Dječji festival Taekwondoa


ORGANIZATOR:TKD KLUB JASTREB
VELEPOSLANSTVO REPUBLIKE KOREJEVELEPOSLANSTVO REPUBLIKE KOREJE
MJESTO:DOM SPORTOVA
VRIJEME:01.12.2019.
SELEKCIJE:limači, mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke
BROJ NATJECATELJA:834
BROJ KLUBOVA:51
BROJ ZEMALJA:5
EKIPNI PLASMAN:1. MJESTO KROZ SVE SELEKCIJE I DISCIPLINE
1. MJESTO INTELIKICK – Ž
1. MJESTO KICK -M
1. MJESTO KICK – Ž
1. MJESTO FORME JUNIORI
1. MJESTO FAMILY KICK – Ž
1. MJESTO SPORTSKA BORBA LIMAČI – M
1. MJESTO SPORTSKA BORBA ML.KADETI – M
1. MJESTO SPORTSKA BORBA ML.KADETI – Ž
1. MJESTO TIMSKA BORBA – Ž
1. MJESTO TIMSKA BORBA – M
2. MJESTO TEST SNAGE – M
2. MJESTO FORME KADETI
2. MJESTO FAMILY KICK – M
3. MJESTO INTELIKICK – M

U nedjelju 01.12.2019. u dvorani 2 Doma sportova u organizaciji TKD kluba Jastreb održao se po prvi puta DJEČJI TAEKWONDO FESTIVAL: Jastreb – Kup Veleposlanika Republike Koreje, međunarodno humanitarno taekwondo natjecanje za djecu i mlade koji je okupio 834 natjecatelja iz 51 kluba i 5 zemalja. Na navedenom natjecanju jastrebovi natjecatelji osvojili su u sveukupnom plasmanu ekipno 1.mjesto kroz sve natjecateljske selekcije.

Ovaj projekt održao se pod pokroviteljstvom Gradonačelnika Grada Zagreba, a kojemu su podupiratelji bili Središnji državni ured za šport, Turistička zajednica grada Zagreba i Pride te uz potporu brojnih medijskih pokrovitelja.

Natjecanje su popratili u okviru ceremonijala svečanog otvaranja koje je vodila gđa. Karmela Vukov Colić brojni hrvatski mediji te eminentni gosti iz kulturnog i javnog života, među kojima su se našli visoki dužnosnici našeg grada i države.

Nj.E. Kim Dong-chan, veleposlanik Republike Koreje u RH
prof.dr.sc. Dragan PRIMORAC, izaslanik Predsjednice RH
Prof.dr.sc. Dalibor Krpan, član nadzornog odbora Svjetske taekwondo federacije
Damir Javorović – Predsjednik Hrvatskog para taekwondo saveza
Tomislav Krističević – Dekan Kineziološkog fakulteta
Mr. Sang Wook Lee – predsjednik korejske zaklade za promociju sporta i predsjednik Taekwondowon-a
Mr. Yoon, Jung Wook – dekan Woosuk sveučilišta
Mr. Choi, Dong Hoon – direktor Woosuk sveučilišta

U sklopu svečanog otvaranja pripremljen je atraktivan show program Woosuk demo tima iz Koreje koji su posebno za tu prigodu održali polusatnu demonstraciju i gledatelje doslovno ostavili bez daha reprezentativnim nastupom i briljantnim demo showom koji je napunio cijelu dvoranu.

 

POJEDINAČNI PLASMANI – SPORTSKA BORBA
ZLATOSREBROBRONCA
BRUNO HRGIĆADAM JANDRASDRAGANA KOSO
JAN LAKATOŠANDRIJA VRBANACJAN SCHWARZ
KATJA PTIČARBORNA MILOVACKORINA JANDRAS
NINA IVANIŠEVIĆLEA BARIĆMARIN KLARIĆ
ROKO GULINMARKO VUKELIĆMARKO POSAVEC
VIKTOR RANOGAJECMARTA MERKAŠMIHAELA MOLNAR
NIKOLINA MESIĆ
NOA LEŽAJA
ROBERT RAIĆ
VITA MERIĆ
VITO DELIŠIMUNOVIĆ
POJEDINAČNI PLASMANI – SPORTSKA BORBA
ZLATOSREBROBRONCA
JAN LAKATOŠBRUNO MAJERBERINA ALIU
LAURA KOZIĆ
POJEDINAČNI PLASMANI – KICK
ZLATOSREBROBRONCA
SVEN VETNIĆANA JURIĆ-KAVELJANDRIJA PERIĆ
KAJA JELEČEVIĆDANIEL SEKOCVITA KOKIĆ
LAURA KOZIĆJURA TROHA
MARIS METERMAŠA VETNIĆ
MAURO HADŽIARAPOVIĆ
POJEDINAČNI PLASMANI – FAMILY KICK
ZLATOSREBROBRONCA
ENA JURČIĆFRANKO GRKINIĆEMA GROŠIĆ
LEON POTOČNIK VINKOVIĆIVAN MARIJIĆKARMELA KIRETA
RITA KOLETIĆKAJA JELEČEVIĆLAURA HILA
LUCIJA JURIĆ-KAVELJLUCIJA KASANIĆ
LUKA ŠMULJIĆ
POJEDINAČNI PLASMANI – FORME
ZLATOSREBROBRONCA
DINA POPOVIĆTOMISLAV KUŠEKSTELA DELIŠIMUNOVIĆ
JOSIP ŠTEKO
VITO DELIŠIMUNOVIĆ
POJEDINAČNI PLASMANI – INTELIKICK
ZLATOSREBROBRONCA
NIKOLINA MESIĆPETAR PILJATOMISLAV KUŠEK
ANĐELINA SLIPČEVIĆHELENA DUJMIĆJOSIP ŠTEKO
KATJA PTIČAR
ANASTASIA LAKATOŠ
VITA KARAČIĆ
KICK
ALAN ILEKOVIĆMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
ANA JURIĆ-KAVELJLIMAČI2 pobjedeSREBRO
ANA LEONA ŠIMIĆMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
ANDRIJA PERIĆLIMAČI1 pobjedaBRONCA
CVITA KOKIĆLIMAČI1 pobjedaBRONCA
DANIEL SEKOLIMAČI3 pobjedeSREBRO
EMA DUHAČEKMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
EMA TOMASLIMAČIbez pobjedebez plasmana
EMELA ALIUMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
ENA RENGELLIMAČIbez pobjedebez plasmana
FRAN RUKAVINAMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
JAKOV JURIŠIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
JAKOV KLARIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
JAN SCHWARZMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
JAN VRBANCLIMAČIbez pobjedebez plasmana
JOSIP BOGOVIĆLIMAČI1 pobjedabez plasmana
JURA TROHALIMAČI2 pobjedeBRONCA
KAJA JELEČEVIĆLIMAČI3 pobjedeZLATO
KARLO ŠTROKLIMAČI1 pobjedabez plasmana
KARMELA KIRETALIMAČIbez pobjedebez plasmana
KIM ĆUZELA-PILJACLIMAČI1 pobjedabez plasmana
LARA MRAKOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LAURA KOZIĆMLAĐI KADETI3 pobjedeSREBRO
LUKA ŠMULJIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARIJAN KIRETAMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARKO LOZOLIMAČI1 pobjedabez plasmana
MAŠA VETNIĆLIMAČI1 pobjedaBRONCA
MATEA RAIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MATEO ŠEBALJLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MAURO HADŽIARAPOVIĆLIMAČI2 pobjedeBRONCA
MIHAEL JOSIPOVIĆLIMAČI1 pobjedabez plasmana
NICOLE SEKOLIMAČIbez pobjedebez plasmana
SARA MAJURIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
ŠIMUN KEVRIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
SVEN SOMMERLIMAČIbez pobjedebez plasmana
SVEN VETNIĆLIMAČI3 pobjedeZLATO
TAMARA IVANIŠEVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
VANJA BILJANMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
VITO CVOKMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
ZORA BADOVINAC JAKUNIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
TEST SNAGE
BERINA ALIUMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
BRUNO MAJERMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
JAN LAKATOŠMLAĐI KADETI3 pobjedeZLATO
LAURA KOZIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
FAMILY KICK
EMA GROŠIĆLIMAČI2 pobjedeBRONCA
EMA STIPANIĆEVLIMAČI1 pobjedabez plasmana
ENA JURČIĆLIMAČI3 pobjedeZLATO
ENA RENGELLIMAČIbez pobjedebez plasmana
FRANKO GRKINIĆLIMAČIbez pobjedeSREBRO
IVA ENGLMANLIMAČIbez pobjedebez plasmana
IVAN MARIJIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
JOSIP BOGOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
JURAJ PINTARIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
KAJA JELEČEVIĆLIMAČI3 pobjedeSREBRO
KARLO ŠTROKLIMAČIbez pobjedebez plasmana
KARMELA KIRETALIMAČI1 pobjedaBRONCA
LAURA HILALIMAČI2 pobjedeBRONCA
LEON POTOČNIK VINKOVIĆLIMAČI1 pobjedaZLATO
LEONARD GUJIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LUCIJA BAŠTIJANLIMAČIbez pobjedebez plasmana
LUCIJA JURIĆ-KAVELJLIMAČIbez pobjedeSREBRO
LUCIJA KASANIĆLIMAČI1 pobjedaBRONCA
LUKA ŠMULJIĆMLAĐI KADETIbez pobjedeBRONCA
MATEO ŠEBALJLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MAURO HADŽIARAPOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
PAOLA ŠPILJAKLIMAČIbez pobjedebez plasmana
RITA KOLETIĆLIMAČI4 pobjedeZLATO
ŠIMUN PAVLOVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
SOFIA KNEŽEVIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
TEYLA MIHOLIĆ ÉVORALIMAČIbez pobjedebez plasmana
TOMO KALCINALIMAČIbez pobjedebez plasmana
SPORTSKA BORBA
ADAM JANDRASLIMAČI2 pobjedeSREBRO
ANDRIJA VRBANACMLAĐI KADETI3 pobjedeSREBRO
BORNA MILOVACMLAĐI KADETI2 pobjedeSREBRO
BRUNO HRGIĆLIMAČI4 pobjedeZLATO
BRUNO MAJERMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
DRAGANA KOSOSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
IVAN VARGASTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
JAN LAKATOŠMLAĐI KADETI3 pobjedeZLATO
JAN PTIČARSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
JAN SCHWARZMLAĐI KADETI3 pobjedeBRONCA
KARLO MAJSTOROVIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
KATJA PTIČARSTARIJI KADETI1 pobjedaZLATO
KORINA JANDRASLIMAČIbez pobjedeBRONCA
KSENIJA KOSOMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
LAURA KOZIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
LEA BARIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeSREBRO
LUKA BILIČIĆLIMAČIbez pobjedebez plasmana
MARIN KLARIĆSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
MARIS METERSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
MARKO POSAVECMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA
MARKO VUKELIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeSREBRO
MARTA MERKAŠMLAĐI KADETI1 pobjedaSREBRO
MIHAELA MOLNARSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
NIKOLINA MESIĆSTARIJI KADETIbez pobjedeBRONCA
NINA IVANIŠEVIĆMLAĐI KADETI4 pobjedeZLATO
NOA LEŽAJALIMAČI1 pobjedaBRONCA
PETRA ČIRJAKMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
ROBERT RAIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeBRONCA
ROKO GULINMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
SANEL MEŠKINMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
STELA DELIŠIMUNOVIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
SVEN KOLEVSKISTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
TENA BUTURACMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
TENA VUČINIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
TIA ERBEŽNIKMLAĐI KADETI1 pobjedabez plasmana
VIKTOR RANOGAJECMLAĐI KADETI4 pobjedeZLATO
VIKTORIA VARGAMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
VITA MERIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeBRONCA
VITO DELIŠIMUNOVIĆMLAĐI KADETI1 pobjedaBRONCA
VITO KNEŽEVIĆMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
FORME
DINA POPOVIĆSTARIJI KADETIZLATO
JOSIP ŠTEKOJUNIORIZLATO
STELA DELIŠIMUNOVIĆMLAĐI KADETIBRONCA
TOMISLAV KUŠEKJUNIORISREBRO
VITO DELIŠIMUNOVIĆMLAĐI KADETIZLATO
INTELIKICK
ANASTASIA LAKATOŠJUNIORIbez pobjedeBRONCA
ANĐELINA SLIPČEVIĆJUNIORI3 pobjedeZLATO
ANTONIO DRAGUNSTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
DINA POPOVIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
EMA MORIĆSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
HELENA DUJMIĆJUNIORI1 pobjedaSREBRO
IVAN DRAŽENOVIĆJUNIORIbez pobjedebez plasmana
IVAN VARGASTARIJI KADETI1 pobjedabez plasmana
JAN PTIČARSTARIJI KADETIbez pobjedebez plasmana
JOSIP ŠTEKOJUNIORIbez pobjedeBRONCA
KATJA PTIČARSTARIJI KADETI3 pobjedeBRONCA
MAKS GALOVFORMEbez pobjedebez plasmana
MARIS METERSTARIJI KADETI4 pobjedeSREBRO
MATEA ZELJKOJUNIORIbez pobjedebez plasmana
MIHAELA MOLNARSTARIJI KADETI2 pobjedebez plasmana
NIKOLINA MESIĆSTARIJI KADETI5 pobjedaZLATO
PETAR PILJAJUNIORI1 pobjedaSREBRO
TIA ERBEŽNIKMLAĐI KADETIbez pobjedebez plasmana
TOMISLAV KUŠEKJUNIORI1 pobjedaBRONCA
VITA KARAČIĆJUNIORI1 pobjedaBRONCA
TIMSKA BORBA
ANTONIO DRAGUNSTARIJI KADETIbez pobjedeSREBRO
SVEN KOLEVSKISTARIJI KADETIbez pobjedeSREBRO
LUKA TOMIĆJUNIORIbez pobjedeSREBRO
PETAR PILJAJUNIORIbez pobjedeBRONCA
JOSIP ŠTEKOJUNIORIbez pobjedeBRONCA
VITO MILANOVIĆJUNIORIbez pobjedeSREBRO
FILIP GALIJANIĆJUNIORIbez pobjedeSREBRO
LUKA TOMIĆJUNIORIbez pobjedeSREBRO
TOMISLAV KUŠEKJUNIORIbez pobjedeSREBRO
KATJA PTIČARSTARIJI KADETI2 pobjedeZLATO
NINA IVANIŠEVIĆMLAĐI KADETI2 pobjedeZLATO
MARIS METERSTARIJI KADETI2 pobjedeZLATO
NIKOLINA MESIĆSTARIJI KADETI2 pobjedeZLATO

 

EKIPNI PLASMANI

TEST SNAGE -MTEST SNAGE – Ž
1.TK TRNJE1.TK BLACK TIGER SNINA
2.TK JASTREB2.TK LOTUS
3.TK OMEGA3.TK OMEGA
INTELIKICK – MINTELIKICK – Ž
1.TCZ Ban Keglević1.TK JASTREB
2.TK NAŠICE2.TK ŽELJEZNIČAR
3.TK JASTREB3.TK BLACK TIGER SNINA
FORME – KADETI/NJEFORME – JUNIORI/KE
1.TCZ Ban Keglević1.TK JASTREB
2.TK JASTREB2.TK NAŠICE
3.TK ČIGRA3.TK MAKSIMIR
KICK – MKICK – Ž
1.TK JASTREB1.TK JASTREB
2.TK CASPER2.TK CASPER
3.TK RADNIK3.TK ISKRA
FAMILY KICK – MFAMILY KICK – Ž
1.TK RUGVICA1.TK JASTREB
2.TK JASTREB2.TK NAŠICE
3.TK OZALJ3.TK OZALJ
TIMSKA BORBA – MTIMSKA BORBA – Ž
1.TK JASTREB1.TK JASTREB
2.TK NOVI GRAD SARAJEVO2.TK ŽELJEZNIČAR
3.TK PANTAR3.TK OMEGA
LIMAČI – MLIMAČI – Ž
1.TK JASTREB1.TK TIGAR ZAGREB
2.TK OMEGA2.TK BISTRA
3.TK BANIJA PANDAS3.TK CASPER
MLAĐI KADETI – MMLAĐI KADETI – Ž
1.TK JASTREB1.TK JASTREB
2.TK TIGAR ZAGREB2.TK OLYMPIC KNIN
3.TK MLADOST LUKA3.TK KARLOVAC
KADETI – MKADETI – Ž
1.TK BLACK TIGER SNINA1.TK ŽELJEZNIČAR
2.TK NOVI GRAD SARAJEVO2.TK PANTERA
3.TK PANTAR3.TK TIGAR ZAGREB
SVEUKUPNO
1.JASTREB
2.TIGAR ZAGREB
3.BLACK TIGER SNINA
4.BANIJA PANDAS
5.OMEGA

 

Najbolji limač u sportskoj borbi: Bruno Hrgić – TK JASTREB
Najbolja limačica u sportskoj borbi: Ines Kovač – TK OMEGA

Najbolji mlađi kadet: Marko Fičko – TK BANIJA PANDAS
Najbolja mlađa kadetkinja: Dalija Bunčić – TKD KARLOVAC

Najbolji kadet: Hamza Bahtanović – NOVI GRAD SARAJEVO
Najbolja kadetkinja: Ivana Djaković – TK TIGAR ZAGREB

Najbolji natjecatelj u kicku: Mihael Nikolić – TK RADNIK
Najbolja natjecateljica u kicku: Korana Pavić – TK CASPER

Najbolji natjecatelj u family kicku: Luka Lukunić – TK OZALJ
Najbolja natjecateljica u family kicku: Rita Koletić – TK JASTREB

Najbolji natjecatelj u testu snage: Jan Lakatoš – TK Jastreb
Najbolja natjecateljica u testu snage: Nola Novokmet – TK LOTUS

Najbolji natjecatelj u intelikicku: Toma Ivičić – TCZ BAN KEGLEVIĆ
Najbolja natjecateljica u intelikicku: Nikolina Mesić – TK Jastreb

Najbrojnija ekipa: TK JASTREB
Najudaljenija ekipa: TK BLACK TIGER SNINA

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *