ORGANIZATOR:TKD klub Jastreb
MJESTO:SD „Sutinska Vrela“
VRIJEME:19.11.2011.
SELEKCIJE:mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke, forme, vrtićanci, kick
TRENERI:Ivan Vidović, Matej Škreblin, Vedran Drobina,
Muki Kovačević, Josipa Kupres, Tomislav Miščančuk, Tea Kopinč, Ljubica Dobrilović
BROJ NATJECATELJA:843
BROJ KLUBOVA:71
BROJ ZEMALJA:4

 

U subotu 19.11.2011. u SD „Sutinska vrela“ u organizaciji TKD kluba Jastreb održao se međunarodni humanitarni taekwondo turnir „13. JASTREB OPEN” i natjecanje vrtićanaca i malih školaraca „JASTREB LIMAČ OPEN“, pod motom: „SAMO JE NEBO GRANICA“.

U prepunoj dvorani na 10 borilišta, te na 11. borilištu u maloj dvorani u disciplini poomsae uz obilje smijeha i pokoju suzu kroz uspjehe i poraze priznanje ovom turniru dao je 71 klub iz 4 zemlje sa 843 natjecatelja, a prava senzacija turnira bile su medalje koje svijetle. Dokaz je ovo da svi naši sportski prijatelji prepoznaju kvalitetnu organizaciju i svojim dolaskom daruju nam naziv najvećeg međunarodnog humanitarnog taekwondo natjecanja u Lijepoj Našoj.

TKD klub Jastreb u svoju povijest upisuje još jednu uspješnu, a nadasve humanitarnu sportsku priredbu koju je ovu godinu poklonio maloj Mili Trgo – najvećem borcu Jastreb opena 2011.

Da podsjetimo, mala Mila rasla je u tijelu majke Petre Grgošević Trgo kojoj je dijagnosticirana moždana smrt i koja je u petom mjesecu trudnoće na svijet donijela zdravu djevojčicu koja je prodisala sama bez respiratora i koja je samo dvije minute nakon poroda preminula. Njeni organi donirani su i spasili su 5 života.

Pod pokroviteljstvom Gradonačelnika grada Zagreba ova priredba organizirana je uz naše već tracionalne višegodišnje podupiratelje: Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, Gradski ured za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom, te Turističku zajednicu grada Zagreba.

Uz protokol svečanog otvaranja kojeg je vodila Karmela Vukov-Colić Zagrebačke mažoretkinje uvele su ekipe na tatami, nakon čega je uslijedio nastup poznate klape „Kampanel“ čiji je član bio i otac male Mile – Miro Trgo, te popularni Luka Nižetić i na kraju tamburaški sastav „Ekipa“.

„In memorijam“ plaketa dodijeljena je Ančici Mađarević, supruzi preminulog Dražena Mađarevića – dugogodišnjeg tajnika Zagrebačkog i Hrvatskog taekwondo saveza koji je na sebi osebujan način radio, živio i zadužio taekwondo šport, dok je njihovoj najmlađoj kćeri Anji koja je često bila uključena u taekwondo aktivnosti HTS-a dodijeljena medalja Jastreb open-a.

I mala Mila dobila je svoju prvu medalju uz prigodne poklone koji su osigurali brojni donatori putem naše udruge, a „Dieselov“ poklon bon pripao je njenoj polusestri Dini Kelava.

Nakon što su svim izvođačima, te VIP gostima dodijeljene prigodne plakete i pokloni, turnir je otvorio u ime ministra Fuchsa Načelnik odjela za razvoj športa g. Darko Vučić.

Delegat natjecanja ispred HTS-a bio je g. Nikola Pemper koji je svoj posao odradio već tradicionalno uhodan, a za glavnog suca natjecanja ispred HTS-a delegiran je dr. Danijel Bursać na traženje organizatora, dok je pravdu na tatamiju dijelilo 36 sudaca (tuzemnih i inozemnih).

