SONY DSC


U nedjelju 25.03.2012. u ugostiteljskom objektu „Rudešanka“ u organizaciji Taekwondo kluba Jastreb održala se 15. JASTREBOVA VEČER – godišnja tradicionalna proslava kluba za sve članove, roditelje, prijatelje i poklonike taekwondo športa i TKD kluba Jastreb na kojoj su proglašeni i nagrađeni najuspješniji športaši kluba uz dodjelu prigodnih poklona trenerima i djelatnicima, te najzaslužnijim roditeljima iz protekle natjecateljske sezone (2011).
Glavna tajnica Tamara Pradegan kroz prigodnu prezentaciju poklone zahvalila se sportašima, djelatnicima i podupirateljima, te vanjskim suradnicima kluba.
Naš Tomislav pripremio je navedenu prezentaciju kroz koju se sve nazočne prisjetilo na važnije događaje i postignute rezultate iz prethodne godine.
Male poteškoće nastale su u tehničkoj izvedbi (problemi s razglasom) što nije značajno narušilo smisao večeri, a dalo je nove smjernice i ideje za novitete u organizaciji nadolazećih događanja.

Najuspješniji natjecatelji kluba kroz selekcije u 2011 godini:

IME I PREZIME:SELEKCIJA:
VEDRAN GOLECSENIORI
MAJA BLAŽINASENIORKE
MARKO MUTAKJUNIORI
IVONA JUKIĆJUNIORKE
MARKO GREGURIĆKADETI
AJNA DŽANIĆKADETKINJE
BORNA HOGGEMLAĐI KADETI
LARA MIHOLIĆMLAĐE KADETKINJE
JAN KUZMANMALI ŠKOLARCI
KARLA HOGGEMALE ŠKOLARKE
LUKA KURTOVIĆVRIĆANAC
LIDIJA OBROVACVRTIĆANKA
VALENTIN PERIĆFORME M
MARTINA ĆOSIĆFORME Ž
ANTONIO DRAGUNKICK M
SIMONA STIPETIĆKICK Ž

 

Za posebna rezultatska postignuća kluba u pripadajućim selekcijama kroz pojedinačne plasmane istaknuti su Valentina Tomašević i Mario Vujinović.

Mladim perspektivnim natjecateljima kluba dodijeljene su privilegirane iskaznice kategoriziranih sportaša kluba unutar čega ostvaruju posebne bonitete kroz mjesečne obveze članstva i nastupe na natjecanjima za klub.

1. KATEGORIJA
OSLOBOĐENI ČLANARINE, OSLOBOĐENI KOTIZACIJE NA NATJECANJIMA, 50% UČEŠĆA U TROŠKOVIMA PUTOVANJA
VEDRAN GOLEC
MARKO MUTAK
LUKA BOBAN
HRVOJE ŠEP
VALENTINA TOMAŠEVIĆ
2.  KATEGORIJA
PRIVILEGIRANA ČLANARINA – 50%, OSLOBOĐENI KOTIZACIJE
MATIJA MLINARIĆ
PETRA MAJIĆ
LUKA MAJETIĆ
DOMAGOJ KRUŠIĆ
ALEN TURKANOVIĆ
3. KATEGORIJA
OSLOBOĐENI PLAĆANJA KOTIZACIJE
MARKO GREGURIĆ
FRAN REZAR
DOMAGOJ IVAN RAIČ
FRAN PEH
MARKO JUKIĆ
NIVES KERNER
RODITELJI:
FABIJAN JOKIĆ
NENSI MUTAK
MATO RAIČ
TOMISLAV RUŽIĆ
SNJEŽANA VIDOVIĆ
MARIO ZORKO
BERISLAV LANKAŠ
DOMAGOJ HOGGE
SLOBODANKA RAIČKOVIĆ
JASMINA MARIĆ CVIJETINOVIĆ
SLAVKO SUBOTIĆ
MARTINA GLASNOVIĆ

JASTREBOVA VEČER 2012.

GALERIJA FOTOGRAFIJA

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *