PRVENSTVO ZAGREBA 2021.

ZA MLAĐE KADETE, KADETE, JUNIORE I SENIORE
U BORBAMA I FORMAMA

​​ 

ORGANIZATOR:

ZAGREBAČKI TAEKWONDO SAVEZ

DOMAĆIN:

TKD klub​​ Susedgrad Sokol

MJESTO:

Dvorana Sutinska vrela

VRIJEME:

05./06.06.2021.

SELEKCIJE:

mlađi kadeti/nje, kadeti/nje, juniori/ke, seniori/ke

TRENERI:

Luka Horvat,​​ Yousef Karami, Ali Noghandoost

OSVOJENA ODLIČJA:

13​​ zlata, ​​ 6​​ srebra, ​​ 9​​ bronci

EKIPNI PLASMANI:

1. MJESTO​​ SENIORI

1. MJESTO​​ SENIORKE

2. MJESTO​​ JUNIORI

2. MJESTO KADETKINJE

1. MJESTO SENIORI/SENIORKE

2. MJESTO SVEUKUPNO

BROJ KLUBOVA:

17​​ borbe, ​​ 10​​ forme

BROJ NATJECATELJA:

280​​ borbe, 101​​ forme

 

U​​ subotu i nedjelju​​ 05.​​ i 06.lipnja​​ 2021.godine​​ u sportskoj dvorani „Sutinska vrela“ u organizaciji Zagrebačkog taekwondo saveza​​ i u domaćinstvu TKD kluba „Susedgrad Sokol“​​ održano je Prvenstvo Zagreba za sve selekcije u disciplinama sportske borbe i formama na kojem je nastupio ukupno​​ 381​​ natjecatelj. Jastrebovi​​ su se​​ okrunili​​ titulama​​ ekipnih prvaka Zagreba u​​ selekcijama​​ seniora i seniorki, te viceprvaka u selekciji juniora i kadetkinja.

U sveukupnom poretku kroz sve selekcije TKD Jastreb zauzeo je​​ 2. mjesto, a u sveukupnom poretku kroz seniorske selekcije prestižno 1. MJESTO.

Helena Dujmić​​ proglašena​​ je​​ najuspješnijom seniorkom, a​​ Matej Nikolić​​ najuspješnijim seniorom​​ Prvenstva Zagreba.

 

Taekwondo klub Jastreb nastupio je sa​​ 34​​ natjecatelja​​ (tehnika+borbe)​​ od kojih se čak njih​​ 13​​ okrunilo titulom prvaka Zagreba​​ (11​​ kroz disciplinu sportske borbe, 2 kroz disciplinu forme), dok je​​ 6​​ jastrebova osvojilo srebrnu medalju i​​ 9​​ brončanu.

 

 

POJEDINAČNI PLASMANI

 

 

SPORTSKA BORBA

 

ZLATO

SREBRO

BRONCA

EMA DELIĆ

LUKA TOMIĆ

ANTONIO DRAGUN

HELENA DUJMIĆ

LAURA GLASNOVIĆ

VITA KARAČIĆ

MATEJ NIKOLIĆ

MARIO GALIĆ

DRAGANA KOSO

KARLO MALEČIĆ

MARKO LIPOVAC

KSENIJA KOSO

MIA DELIĆ

MATEO ZORKO

VITA MERIĆ

ANA TASLAK

 

MAJA MAČEK

ANASTASIA LAKATOŠ

 

MARTA MERKAŠ

HRVOJE ŠEP

 

 

LUKA TURKALJ

 

 

MIHAELA MOLNAR

 

 

SVEN KOLEVSKI

 

 

 

 

 

FORME

 

ZLATO

SREBRO

BRONCA

VITO DELIŠIMUNOVIĆ

(PAR)

VITO DELIŠIMUNOVIĆ

STELA DELIŠIMUNOVIĆ

STELA DELIŠIMUNOVIĆ

(PAR)

 

TOMISLAV KUŠEK

 

 

 

 

 

EKIPNI PLASMANI

 

 

 

SENIORI

JASTREB

ION

METALAC

 

 

JUNIORI

ION

JASTREB

TIGAR

 

SENIORKE

JASTREB

OSVIT

DUBRAVA

 

 

KADETKINJE

PANTERA

JASTREB

ION

 

 

SENIORI/SENIORKE SVEUKUPNO

JASTREB

OSVIT

DUBRAVA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČESTITKE NAŠIM NATJECATELJIMA​​ 

I

TRENERIMA U PRATNJI !!!