18. JASTREB OPEN KUP VELEPOSLANIKA REPUBLIKE KOREJE


ORGANIZATOR:TKD klub Jastreb
MJESTO:Dvorana II, Dom Sportova
VRIJEME:27.11.2016
SELEKCIJE:limači, mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke, seniori/ke
DISCIPLINE:sportska borba, kick, forme
BROJ NATJECATELJA:971
BROJ KLUBOVA:75
BROJ ZEMALJA:7

 

U nedjelju 27.11.2016. u prepunoj dvorani 2 Doma Sportova, 971 natjecatelj iz
75 klubova i 7 zemalja (Hrvatska, Slovenija, Bosna i Hercegovina, Srbija, Slovačka, Austrija i Njemačka) odmjerio je svoje snage na 12 tatamija kroz discipline sportska borba, kick i forme.

Ovaj projekt održao se pod pokroviteljstvom Predsjednice RH gđe Kolinde Grabar-Kitarović, Središnjeg državnog ureda za šport, Gradske Skupštine Grada Zagreba, Gradonačelnika Grada Zagreba i Turističke zajednice grada Zagreba, te uz potporu brojnih medijskih pokrovitelja.

Za sve poklonike taekwondo sporta u sklopu svečanog otvaranja pripremili smo izuzetan show program sa specijalnim gostima: korejskim velemajstorom Kang Shin Chul legendarnim taekwondo majstorom i najtrofejnijim trenerom svijeta i Guinessovim rekorderom Muhamedom „Hammerhand“ Kahrimanovićem koji su hrvatskoj publici u nazočnosti brojnih medija prezentirali taekwondo ne samo kao mladi olimpijski borilački sport, već kao drevnu korejsku vještinu i način života.

Natjecanje su popratili u okviru ceremonijala svečanog otvaranja brojni hrvatski mediji te uvaženi gosti iz kulturnog i javnog života našeg grada i države.

Korejski Veleposlanik Nj.E. Park Won-sup svečano je otvorio natjecanje.

Naša humanitarna akcija okupila je najmlađe pripadnike taekwondo sporta s ciljem mobiliziranja šire javnosti, dakle svih ljudi dobre volje u Hrvatskoj, a posebice u Zagrebu, da se pridruže LJUDSKOJ DOBROTI NESEBIČNOG DAVANJA za one kojima je pomoć i podrška najpotrebnija, a provedena je pod geslom:

„NE POSTOJE VELIKE STVARI,

SAMO MALE STVARI UČINJENE S PUNO LJUBAVI“

I ove godine dobrotvornu akciju poklonili smo štićenicima „Kuće ljubavi – Zagreb“, Savici-Šanci, Caritasa zagrebačke nadbiskupije (novorođenčadi i djeci do 3. godine starosti te maloljetnim majkama i trudnicama) za koje se prikupljala pomoć kroz robne vrijednosti (higijenske potrepštine, igračke,…) i kupnjom opreme prema specificiranim potrebama korisnika akcije.

 

 

 

 

 

 

 

 

POJEDINAČNI PLASMANI KROZ SELEKCIJE

 

SPORTSKA BORBA – 18. JASTREB OPEN

 

ZLATOSREBROBRONCA
ALI NOGHANDOOSTMARKO LIPOVACDOMINIK ŠAVORIĆ
KARLO MALEČIĆNIVES KERNERDON MAJERIĆ
LAURA GLASNOVIĆ ERNA DŽANIĆ
MARIJA FRKLIĆ EUGEN PLEŠKO
MARIS METER IVAN DRAŽENOVIĆ
MARKO MIHOLIĆ JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ
ROKO BULJAN LOVRO MATKOVIĆ
  MARIN KLARIĆ
  MATEA ZELJKO
  MATEO ZORKO
  NIKOLINA MESIĆ
  PAOLA STRAŠĆEK
  PATRIK POKLEČKI

 

POJEDINAČNI PLASMANI

SPORTSKA BORBA – 18. JASTREB OPEN

 

ALI NOGHANDOOSTSENIORI1 pobjedaZLATO
KARLO MALEČIĆMLAĐI KADETI5 pobjedaZLATO
LAURA GLASNOVIĆJUNIORI2 pobjedeZLATO
MARIJA FRKLIĆSENIORI2 pobjedeZLATO
MARIS METERMLAĐI KADETI3 pobjedeZLATO
MARKO MIHOLIĆMLAĐI KADETI3 pobjedeZLATO
ROKO BULJANMLAĐI KADETI3 pobjedeZLATO
MARKO LIPOVACJUNIORI2 pobjedeSREBRO
NIVES KERNERSENIORIbez pobjedeSREBRO
DOMINIK ŠAVORIĆSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
DON MAJERIĆJUNIORIbez pobjedeBRONCA
ERNA DŽANIĆJUNIORIbez pobjedeBRONCA
EUGEN PLEŠKOMLAĐI KADETI2 pobjedeBRONCA
IVAN DRAŽENOVIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeBRONCA
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆJUNIORIbez pobjedeBRONCA
LOVRO MATKOVIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeBRONCA
MARIN KLARIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
MATEA ZELJKOSTARIJI KADETI3 pobjedeBRONCA
MATEO ZORKOJUNIORI1 pobjedaBRONCA
NIKOLINA MESIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeBRONCA
PAOLA STRAŠĆEKJUNIORIbez pobjedeBRONCA
PATRIK POKLEČKIJUNIORIbez pobjedeBRONCA
ADNAN ALAGIĆMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
ANA-MARIJA LAKATOŠSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
ANASTASIA LAKATOŠSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
ANDRIJA MAČEKSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
ANTONIO DRAGUNMLAĐI KADETI2 pobjedebez plasmana
BORNA MARINKOVMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
CARMEN HEINRICHSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
EDISON OLLURIJUNIORIbez pobjedebez plasmana
ELA SEKUŠAKSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
EROL MUJKIĆMLAĐI KADETI2 pobjedebez plasmana
FILIP GALIJANIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
FILIP GOJSALIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
FRAN VRBANACSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
IVONA STRAŠĆEKSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
JAN KOVAČEVIĆMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
JAN PINTARMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
JOSIP ŠPOLJARIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
KARLO KUŠNJAČIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
LEON ZORKOSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
LORENA KABIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MAGDALENA IVIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARKO GRABUŠIĆJUNIORIbez pobjedebez plasmana
MARKO MRAKOVIĆMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
MATEJ HORVATSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
MATEJ MIHOLIĆMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
MATEO VUKŠIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
MAURO MARTINACMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MIA VEKIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
NICOLE DAGELIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
NIKA GUNJAČAMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
NINO KOLEGAMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
PETRA GRABUŠIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
SVEN KOLEVSKIMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
TAMARA VRKIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
TIN MALEČIĆSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
VITO MILANOVIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana

 

 

TEHNIČKE DISCIPLINE – POOMSAE

 

ZLATOSREBRO
LUCIJA JAZIĆKARLA VUKŠIĆ
MARTINA ĆOSIĆ 

 

 

SPORTSKA BORBA – JASTREB LIMAČ OPEN

 

ZLATOSREBROBRONCA
MARKO POSAVECMAJA MAČEKBORNA MILOVAC
NINA IVANIŠEVIĆMARTA SIMIKIĆLEA BARIĆ
KATJA PTIČARROKO GULINNIKO SUBOTIČANEC
 VITO ĆAĆIĆNOA PRADEGAN
 NIKOLINA JURAKDAVID KRZNAR
  DORIS METER
  DORJA ŽUVELA
  LUCIJA UJEVIĆ
  MATEJ UJEVIĆ
  TIN HORVAT
  VITO OBROVAC

 

POJEDINAČNI PLASMANI

SPORTSKA BORBA – JASTREB LIMAČ OPEN

 

MARKO POSAVECLIMAČI4 pobjedeZLATO
NINA IVANIŠEVIĆLIMAČI1 pobjedaZLATO
MAJA MAČEKLIMAČI1 pobjedaSREBRO
MARTA SIMIKIĆLIMAČIbez pobjedeSREBRO
ROKO GULINLIMAČI2 pobjedeSREBRO
VITO ĆAĆIĆLIMAČI2 pobjedeSREBRO
BORNA MILOVACLIMAČI2 pobjedeBRONCA
LEA BARIĆLIMAČI1 pobjedaBRONCA
NIKO SUBOTIČANECLIMAČI1 pobjedaBRONCA
NOA PRADEGANLIMAČIbez pobjedeBRONCA
ANDRIJA VRBANACLIMAČI1 pobjedabez plasmana
DANIEL ŠKRTIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
DOMINIK LEDNICKILIMAČIbez pobjedebez plasmana
FILIP DUMIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
IVANO BIKIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
JURAJ JERKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
KSENIJA KOSOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MIHAEL JELEČLIMAČIbez pobjedebez plasmana
NEA ĐAPOLIMAČI1 pobjedabez plasmana
PATRIK MATANOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
ŠIMUN GRACINLIMAČIbez pobjedebez plasmana
VIKTOR RANOGAJECLIMAČIbez pobjedebez plasmana
VITO KNEŽEVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
VITO ŠARAVANJALIMAČIbez pobjedebez plasmana
KATJA PTIČARMLAĐI KADETI1 pobjedaZLATO
NIKOLINA JURAKMLAĐI KADETI2 pobjedeSREBRO
DAVID KRZNARMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA
DORIS METERMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
DORJA ŽUVELAMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
LUCIJA UJEVIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
MATEJ UJEVIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA
TIN HORVATMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA
VITO OBROVACMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
DRAGANA KOSOMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
IVANO KAURIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
JAN PTIČARMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
LOVRE PRLIĆ HADŽISELIMOVIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MIHAELA MOLNARMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana

 

 

DISCIPLINA KICK

 

ZLATOSREBROBRONCA
BARTOL MATIĆIVA MARTINČEVIĆLAURA KOZIĆ
  UNA FIKET

 

 

 

POJEDINAČNI PLASMANI – KICK

 

BARTOL MATIĆ1 pobjedaZLATO
IVA MARTINČEVIĆ3 pobjedeSREBRO
LAURA KOZIĆ1 pobjedaBRONCA
UNA FIKET2 pobjedeBRONCA
ADAM JANDRASbez pobjedebez plasmana
ANA LEONA ŠIMIĆbez pobjedebez plasmana
BRUNO HRGIĆ2 pobjedebez plasmana
FRAN MARKOVIĆbez pobjedebez plasmana
FRANKA MARINČIĆbez pobjedebez plasmana
FRANKA ŠKORNJAKbez pobjedebez plasmana
GABRIELA LAŽETAbez pobjedebez plasmana
IVICA ZOVKO1 pobjedabez plasmana
KARLA ROSObez pobjedebez plasmana
LARA LEDNICKIbez pobjedebez plasmana
LEO GORUPECbez pobjedebez plasmana
LEON GIBAbez pobjedebez plasmana
LEON KALVI2 pobjedebez plasmana
LEONARDO GRAZIAbez pobjedebez plasmana
LORENA ŠAKANOVIĆbez pobjedebez plasmana
LUKA MILERbez pobjedebez plasmana
LUKA NIŠANDŽIĆbez pobjedebez plasmana
LUKA TOPALOVIĆbez pobjedebez plasmana
LUKA ZOVKObez pobjedebez plasmana
LUNA FULIRbez pobjedebez plasmana
MARIJA IVANČIĆbez pobjedebez plasmana
MARIJA MATIĆbez pobjedebez plasmana
MARTA MATIĆbez pobjedebez plasmana
MARTA MERKAŠ2 pobjedebez plasmana
MARTA SIMIKIĆbez pobjedebez plasmana
MARTINA LAŽETAbez pobjedebez plasmana
MATEA MARINČIĆbez pobjedebez plasmana
NOA PRADEGAN2 pobjedebez plasmana
NOA ŽANETIĆbez pobjedebez plasmana
NOLAN ĐAPObez pobjedebez plasmana
PETAR PAVIĆ2 pobjedebez plasmana
ROBERT RAIĆbez pobjedebez plasmana
SANEL MEŠKINbez pobjedebez plasmana
VIKTOR PERKOVIĆbez pobjedebez plasmana
VIKTORIA VARGAbez pobjedebez plasmana

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *