JASTREB KUP VELEPOSLANIKA REPUBLIKE KOREJE 2021


ORGANIZATOR:TKD KLUB JASTREB

VELEPOSLANSTVO REPUBLIKE KOREJE

MJESTO:KRISTALNA DVORANA – HOTEL WESTIN

VRIJEME:18.12.2021.

SELEKCIJE:limači, mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke

BROJ NATJECATELJA:672

BROJ KLUBOVA:48

BROJ ZEMALJA:5 (Mađarska, Makedonija, Slovenija, BiH, Hrvatska)

EKIPNI PLASMAN:1. MJESTO KROZ SVE SELEKCIJE I DISCIPLINE​​ 

1. MJESTO JUNIORI/JUNIORKE​​ 

1. MJESTO SVEUKUPNO KICK

1. MJESTO KICK – M

1. MJESTO KICK –​​ Ž

1. MJESTO FAMILY KICK – Ž

1. MJESTO FAMILY KICK – M

1. MJESTO FRIENDS KICK – Ž

1. MJESTO FRIENDS KICK – M

1. MJESTO TEST SNAGE - M

 2. MJESTO SPORTSKA BORBA ML.KADETI A - Ž

 

U subotu 18.12.2021. u Kristalnoj dvorani hotela Westin u organizaciji​​ TKD kluba Jastreb i Veleposlanstva Republike Koreje održao se​​ DJEČJI TAEKWONDO FESTIVAL: Jastreb - Kup Veleposlanika Republike Koreje, međunarodno taekwondo natjecanje za djecu i mlade koje je okupilo 672 natjecatelja iz 48 klubova i 5 zemalja. Na navedenom natjecanju jastrebovi natjecatelji osvojili su u sveukupnom plasmanu​​ ekipno 1. mjesto kroz sve natjecateljske selekcije i discipline.

 

Ovaj projekt održao se pod pokroviteljstvom Gradonačelnika Grada Zagreba, kojemu su podupiratelji bili Ministarstvo​​ turizma i sporta i Turistička zajednica grada Zagreba.​​ 

 

Ceremonijal svečanog otvaranja koje je vodila gđa. Karmela Vukov Colić popratila je Sportska televizija kroz svoju emisiju Školska liga, a uveličali su je brojni eminentni gosti iz kulturnog i javnog​​ života našeg grada i države.​​ 

 

U sklopu svečanog otvaranja pripremljena je promocija sporta i rekreacije osoba s invaliditetom i djece s teškoćama u razvoju koji su održali kratku demonstraciju za sve nazočne te su im po završetku iste dodijeljene medalje​​ kao simbol ovogodišnjeg natjecanja.

 

Iako se sport našao u neobičnom vremenu u kojem smo već naučili odrađivati turnire bez gledateljske podrške, organizator je osigurao poklonicima taekwondo-a praćenje natjecanja uživo na Re-strike i Croring kanalima.​​ 

 

 

POJEDINAČNI PLASMANI – SPORTSKA BORBA

 

ZLATO

SREBRO

BRONCA

LOTA RAKIĆ

DANIEL SEKO

MIA DELIĆ

MIA DELIĆ

NICOLE SEKO

FRAN DŽOLAN

SVEN KOLEVSKI

DORA SAVIĆ

BRUNO MAJER

ANTONIO DRAGUN

MARTA MERKAŠ

EMA GROŠIĆ

HELENA DUJMIĆ

PETAR PILJA

ANDRIJA VRBANAC

NIKOLINA MESIĆ

 

VIKTOR RANOGAJEC

 

 

ROKO GULIN

 

 

EMA DELIĆ

 

 

VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ

 

POJEDINAČNI PLASMANI – TEST SNAGE

 

ZLATO

SREBRO

BRONCA

NOA PRADEGAN

NOA PRADEGAN (2.kat)

 

 

POJEDINAČNI PLASMANI – KICK

 

ZLATO

SREBRO

BRONCA

VITO KORŠA

NIKOLA​​ PETANJEK

VITO BLAŽEVIĆ

GITA ŠANDL

RITA PRENKAJ

JAN VRBANC

 

LINDA FRUGNOLI

ANTE RATKOVIĆ

 

POJEDINAČNI PLASMANI – FAMILY KICK

 

ZLATO

SREBRO

BRONCA

IVANA TOMISLAV TONŽETIĆ

TEA TIN MARIČETIĆ

MARTINA IVANO MARKEŽIĆ

MATEJ VITO KORŠA

ANDREJ ANTE RATKOVIĆ

IVAN PETAR BOŠNJAK

ALMIR LISA CVETKOVIĆ MIŠUT

HANA LINDA FRUGNOLI

MARIJAN IVANO PAVIĆ

DARIO KORINA HLOBIK

HRVOJE GITA ŠANDL

IVAN CVITA KOKIĆ

 