Brojni mediji popratili su ovo humanitarno, a nadasve sportsko događanje koje je postalo već tradicija i poprimilo naziv najvećeg međunarodnog humanitarnog taekwondo natjecanja za djecu u Hrvatskoj, na kojem se osim selekcije propisanim regulativima HTS-a, natjecala i najmanja taekwondo populacija – limači i limačice kroz discipline sportske borbe i kickova.

 

POJEDINAČNI PLASMANI KROZ SELEKCIJE

SLOBODNI SPARING – BORBE

ZLATOSREBROBRONCA
JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆBORNA HOGGEDORA SUBOTIĆ
LUKA LIPOVACHRVOJE ŠEPJAN ŠVERKO
MARIO GALIĆFRAN REZARVEDRAN RAIČKOVIĆ
MARKO LIPOVACIVONA JUKIĆDOMAGOJ IVAN RAIČ
MATEA KALIĆJOSIP VLADISAVLJEVIĆIVAN KVEŠTAK
ELA SEKUŠAKLAURA GLASNOVIĆJURAJ ŠTEFEC
FILIP BOŽIĆLOVRO MATKOVIĆLOVRO MILOŠ
JAN KUZMANMARA REZARADNAN ALAGIĆ
LARA MIHOLIĆMARIO JUKIĆANTONIO DRAGUN
LUKA KURTOVIĆMATKO STIPANIČEVDAVID TOPIĆ
JOSIP MATOŠBORNA VARGADOROTEA KUDELIĆ
KARLA HOGGEFRAN PEHGRGUR KUDELIĆ
LUKA BOBANMATIJA MLINARIĆIVAN POSAVEC
MARKO GREGURIĆMIA VEKIĆKARLO KLAUŠKI
KARLA KIRINNINA MATIĆLIDIJA FRANČIĆ
LIDIJA OBROVACAJNA DŽANIĆMARKO MUTAK
NIKOLINA MESIĆBRUNA HOGGETENA VISKOVIĆ
DALIA LUCIJA ČEKO
ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ
TONKO STIPANIČEV

 

TEHNIČKE DISCIPLINE – POOMSAE

ZLATOSREBROBRONCA
NIKOLINA CAPANMARTINA ĆOSIĆANAMARIJA ZIRDUM
VALENTIN PERIĆVALENTINA TOMAŠEVIĆNIVES KERNER
VLATKA MEDIĆVERONIKA HORJAK

 

KICK

ZLATO SREBROBRONCA
SIMONA STIPETIĆANA REZARKARLO KVESIĆ
ZOE NICOLE NEWLANDMELISA ALIUMIHAEL VEDAK
LUKA POSAVEC
BRUNA HOGGE
IVA KODELLI

 

SLOBODNI SPARING – BORBE

JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ5 pobjedaZLATO
LUKA LIPOVAC5 pobjedaZLATO
MARIO GALIĆ5 pobjedaZLATO
MARKO LIPOVAC4 pobjedeZLATO
MATEA KALIĆ4 pobjedeZLATO
ELA SEKUŠAK3 pobjedeZLATO
FILIP BOŽIĆ3 pobjedeZLATO
JAN KUZMAN3 pobjedeZLATO
LARA MIHOLIĆ3 pobjedeZLATO
LUKA KURTOVIĆ3 pobjedeZLATO
JOSIP MATOŠ2 pobjedeZLATO
KARLA HOGGE2 pobjedeZLATO
LUKA BOBAN2 pobjedeZLATO
MARKO GREGURIĆ2 pobjedeZLATO
KARLA KIRIN1 pobjedaZLATO
LIDIJA OBROVAC1 pobjedaZLATO
NIKOLINA MESIĆ1 pobjedaZLATO
BORNA HOGGE4 pobjedeSREBRO
HRVOJE ŠEP3 pobjedeSREBRO
FRAN REZAR2 pobjedeSREBRO
IVONA JUKIĆ2 pobjedeSREBRO
JOSIP VLADISAVLJEVIĆ2 pobjedeSREBRO
LAURA GLASNOVIĆ2 pobjedeSREBRO
LOVRO MATKOVIĆ2 pobjedeSREBRO
MARA REZAR2 pobjedeSREBRO
MARIO JUKIĆ2 pobjedeSREBRO
MATKO STIPANIČEV2 pobjedeSREBRO
BORNA VARGA1 pobjedaSREBRO
FRAN PEH1 pobjedaSREBRO
MATIJA MLINARIĆ1 pobjedaSREBRO
MIA VEKIĆ1 pobjedaSREBRO
NINA MATIĆ1 pobjedaSREBRO
AJNA DŽANIĆbez pobjedeSREBRO
BRUNA HOGGEbez pobjedeSREBRO
DALIA LUCIJA ČEKObez pobjedeSREBRO
ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆbez pobjedeSREBRO
TONKO STIPANIČEVbez pobjedeSREBRO
DORA SUBOTIĆ2 pobjedeBRONCA
JAN ŠVERKO2 pobjedeBRONCA
VEDRAN RAIČKOVIĆ2 pobjedeBRONCA
DOMAGOJ IVAN RAIČ1 pobjedaBRONCA
IVAN KVEŠTAK1 pobjedaBRONCA
JURAJ ŠTEFEC1 pobjedaBRONCA
LOVRO MILOŠ1 pobjedaBRONCA
ADNAN ALAGIĆbez pobjedeBRONCA
ANTONIO DRAGUNbez pobjedeBRONCA
DAVID TOPIĆbez pobjedeBRONCA
DOROTEA KUDELIĆbez pobjedeBRONCA
GRGUR KUDELIĆbez pobjedeBRONCA
IVAN POSAVECbez pobjedeBRONCA
KARLO KLAUŠKIbez pobjedeBRONCA
LIDIJA FRANČIĆbez pobjedeBRONCA
MARKO MUTAKbez pobjedeBRONCA
TENA VISKOVIĆbez pobjedeBRONCA
JOSIP ŠPOLJARIĆ2 pobjedebez plasmana
MARTIN SEVER2 pobjedebez plasmana
DANIEL VIDAKOVIĆ1 pobjedabez plasmana
DORA MAČEK1 pobjedabez plasmana
FILIP TOMIĆ1 pobjedabez plasmana
FRAN RUŽIĆ1 pobjedabez plasmana
FRAN VRBANAC1 pobjedabez plasmana
HELENA FRANČIĆ1 pobjedabez plasmana
LOREN RUBIL1 pobjedabez plasmana
LUKA TOMIĆ1 pobjedabez plasmana
MARIN SMOLJANOVIĆ1 pobjedabez plasmana
MATEJ HORVAT1 pobjedabez plasmana
MATEO ZORKO1 pobjedabez plasmana
ALAN KRANJČECbez pobjedebez plasmana
ANDRIJA MAČEKbez pobjedebez plasmana
BENCE SZITTÁRbez pobjedebez plasmana
BONO JOKIĆbez pobjedebez plasmana
BORNA BOROTAbez pobjedebez plasmana
BORNA TUTUŠbez pobjedebez plasmana
DAVID MLINARIĆbez pobjedebez plasmana
DAVID VIDAKOVIĆbez pobjedebez plasmana
DON MAJERIĆbez pobjedebez plasmana
ERNA DŽANIĆbez pobjedebez plasmana
EVA REZARbez pobjedebez plasmana
HANA SMOKOVIĆbez pobjedebez plasmana
IVA KALIĆbez pobjedebez plasmana
IVAN DRAŽENOVIĆbez pobjedebez plasmana
JAKOV KAIĆbez pobjedebez plasmana
JAN KARLO MOČNIKbez pobjedebez plasmana
KARLA KLAUDIA KVESIĆbez pobjedebez plasmana
KARLA VUKŠIĆbez pobjedebez plasmana
KREŠIMIR ĆOSIĆbez pobjedebez plasmana
KRISTIJAN ŠAVORIĆbez pobjedebez plasmana
LEON SVETINAbez pobjedebez plasmana
LEON ZORKObez pobjedebez plasmana
LUCIJA OBROVACbez pobjedebez plasmana
LUKA BRDARbez pobjedebez plasmana
LUKA JURČIĆbez pobjedebez plasmana
MARKO MRAVINACbez pobjedebez plasmana
MATEO VUKŠIĆbez pobjedebez plasmana
MATIJA KUNCbez pobjedebez plasmana
MATIJA STEGIĆbez pobjedebez plasmana
MATKO ŠIRACbez pobjedebez plasmana
NIKO POPOVIĆbez pobjedebez plasmana
PAOLA PAPbez pobjedebez plasmana
PATRIK BANOVIĆbez pobjedebez plasmana
PETAR BARIĆbez pobjedebez plasmana
PETAR ČRNEbez pobjedebez plasmana
STELLA MATIĆbez pobjedebez plasmana
SVEN GAVRANOVIĆbez pobjedebez plasmana
SVEN RUMORAbez pobjedebez plasmana
TEO ZETIĆbez pobjedebez plasmana
VIKTOR LAZIĆbez pobjedebez plasmana

 

KICK

SIMONA STIPETIĆ4 pobjedeZLATO
ZOE NICOLE NEWLAND4 pobjedeZLATO
ANA REZAR3 pobjedeSREBRO
MELISA ALIU3 pobjedeSREBRO
KARLO KVESIĆ4 pobjedeBRONCA
MIHAEL VEDAK4 pobjedeBRONCA
LUKA POSAVEC3 pobjedeBRONCA
BRUNA HOGGE1 pobjedaBRONCA
IVA KODELLI1 pobjedaBRONCA
GRGUR VOKIĆ2 pobjedebez plasmana
PETAR REČIĆ2 pobjedebez plasmana
PINO REČIĆ2 pobjedebez plasmana
ANDRIJA MARKOTA1 pobjedabez plasmana
ANTONIO DRAGUN1 pobjedabez plasmana
ANTUN OBROVAC1 pobjedabez plasmana
BORNA BRLEČIĆ1 pobjedabez plasmana
JOSIP GALIĆ1 pobjedabez plasmana
LOVRO MATKOVIĆ1 pobjedabez plasmana
NOA VUKOV-COLIĆ1 pobjedabez plasmana
STJEPAN JURANIĆ1 pobjedabez plasmana
DAVID PERIĆbez pobjedebez plasmana
DEAN KRANJČECbez pobjedebez plasmana
FRAN PETRIĆbez pobjedebez plasmana
FRAN VLADIMIR PRADEGANbez pobjedebez plasmana
GABRIEL PAVLINOVACbez pobjedebez plasmana
GREGOR HORVATbez pobjedebez plasmana
IVAN MARELJAbez pobjedebez plasmana
IVANA MAJIĆbez pobjedebez plasmana
IVANO RIGLJANbez pobjedebez plasmana
JAKOV BRKIĆbez pobjedebez plasmana
JAKOV RAMLJAKbez pobjedebez plasmana
JAN BRADAČbez pobjedebez plasmana
JAN PINTARbez pobjedebez plasmana
JONA OSMANbez pobjedebez plasmana
LOVRE SIKAVICAbez pobjedebez plasmana
LUKA JAKOB MLINARIĆbez pobjedebez plasmana
LUKA MILIČEVIĆbez pobjedebez plasmana
MARKO ŠČUKANECbez pobjedebez plasmana
MARTIN POLANŠĆAKbez pobjedebez plasmana
MATEJ BAKIĆbez pobjedebez plasmana
MATEJ MEŠTROVIĆbez pobjedebez plasmana
MIA UCOVIĆbez pobjedebez plasmana
MIHOVIL JURELAbez pobjedebez plasmana
NINO KOLEGAbez pobjedebez plasmana
NOELLA NEWLANDbez pobjedebez plasmana
PATRIK BETIbez pobjedebez plasmana
PETRA VUČIĆbez pobjedebez plasmana
REA PEŠUŠIĆbez pobjedebez plasmana
TJAŠA RADOŠEVIĆbez pobjedebez plasmana

 

 

EKIPNI PLASMANI KROZ DISCIPLINE I SELEKCIJE

LIMAČI KICK

DJEČACIDJEVOJČICE
JASTREBJASTREB
ČIGRAFOX
ORKA ASMAKSIMIR

 

SLOBODNI SPARING – BORBE

LIMAČILIMAČICE
JASTREBJASTREB
PANTERASUŠAK
KARLOVACBISTRA

 

MLAĐI KADETI MLAĐE KADETKINJE
JASTREBJASTREB
MAGONEČIGRA
KARLOVACCONTRA

 

KADETI AKADETKINJE A
OSVITOSVIT
JASTREBMASTER
SUSEDGRAD SOKOLGALEB

 

KADETI BKADETKINJE B
POSKOK – POSUŠJEDUBRAVA
DUBRAVASAJNAMI
OSVITOSVIT

 

JUNIORIJUNIORKE
JASTREBBANIJA PANDAS
ORIONSAJNAMI
KONDORNOVI ZAGREB

 

 

NAJBOLJIM NATJECATELJIMA KROZ SVE SELEKCIJE I DISCIPLINE DODJELJENI SU
PRIGODNI PEHARI I POKLONI SPONZORA

NAJBOLJI JUNIOR POOMSAE:               TOMISLAV HORVATH – TK MAKSIMIR
NAJBOLJA JUNIORKA POOMSAE:          NINA PETKOVIĆ – TK GALEB
NAJBOLJI KADET POOMSAE:                 VALENTIN PERIĆ – TK JASTREB
NAJBOLJA KADETKINJA POOMSAE:     TAISCA POPOVA – TK GALEB
NAJBOLJA LIMAČICA KICK:                    SIMONA STIPETIĆ – TK JASTREB
NAJBOLJI LIMAČ KICK:                           IVAN GLAVAŠ – TK ČIGRA
NAJBOLJI KADET A:                                 KRISTIJAN ROSO – TK ORION
NAJBOLJA KADETKINJA A:                     LUCIJA MLAĐENOVIĆ – TK METALAC
NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA:           SARA MATOŠEVIĆ – TK ORION
NAJBOLJI MLAĐI KADET:                       ALEKS ROGIČ – TK TEMPO
NAJBOLJA KADETKINJA B:                     ELENA DIZDAR – TK OSVIT
NAJBOLJI KADET B:                                 MARIN BEGIĆ – TK POSKOK–POSUŠJE
NAJBOLJI JUNIOR:                                  LUKA HORVAT – TK FOX
NAJBOLJA JUNIORKA:                             VALERIJA DOBRIĆ – TK LOVINAC
NAJBOLJA LIMAČICA:                              IVONA STRAŠČEK – TK ČIGRA
NAJBOLJI LIMAČ:                                     LUKA LIPOVAC – TK JASTREB

 

 

TEHNIČKE DISCIPLINE – POOMSAE
     

KADETI KADETKINJE
MAKSIMIRJASTREB
MASTERMAKSIMIR
JASTREBCONTRA

 

JUNIORIJUNIORKE
MAKSIMIRJASTREB
SUSEDGRAD-SOKOLGALEB
DAN-GUNMASTER

 

 

POSEBNE NAGRADE DODJELJENE SU:

 NAJUDALJENIJOJ GOSTUJUĆOJ EKIPI: TKD KLUBU GALEB

NAJBROJNIJOJ EKIPI: TKD KLUBU SAJNAMI

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *