ORGANIZATOR:TKD klub Jastreb
MJESTO:SD „Sutinska Vrela“
VRIJEME:27.10.2012.
SELEKCIJE:mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke,
forme, sportska borba
BROJ NATJECATELJA:910
BROJ KLUBOVA:76
BROJ ZEMALJA:6

 

U subotu 27.10.2012. u dvorani Sutinska vrela rekordan broj od 910 natjecatelja iz 76 klubova i 6 zemalja (Hrvatska, Slovenija, Mađarska, Slovačka, Srbija) odmjerio je svoje snage na 9 tatamija. U sklopu navedenih nastupila su i 2 nacionalna tima (Mađarske i Slovačke).

Iz Jastrebovih redova nastupilo je 150 natjecatelja kroz sve discipline i uzraste u pratnji 6 trenera koji su ostvarili značajne rezultate kroz pojedinačne i ekipne plasmane.
Ovaj projekt godinama se provodi pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta RH i uz potporu Grada Zagreba – Gradskog ureda za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom i Turističke zajednice grada Zagreba.

Protokolu svečanog otvaranja nazočili su:

  • veleposlanik republike Južne Koreje (Nj.E. g. Seong Ung PARK)
  • vice konzulica (gđica. Na La HAN)
  • predsjednik Gradske skupštine Grada Zagreba (g. Davor Bernardić)
  • jedan od najrespektabilnijih ministara znanosti, obrazovanja i sporta RH (prof. dr. sc. Dragan Primorac)
  • direktor Uprave za sport Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta (g. Darko Vučić)
  • izaslanik Gradonačelnika (g. Milan Čolić, savjetnik za sport)
  • predstavnik Hrvatskog olimpijskog odbora (gđa. Gordana Borko)
  • zamjenice pročelnice Gradskog ureda za socijalnu zaštitu (gđa. Romana Galić) i osobe s invaliditetom (gđa. Marinka Bakula-Anđelić) i savjetnica (Zorana Uzelac)
  • predsjednik Vijeća gradske četvrti Trešnjevka sjever (g. Željko Sladović)
  • predsjednik Hrvatskog taekwondo saveza (prof.dr.sc. Franjo Prot) i glavna tajnica (gđa. Mihaela Štrok)
  • predsjednik Zagrebačkog taekwondo saveza (g. Tomislav Horvat) i glavni tajnik (g. Anđelko Vučenik)
  • član uprave Večernjeg lista (g. Mario Zorko)

te obitelj Novak-Bešić za čijeg je oboljelog mališana organizirana naša ovogodišnja humanitarna sportska priredba.

Predsjednik Gradske skupštine grada Zagreba pozdravio je nazočne kroz kratko obraćanje i zahvalu klubu organizatoru ovog humanitarnog natjecanja.

Njegova Ekselencija g. Seong Ung PARK obratio se nazočnima u duhu Koreje i otvorio je natjecanje.

Naša popularna pjevačica Marija Husar zabavila je najmlađu populaciju pjesmom „Ljubav“ koja je prenosila poruku naše humanitarne akcije provedene pod geslom:

„NE POSTOJE VELIKE STVARI,
SAMO MALE STVARI UČINJENE S PUNO LJUBAVI“

 

POJEDINAČNI PLASMANI KROZ SELEKCIJE

ZLATOSREBROBRONCA
MATEO VUKŠIĆJAN KUZMANEDISON OLLURI
FRAN PEHMATEJ HORVATMARTIN POLANŠĆAK
JAKOV KVEŠTAKADNAN ALAGIĆMARTIN SEVER
NIKO POPOVIĆLANA KOVAČEVIĆNIKOLINA MESIĆ
SVEN GAVRANOVIĆPINO REČIĆVITO MILANOVIĆ
BORNA VARGAANTUN OBROVACMARKO MILKOVIĆ
KREŠIMIR ĆOSIĆMARIO GALIĆMATEA KALIĆ
LIDIJA OBROVACMATEO ZORKOELA SEKUŠAK
LUCIJA OBROVACNIVES KERNERGRGUR KUDELIĆ
MATEJA ĆOSIĆDON MAJERIĆIVANO KAURIĆ
ROKO BULJANFILIP GOJSALIĆJOSIP GALIĆ
EMA KRULJACLUCAS CURMANLANA GREGURAŠ
LAURA GLASNOVIĆLEON CRNOBRNJA
ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ
VEDRAN RAIČKOVIĆ

 

SLOBODNI SPARING – BORBE

MATEO VUKŠIĆ4 pobjedeZLATO
FRAN PEH3 pobjedeZLATO
JAKOV KVEŠTAK3 pobjedeZLATO
NIKO POPOVIĆ3 pobjedeZLATO
SVEN GAVRANOVIĆ3 pobjedeZLATO
BORNA VARGA2 pobjedeZLATO
KREŠIMIR ĆOSIĆ2 pobjedeZLATO
LIDIJA OBROVAC2 pobjedeZLATO
LUCIJA OBROVAC2 pobjedeZLATO
MATEJA ĆOSIĆ2 pobjedeZLATO
ROKO BULJAN2 pobjedeZLATO
EMA KRULJAC1 pobjedaZLATO
JAN KUZMAN4 pobjedeSREBRO
MATEJ HORVAT3 pobjedeSREBRO
ADNAN ALAGIĆ2 pobjedeSREBRO
LANA KOVAČEVIĆ2 pobjedeSREBRO
LAURA GLASNOVIĆ2 pobjedeZLATO
PINO REČIĆ2 pobjedeSREBRO
ANTUN OBROVAC1 pobjedaSREBRO
MARIO GALIĆ1 pobjedaSREBRO
MATEO ZORKO1 pobjedaSREBRO
NIVES KERNER1 pobjedaSREBRO
DON MAJERIĆbez pobjedeSREBRO
FILIP GOJSALIĆbez pobjedeSREBRO
LUCAS CURMANbez pobjedeSREBRO
EDISON OLLURI2 pobjedeBRONCA
MARTIN POLANŠĆAK2 pobjedeBRONCA
MARTIN SEVER2 pobjedeBRONCA
NIKOLINA MESIĆ2 pobjedeBRONCA
VITO MILANOVIĆ2 pobjedeBRONCA
MARKO MILKOVIĆ1 pobjedaBRONCA
MATEA KALIĆ1 pobjedaBRONCA
ELA SEKUŠAKbez pobjedeBRONCA
GRGUR KUDELIĆbez pobjedeBRONCA
IVANO KAURIĆbez pobjedeBRONCA
JOSIP GALIĆbez pobjedeBRONCA
LANA GREGURAŠbez pobjedeBRONCA
LEON CRNOBRNJAbez pobjedeBRONCA
ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆbez pobjedeBRONCA
VEDRAN RAIČKOVIĆbez pobjedeBRONCA
JOSIP ŠPOLJARIĆ2 pobjedebez plasmana
MATIJA VRLJIĆ2 pobjedebez plasmana
DAVID VRLJIĆ1 pobjedabez plasmana
LEON ZORKO1 pobjedabez plasmana
LOVRO MILOŠ1 pobjedabez plasmana
LUKA JURČIĆ1 pobjedabez plasmana
PETAR REČIĆ1 pobjedabez plasmana

 

TEHNIČKE DISCIPLINE – POOMSAE

ZLATOSREBROBRONCA
KARMELA LJUBIČIĆNIKOLINA CAPANDOMAGOJ VUK
KREŠIMIR CRNČECVLATKA MEDIĆ
MARTINA ĆOSIĆ
NIVES KERNER
SVEN TUŠKAN

 

KARMELA LJUBIČIĆZLATO
KREŠIMIR CRNČECZLATO
MARTINA ĆOSIĆZLATO
NIVES KERNERZLATO
SVEN TUŠKANZLATO
NIKOLINA CAPANSREBRO
VLATKA MEDIĆSREBRO
DOMAGOJ VUKBRONCA
KIKA VIDIĆbez plasmana

 

KICK 

BRONCA
ANTUN OBROVAC

 

ANTUN OBROVAC3 pobjedeBRONCA
DŽANA HABIBOVIĆ1 pobjedabez plasmana
JAN BRADAČ2 pobjedebez plasmana
MAURO MARTINAC1 pobjedabez plasmana
NINO KOLEGA2 pobjedebez plasmana

 

EKIPNI PLASMANI KROZ DISCIPLINE I SELEKCIJE 

MLAĐI KADETI AMLAĐE KADETKINJE B
OSVITOSVIT
SLOVAKIA TEAMPANTERA
SUŠAKJASTREB

 

MLAĐI KADETI BMLAĐE KADETKINJE B
JASTREBFOX
SUSEDGRAD SOKOLORKA AS
ORKA ASČIGRA

 

KADETI AKADETKINJE A
OSVITBANIJA PANDAS
JASTREBZAPREŠIĆ
ORKA ASOSVIT

 

KADETI BKADETKINJE B
VUKOVIST KWAN
DUBRAVAVELIKA GORICA
BANIJA PANDASBRINJE

 

JUNIORIJUNIORKE
DUBRAVAST KWAN
OMEGAHUNGARY
JASTREBDUBRAVA

  

TEHNIČKE DISCIPLINE – POOMSAE     

KADETIKADETKINJE
JAKOVLJEJASTREB
MAKSIMIRDAN GUN
DAN GUNJAKOVLJE

 

JUNIORIJUNIORKE
SARGA TENGERJASTREB
JASTREBDAN GUN
DAN GUNSLOVAKIA TEAM

 

LIMAČI KICK

DJEČACIDJEVOJČICE
ORIENTOGULIN
ROVINJORIENT
ČIGRAORKA AS

 

LIMAČI– BORBE

LIMAČILIMAČICE
JASTREBDAN GUN
ORKA ASJASTREB
KARLOVACMAKSIMIR

 

 

 

NAJBOLJIM NATJECATELJIMA KROZ SVE SELEKCIJE I DISCIPLINE
DODJELJENI SU PRIGODNI PEHARI

NAJBOLJI JUNIOR POOMSAE:  KREŠIMIR CRNČEC – JASTREB
NAJBOLJA JUNIORKA POOMSAE:  NIVES KERNER – JASTREB
NAJBOLJI KADET POOMSAE: NIKO ZORIČIĆ – MAKSIMIR
NAJBOLJA KADETKINJA POOMSAE:  MARTINA ĆOSIĆ – JASTREB
NAJBOLJI KADET A: MARKO GOLUBIC –   ORKA AS  
NAJBOLJA KADETKINJA A: TENA KUNOVIC – BANIJA PANDAS
NAJBOLJI KADET B: BORIS RIMAC – GRAČAC   
NAJBOLJA KADETKINJA B: MARGARETA BURG – SAJNAMI     
NAJBOLJI MLAĐI KADET A:FILIP SVEC – SLOVAKIA TEAM
NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA A: TEREZA SCHREIBEROVA – SLOVAKIA TEAM
NAJBOLJI MLAĐI KADET B: JOSIP GECEVIC – ORKA AS 
NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA B: DORA PONGRAC – ORKA AS
NAJBOLJI JUNIOR: ROBERT REZO – DUBRAVA  
NAJBOLJA JUNIORKA: TIMEA BRAUN – HUNGARY  
NAJBOLJA LIMAČICA: HANA DORIA ZAJEC – DAN GUN
NAJBOLJI LIMAČ: MATEO VUKŠIĆ – JASTREB
NAJBOLJA LIMAČICA KICK: MONIKA JAKSIC – OGULIN
NAJBOLJI LIMAČ KICK: FRAN BOSANČIĆ – ČIGRA

 

POSEBNE NAGRADE DODJELJENE SU: 

NAJUDALJENIJOJ GOSTUJUĆOJ EKIPI – SLOVAKIA TEAM

NAJBROJNIJOJ EKIPIORKA AS

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *