U nedjelju 25.03.2012. u ugostiteljskom objektu „Rudešanka“ u organizaciji Taekwondo kluba Jastreb održala se 15. JASTREBOVA VEČER – godišnja tradicionalna proslava kluba za sve članove, roditelje, prijatelje i poklonike taekwondo športa i TKD kluba Jastreb na kojoj su proglašeni i nagrađeni najuspješniji športaši kluba uz dodjelu prigodnih poklona trenerima i djelatnicima, te najzaslužnijim roditeljima iz protekle natjecateljske sezone (2011).
Glavna tajnica Tamara Pradegan kroz prigodnu prezentaciju poklone zahvalila se sportašima, djelatnicima i podupirateljima, te vanjskim suradnicima kluba.
Naš Tomislav pripremio je navedenu prezentaciju kroz koju se sve nazočne prisjetilo na važnije događaje i postignute rezultate iz prethodne godine.
Male poteškoće nastale su u tehničkoj izvedbi (problemi s razglasom) što nije značajno narušilo smisao večeri, a dalo je nove smjernice i ideje za novitete u organizaciji nadolazećih događanja.
Najuspješniji natjecatelji kluba kroz selekcije u 2011 godini:
IME I PREZIME: | SELEKCIJA: |
VEDRAN GOLEC | SENIORI |
MAJA BLAŽINA | SENIORKE |
MARKO MUTAK | JUNIORI |
IVONA JUKIĆ | JUNIORKE |
MARKO GREGURIĆ | KADETI |
AJNA DŽANIĆ | KADETKINJE |
BORNA HOGGE | MLAĐI KADETI |
LARA MIHOLIĆ | MLAĐE KADETKINJE |
JAN KUZMAN | MALI ŠKOLARCI |
KARLA HOGGE | MALE ŠKOLARKE |
LUKA KURTOVIĆ | VRIĆANAC |
LIDIJA OBROVAC | VRTIĆANKA |
VALENTIN PERIĆ | FORME M |
MARTINA ĆOSIĆ | FORME Ž |
ANTONIO DRAGUN | KICK M |
SIMONA STIPETIĆ | KICK Ž |
Za posebna rezultatska postignuća kluba u pripadajućim selekcijama kroz pojedinačne plasmane istaknuti su Valentina Tomašević i Mario Vujinović.
Mladim perspektivnim natjecateljima kluba dodijeljene su privilegirane iskaznice kategoriziranih sportaša kluba unutar čega ostvaruju posebne bonitete kroz mjesečne obveze članstva i nastupe na natjecanjima za klub.
1. KATEGORIJA |
OSLOBOĐENI ČLANARINE, OSLOBOĐENI KOTIZACIJE NA NATJECANJIMA, 50% UČEŠĆA U TROŠKOVIMA PUTOVANJA |
VEDRAN GOLEC |
MARKO MUTAK |
LUKA BOBAN |
HRVOJE ŠEP |
VALENTINA TOMAŠEVIĆ |
2. KATEGORIJA |
PRIVILEGIRANA ČLANARINA – 50%, OSLOBOĐENI KOTIZACIJE |
MATIJA MLINARIĆ |
PETRA MAJIĆ |
LUKA MAJETIĆ |
DOMAGOJ KRUŠIĆ |
ALEN TURKANOVIĆ |
3. KATEGORIJA |
OSLOBOĐENI PLAĆANJA KOTIZACIJE |
MARKO GREGURIĆ |
FRAN REZAR |
DOMAGOJ IVAN RAIČ |
FRAN PEH |
MARKO JUKIĆ |
NIVES KERNER |
RODITELJI: |
FABIJAN JOKIĆ |
NENSI MUTAK |
MATO RAIČ |
TOMISLAV RUŽIĆ |
SNJEŽANA VIDOVIĆ |
MARIO ZORKO |
BERISLAV LANKAŠ |
DOMAGOJ HOGGE |
SLOBODANKA RAIČKOVIĆ |
JASMINA MARIĆ CVIJETINOVIĆ |
SLAVKO SUBOTIĆ |
MARTINA GLASNOVIĆ |
No comment