BROJ NATJECATELJA:

203

BROJ KLUBOVA:

22

U organizaciji TKD klubova Bistra i Pantera, dana 25.09.2021.,​​ održao se turnir Westgate open u istoimenom Shopping centru.​​ Na​​ ovom natjecanju nastupio​​ je​​ 21​​ natjecatelj​​ TKD​​ Jastreb​​ među kojima je većini ovo​​ turnir bio prvo borbeno iskustvo.

Taekwondo klub Jastreb je ekipno osvojio 1.​​ mjesto u kategoriji mlađih kadeta,​​ 3. mjesto u muškoj​​ konkurenciji​​ (sve dobne skupine).

U ukupnom poretku u konkurenciji od 22 kluba​​ TKD​​ Jastreb​​ osvojio je 6. mjesto.

Najuspješniji​​ jastrebovi​​ bili su​​ MARO SUŠNIK​​ i​​ JAN LAKATOŠ​​ koji su se okrunili​​ zlatnim medaljama. Srebrnu​​ medalju​​ osvojili​​ su​​ Marta Merkaš, Roko Jurić i Jan Schwarz, dok su brončane medalje​​ pripale​​ Svenu​​ Kolevskom, Adamu​​ Jandrasu​​ i Loti​​ Rakić.

Ovog puta​​ manje sportske sreće imali su: Ksenija Koso, Mihaela Molnar, David Ivan Šajatović,​​ Fran Džolan, Ivan Getto Herceg, Vid Klepić, Marko Deduš, Bruno Majer, Ema Tomas, Sara Mihočinec, Elena Ileković,​​ Kiara Bortiek i Dora Savić.

Navedeni turnir nam je poslužio kako bi naši natjecatelji osjetili borbu, te​​ kao pokazatelj pripremljenosti svakog pojedinog natjecatelja u cilju njihovog što kvalitetnijeg napretka kroz individualni pristup.​​

Svim natjecateljima čestitke na hrabrosti u borbama i na osvojenim odličjima, a onima bez​​ osvojene​​ medalje želimo više​​ uspjeha​​ drugi put.