 

MARIJA HELENA LOVRIĆ

 

 

MAJA SARA BOŠNJAK

 

POJEDINAČNI PLASMANI – FRIENDS KICK

 

ZLATO

SREBRO

BRONCA

TOMA​​ NOVAK

FRANKO GRKINIĆ

PATRIK MADUNIĆ

TOMISLAV TONŽETIĆ

ANTONIO FULIR

MARIN DUŽEVIĆ

IVANO PAVIĆ

MIHAEL MULLER

NOA PRADEGAN

NIKA LUKAČ

FRAN JAKOPČIN​​ 

LEON LEVAK

LANA BARAKOVIĆ

STELLA CHIARA HROVATIN

JOSIP HEROUT

VIDE VULETIĆ

KLARA MADUNIĆ

SARA BOŠNJAK

PAVLA FORJAN

RITA PRENKAJ

LAURA HILA

ZORA BADOVINAC JAKUNIĆ

 

MATEA RAIĆ

ELENA ILEKOVIĆ

GITA ŠANDL

ANTE RATKOVIĆ

 

LANA BARAKOVIĆ

STELLA CHIARA HRVOATIN

 

 

 

 

 

 

POJEDINAČNI PLASMANI

 

SPORTSKA BORBA

HELENA DUJMIĆ

JUNIORI

3 pobjede

ZLATO

ANTONIO DRAGUN

JUNIORI

2 pobjede

ZLATO

NIKOLINA MESIĆ

JUNIORI

2 pobjede

ZLATO

PETAR PILJA

JUNIORI

bez pobjede

SREBRO

VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ

JUNIORI

bez pobjede

BRONCA

SVEN KOLEVSKI​​ 

KADETI

3 pobjede

ZLATO

MARTA MERKAŠ

KADETI

2 pobjede

SREBRO

VIKTOR RANOGAJEC

KADETI

1 pobjeda

BRONCA

EMA DELIĆ

KADETI

1 pobjeda

BRONCA

ANDRIJA VRBANAC

KADETI

bez pobjede

BRONCA

ROKO GULIN

KADETI

bez pobjede

BRONCA

ROBERT RAIĆ

KADETI

bez pobjede

bez plasmana

VITO RAKIĆ

KADETI

bez pobjede

bez plasmana

MIHAELA MOLNAR

KADETI

bez​​ pobjede

bez plasmana

MAJA MAČEK

KADETI

bez pobjede

bez plasmana

LOTA RAKIĆ

LIMAČI

3 pobjede

ZLATO

DANIEL SEKO

LIMAČI

2 pobjede

SREBRO

HELENA LOVRIĆ

LIMAČI

bez pobjede

bez plasmana

MIA DELIĆ

MLAĐI KADETI A

2 pobjede

ZLATO

NICOLE SEKO

MLAĐI KADETI A

bez pobjede

SREBRO

FRAN DŽOLAN

MLAĐI KADETI A

1 pobjeda

BRONCA

BRUNO MAJER

MLAĐI KADETI A

1 pobjeda

BRONCA

DAVOR VUKMAN

MLAĐI KADETI A

bez pobjede

bez plasmana

VITO HOLJEVAC

MLAĐI KADETI A

bez pobjede

bez plasmana

DORA SAVIĆ

MLAĐI KADETI B

1 pobjeda

SREBRO

EMA GROŠIĆ

MLAĐI KADETI B

bez pobjede

BRONCA

ELENA ILEKOVIĆ

MLAĐI KADETI B

bez pobjede

bez plasmana

SARA MIHOČINEC

MLAĐI KADETI B

bez pobjede

bez plasmana

GITA ŠANDL

MLAĐI KADETI B

bez pobjede

bez plasmana

INDIVIDUALNI KICK

VITO BLAŽEVIČ

2016

bez pobjede

BRONCA

NIKOLA PETANJEK

2014

2 pobjede

SREBRO

RITA PRENKAJ

2014

2 pobjede

SREBRO

JAN VRBANC

2014

1 pobjeda

BRONCA

ADAM JANEŠ LINDBERGH

2014

bez pobjede

bez plasmana

GITA ŠANDL

2012/13

4 pobjede

ZLATO

VITO KORŠA

2012/13

2 pobjede

ZLATO

LINDA FRUGNOLI

2012/13

2 pobjede

SREBRO

ANTE RATKOVIĆ

2012/13

1 pobjeda

BRONCA

HELENA LOVRIĆ

2012/13

bez pobjede

bez plasmana

FAMILY KICK

TOMISLAV TONŽETIĆ

2017/16

2 pobjede

ZLATO

TIN MARČETIĆ

2017/16

1 pobjeda

SREBRO

IVANO MARKEŽIĆ

2017/16

1 pobjeda

BRONCA

GABRIJEL MAMIĆ

2017/16

1 pobjeda

BRONCA

IVAN JAKOPČIN

2017/16

bez pobjede

bez plasmana

LISA CVETKOVIĆ MIŠUT

2015/14/13

3 pobjede

ZLATO

LINDA FRUGNOLI

2015/14/13

2 pobjede

SREBRO

HELENA LOVRIĆ

2015/14/13

1 pobjeda

BRONCA

CVITA KOKIĆ

2015/14/13

1 pobjeda

BRONCA

LEON FILIPOVIĆ

2015/14/13

bez pobjede

bez plasmana

FILIP JURATOVAC

2015/14/13

bez pobjede

bez plasmana

FRANKO GRKINIĆ

2015/14/13

bez pobjede

bez plasmana

PAVLA FORJAN

2015/14/13

bez pobjede

bez plasmana

KLARA MADUNIĆ

2015/14/13

bez​​ pobjede

bez plasmana

VITO KORŠA

2012/11

2 pobjede

ZLATO

KORINA HLOBIK

2012/11

1 pobjeda

ZLATO

ANTE RATKOVIĆ

2012/11

1 pobjeda

SREBRO

GITA ŠANDL

2012/11

1 pobjeda

SREBRO

PETAR BOŠNJAK

2012/11

1 pobjeda

BRONCA

IVANO PAVIĆ

2012/11

bez pobjede

BRONCA

SARA BOŠNJAK

2012/11

bez pobjede

BRONCA

FRIENDS KICK

TOMA NOVAK

2017/16

1 pobjeda

ZLATO

FRANKO GRKINIĆ

2017/16

1 pobjeda

ZLATO

PATRIK MADUNIĆ

2017/16

bez pobjede

SREBRO

TOMISLAV TONŽETIĆ

2017/16

bez pobjede

SREBRO

IVANO PAVIĆ

2010/09

2 pobjede

ZLATO

MIHAEL MULLER

2010/09

2 pobjede

ZLATO

NOA PRADEGAN

2010/09

1 pobjeda

SREBRO

NIKA LUKAČ

2010/09

1 pobjeda

SREBRO

FRAN JAKOPČIN

2010/09

1 pobjeda

BRONCA

LEON LEVAK

2010/09

1 pobjeda

BRONCA

ANTONIO FULIR

2010/09

bez pobjede

BRONCA

MARIN DUŽEVIĆ

2010/09

bez pobjede

BRONCA

SANEL MEŠKIN

2010/09

bez pobjede

bez plasmana

MARIJA IVANČIĆ

2010/09

bez pobjede

bez plasmana

LANA BARAKOVIĆ

2008/07

1 pobjeda

ZLATO

STELLA CHIARA HROVATIN

2008/07

1 pobjeda

ZLATO

LANA BARAKOVIĆ

2008/07

1 pobjeda

ZLATO

STELLA​​ CHIARA HROVATIN

2008/07

1 pobjeda

ZLATO

JOSIP HEROUT

2008/07

bez pobjede

SREBRO

VIDE VULETIĆ

2008/07

bez pobjede

SREBRO

PAVLA FORJAN

2015/14

1 pobjeda

ZLATO

RITA PRENKAJ

2015/14

1 pobjeda

ZLATO

LAURA HILA

2015/14

bez pobjede

SREBRO

ZORA BADOVINAC​​ JAKUNIĆ

2015/14

bez pobjede

SREBRO

ELENA ILEKOVIĆ

2013/12/11

1 pobjeda

ZLATO

MATEA RAIĆ

2013/12/11

1 pobjeda

ZLATO

GITA ŠANDL

2013/12/11

1 pobjeda

SREBRO

ANTE RATKOVIĆ

2013/12/11

1 pobjeda

SREBRO

KLARA MADUNIĆ

2013/12/11

bez pobjede

BRONCA

SARA​​ BOŠNJAK

2013/12/11

bez pobjede

BRONCA

TEST SNAGE

NOA PRADEGAN

2012/11

1 pobjeda

ZLATO

NOA PRADEGAN

2010/09

bez pobjede

SREBRO

 

 

 

 

EKIPNI PLASMANI

 

LIMAČI -M

 

LIMAČI - Ž

1.

TK BUTEL

 

1.

TK OTOČAC

2.

TK PRANA

 

2.

TK BUTEL

3.

TK TIGAR

 

3.

TK DUGO​​ SELO

 

MLAĐI KADETI A - M

 

MLAĐI KADETI A - Ž

1.

TK PANDA KARLOVAC

 

1.

TK METALAC

2.

TK MEDVEDGRAD

 

2.​​ 

TK JASTREB

3.

TK PRANA

 

3.

TK​​ PANDA KARLOVAC

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

MLAĐI KADETI B - M

 

MLAĐI KADETI B - Ž

1.

TK FORTECA

 

1.

TK MEDVEDGRAD

2.

TK​​ PRANA

 

2.

TK METALAC

3.

TK PANTERA

 

3.

TK PRANA

 

KADETI - M

 

KADETI - Ž

1.

TK PANTERA

 

1.

TK PANDA KARLOVAC

2.

TK METALAC

 

2.

TK NOVI ZAGREB

3.

TK BISTRA

 

3.

TK IMOTSKI

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

JUNIORI - M

 

JUNIORI - Ž

1.

TK PRANA

 

1.

TK BUTEL

2.

TK PANDA​​ KARLOVAC

 

2.

TK JASTREB

3.

TK JASTREB

 

3.

TK IMOTSKI

 ​​ ​​ ​​​​ 

INDIVIDUALNI KICK - M

 

INDIVIDUALNI KICK - Ž

1.

TK JASTREB

 

1.

TK JASTREB

2.

TK MARTIN GRAD

 

2.

TK RUGVICA

3.

TK RADNIK

 

3.

TK KLUB KANG

 

FAMILY KICK - M

 

FAMILY KICK - Ž

1.

TK JASTREB

 

1.

TK​​ JASTREB

2.​​ 

TK PANTERA

 

2.

TK PANTERA

3.

TK RUGVICA

 

3.

TK RUGVICA

 

FRIENDS KICK - M

 

FRIENDS KICK - Ž

1.

TK JASTREB

 

1.

TK JASTREB

2.​​ 

TK VICTORY VOGOŠĆA

 

2.

TK VICTORY VOGOŠĆA

 

POOMSAE

 

PARA POOMSAE

1.

TK PANDA KARLOVAC

 

1.

TKOI KUKKIWON ZG

2.​​ 

TK​​ DUBRAVA

 

2.

TKOI URIHO

3.

TK PRAVA

 

3.

TKOI RUGVICA

 

TEST SNAGE - M

1.

TK JASTREB

2.​​ 

TK DRAGON

3.

TKD RED POWER

 

 

 

 

SVEUKUPNO KROZ SELEKCIJE

 

MLAĐI KADETI/KADETKINJE

 

LIMAČI/LIMAČICE

1.

TK MEDVEDGRAD

 

1.

TK BUTEL

2.

TK PRANA

 

2.

TK​​ OTOČAC

3.

TK PANDA KARLOVAC

 

3.

TK PRANA

 

KADETI/KADETKINJE

 

JUNIORI/JUNIORKE

1.

TK PANTERA

 

1.

TK JASTREB

2.

TK PANDA KARLOVAC

 

2.​​ 

TK PRANA

3.

TK METALAC

 

3.

TK BUTEL

 

SVI KICKOVI

1.

TK JASTREB

2.

TK RUGVICA

3.

TK KLUB KANG

 

 

SVEUKUPNI POBJEDNIK KROZ SVE SELEKCIJE I DISCIPLINE

TK JASTREB

 

 

Najbolji limač u​​ sportskoj borbi:​​ Fran Jeren – TK TIGAR

Najbolja limačica u sportskoj borbi:​​ Rafaela Šimatović – TK OTOČAC

 

Najbolji mlađi kadet A:​​ Patrik Kolaković – TK BISTRA

Najbolja mlađa kadetkinja A:​​ Mirta Jančić – TK MEDVEDGRAD

 

Najbolji mlađi kadet B:​​ Marko Modrić​​ – TK FORTECA KORČULA

Najbolja mlađa kadetkinja B:​​ Iris Korunić – TK FORTECA KORČULA

 

Najbolji kadet:​​ Jaka Babić – TK SPARTA

Najbolja kadetkinja:​​ Ivona Jelić – TK OLYMPIC KNIN

 

Najbolji junior:​​ Antonio Dragun – TK JASTREB

Najbolja juniorka:​​ Helena Dujmić –​​ TK JASTREB

 

Najbolji natjecatelj u kicku:​​ Noa Turčić – TK MARTIN GRAD

Najbolja natjecateljica u kicku:​​ Gita Šandl - TK JASTREB

 

Najbolji natjecatelj u family kicku: David Bajzek – TK PANTERA

Najbolja natjecateljica u family kicku:​​ Lisa Cvetković Mišut – TK​​ JASTREB

 

Najbolji natjecatelj u friends kicku:​​ Ivano Pavić i Mihael Muller – TK JASTREB

Najbolja natjecateljica u family kicku:​​ Lana Baraković i Stella Chiara Hrovatin – TK JASTREB

 

Najbolji natjecatelj u testu snage:​​ Enej Gačnik – TK DRAGON

 

Najbrojnija​​ ekipa:​​ TK PANDA KARLOVAC TEAM

Najudaljenija ekipa:​​ TK BUTEL​​