCI2003.g.bez pobjedebez plasmana
ANDRO BLAIĆMALI ŠKOLARCI2002.g.bez pobjedebez plasmana
DALIA LUCIJA ČEKOVRTIĆANCI2005.g.bez pobjedebez plasmana
DEAN KRANJČECVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
DOROTEA KUDELIĆVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
EMANUELA KRPANMLAĐI KADETI2001.g.bez pobjedebez plasmana
FILIP FRANIĆMLAĐI KADETI2001.g.bez pobjedebez plasmana
FILIP TOMIĆMALI ŠKOLARCI2002.g.bez pobjedebez plasmana
FRAN RUŽIĆMLAĐI KADETI2001.g.bez pobjedebez plasmana
GABRIJEL GALIĆVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
GRGUR KUDELIĆVRTIĆANCI2005.g.bez pobjedebez plasmana
IVAN KVEŠTAKVRTIĆANCI2003.g.bez pobjedebez plasmana
IVAN POSAVECVRTIĆANCI2003.g.bez pobjedebez plasmana
JAKOV KAIĆVRTIĆANCI2003.g.bez pobjedebez plasmana
JAN KUZMANVRTIĆANCI2003.g.bez pobjedebez plasmana
JAN PINTARVRTIĆANCI2005.g.bez pobjedebez plasmana
JAN STANKOVIĆVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
JURAJ ŠTEFECVRTIĆANCI2003.g.bez pobjedebez plasmana
KARLO KLAUŠKIVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
KRISTIJAN ŠAVORIĆVRTIĆANCI2005.g.bez pobjedebez plasmana
LAURA OGRIZEKMLAĐI KADETI2001.g.bez pobjedebez plasmana
LEA SAŠAVRTIĆANCI2005.g.bez pobjedebez plasmana
LEON ZORKOVRTIĆANCI2003.g.bez pobjedebez plasmana
LOVRE SIKAVICAVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
LUCIJA OBROVACMALI ŠKOLARCI2002.g.bez pobjedebez plasmana
LUCIJA STAREKVRTIĆANCI2005.g.bez pobjedebez plasmana
LUKA HRIBERSKIVRTIĆANCI2005.g.bez pobjedebez plasmana
LUKA JURČIĆVRTIĆANCI2003.g.bez pobjedebez plasmana
LUKA KURTOVIĆVRTIĆANCI2005.g.bez pobjedebez plasmana
LUKA MILIČEVIĆVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
MARKO ŠČUKANECVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
MARTIN POLANŠĆAKVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
MATEJ MEŠTROVIĆVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
MATEO VUKŠIĆVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
MATKO ŠIRACVRTIĆANCI2003.g.bez pobjedebez plasmana
MIA UCOVIĆVRTIĆANCI2005.g.bez pobjedebez plasmana
MIA VEKIĆVRTIĆANCI2003.g.bez pobjedebez plasmana
MIHOVIL JURELAVRTIĆANCI2003.g.bez pobjedebez plasmana
PAOLA PAPMALI ŠKOLARCI2002.g.bez pobjedebez plasmana
PETAR TRÄGERVRTIĆANCI2005.g.bez pobjedebez plasmana
REA PEŠUŠIĆVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
TENA VISKOVIĆVRTIĆANCI2005.g.bez pobjedebez plasmana
TEO BARIĆVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
TJAŠA RADOŠEVIĆVRTIĆANCI2004.g.bez pobjedebez plasmana
VICE LONČARMALI ŠKOLARCI2002.g.bez pobjedebez plasmana
VIKTOR LAZIĆMALI ŠKOLARCI2002.g.bez pobjedebez plasmana
VITO MILANOVIĆVRTIĆANCI2003.g.bez pobjedebez plasmana

 

EKIPNI PLASMANI KROZ DISCIPLINE I SELEKCIJE

 BESKONTAKTNI SPARING NA ELEKTRONSKIM OKLOPIMA

DJEČACI DJEVOJČICE
JASTREB  JASTREB
ORIENT ČIGRA
MURES CLUB BAN KEGLEVIĆ

 

SLOBODNI SPARING – BORBE 

MLAĐI KADETI
 MLAĐE KADETKINJE
KONDOR BANIJA PANDAS
JASTREB  ČIGRA
FENIKS-VUKOMEREC ZAPREŠIĆ

 

KADETI A KADETKINJE A
JASTREB  OSVIT
OSVIT MASTER
ORION ZAPREŠIĆ

 

KADETI B KADETKINJE B
MASTER DUBRAVA
OTOK ORION
DRAGON GACKA-OTOČAC

 

JUNIORI JUNIORKE
JASTREB  OSVIT
OSVIT TAJFUN SE
DUBRAVA DUBRAVA

 

  NAJBOLJIM NATJECATELJIMA KROZ SVE SELEKCIJE I DISCIPLINE DODJELJENI SU PRIGODNI UNIKATNI PEHARI

NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA:           ANA ĐARMATI – BANIJA PANDAS
NAJBOLJI MLAĐI KADET:                         
DOMAGOJ ŠOKČEVIĆ – OTOK      
NAJBOLJA STARIJA KADETKINJA A:      MAŠA LEMAJIĆ – DRAGON
NAJBOLJI STARIJI KADET A:                   HRVOJE ŠEP – JASTREB
NAJBOLJA STARIJA KADETKINJA B:      IVANA MUSULIN – DUBRAVA
NAJBOLJI STARIJI KADET B:                  LEO KATIĆ – DUGA RESA
NAJBOLJA JUNIORKA:                               MAGDALENA JANEŠ – OSVIT
NAJBOLJI JUNIOR:                                     TONI ŠEGEDIN – FORTECA KORČULA
NAJBOLJA KADETKINJA POOMSAE:       NIVES KERNER
NAJBOLJI KADET POOMSAE:                    LUKA DREMPETIĆ
NAJBOLJI JUNIOR POOMSAE:                  NIKO BRAJDIĆ MAGONE
NAJBOLJA JUNIORKA POOMSAE:            VALENTINA TOMAŠEVIĆ – JASTREB  

    
   TEHNIČKE DISCIPLINE – POOMSAE
     
KADETI KADETKINJE
MAKSIMIR JASTREB
DRAGON LJUBLJANA SLOVAKIA
TRNJE FORTECA

 

JUNIORI JUNIORKE
MAGONE MAKSIMIR
MASTER SLOVAČKA
FORTECA ORIENT LJUBLJANA

 

POSEBNE NAGRADE DODJELJENE SU

NAJUDALJENIJOJ GOSTUJUĆOJ EKIPI TAEKWONDO MURES CLUB – RUMUNJSKA

NAJBROJNIJOJ EKIPI TKD KLUB OSVIT 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *