PRVENSTVO ZAGREBA​​ 2022.

 

​​ 

ORGANIZATOR:

ZAGREBAČKI TAEKWONDO SAVEZ

DOMAĆIN:

TKD​​ klub​​ Feniks Vukomerec

MJESTO:

Dvorana Sutinska vrela

VRIJEME:

05.02.2022.

SELEKCIJE:

mlađi kadeti/nje,​​ kadeti/nje, juniori/ke, seniori/ke, forme

TRENERI:

Luka Horvat,​​ Ali Noghandoost, Matej Škreblin

OSVOJENA ODLIČJA:

8​​ zlata, ​​ 6​​ srebra, ​​ 6​​ bronci

EKIPNI PLASMANI:

1. MJESTO SENIORI/SENIORKE

1. MJESTO SENIORKE

2. MJESTO SENIORI

3. MJESTO​​ JUNIORI

BROJ KLUBOVA:

17​​ borbe, ​​ 9​​ forme

BROJ NATJECATELJA:

251​​ borbe,​​ 106​​ forme

 

U​​ subotu​​ 5.​​ veljače​​ 2022.​​ godine​​ u​​ sportskoj​​ dvorani​​ „Sutinska vrela​​ u organizaciji Zagrebačkog taekwondo saveza​​ i​​ u domaćinstvu​​ TKD​​ kluba​​ Feniks Vukomerec​​ održano​​ je​​ Prvenstvo Zagreba za​​ sve selekcije u disciplinama sportske​​ borbe​​ i​​ forme​​ na kojem je nastupilo​​ 268​​ natjecatelja.

Jastrebovi​​ su se​​ okrunili​​ titulom​​ ekipnih prvaka Zagreba​​ u​​ selekciji​​ seniorki,​​ viceprvaka u selekciji​​ seniora te trećim mjestom u selekciji juniora.

 

U sveukupnom poretku kroz sve​​ seniorske​​ selekcije TKD Jastreb zauzeo je​​ prestižno 1. MJESTO.

 

Taekwondo klub Jastreb nastupio je sa​​ 24​​ natjecatelja​​ od kojih se njih​​ 8​​ okrunilo titulom prvaka Zagreba, dok je​​ 6​​ jastrebova osvojilo srebrnu medalju i​​ 6​​ brončanu.

 

 

POJEDINAČNI PLASMANI

 

ZLATO

SREBRO

BRONCA

ANA TASLAK

EMA DELIĆ

ANTONIO DRAGUN

HELENA DUJMIĆ

LAURA GLASNOVIĆ

MARIJA ĆAVAR

KARLO MALEČIĆ

MARKO LIPOVAC

MARIS METER

MARIO GALIĆ

ROKO GULIN

NIKOLINA MESIĆ

MARO SUŠNIK

SVEN KOLEVSKI

ROBERT RAIĆ

MARTA MERKAŠ

VITA KARAČIĆ

VIKTOR RANOGAJEC

MATEJ NIKOLIĆ

 

 

LUCIJA JAZIĆ

 

 

 

 

ANA TASLAK

SENIORI

-67

1 pobjeda

ZLATO

HELENA DUJMIĆ

SENIORI

-53

1 pobjeda

ZLATO

KARLO MALEČIĆ

JUNIORI

-78

1 pobjeda

ZLATO

MARIO GALIĆ

SENIORI

-68

2 pobjede

ZLATO

MARO SUŠNIK

MLAĐI KADETI

+51

2 pobjede

ZLATO

MARTA MERKAŠ

STARIJI KADETI

-59

1 pobjeda

ZLATO

MATEJ NIKOLIĆ

SENIORI

-80

1 pobjeda

ZLATO

EMA DELIĆ

STARIJI KADETI

-47

1 pobjeda

SREBRO

LAURA GLASNOVIĆ

SENIORI

-73

1 pobjeda

SREBRO

MARKO LIPOVAC

SENIORI

-63

bez pobjede

SREBRO

ROKO GULIN

STARIJI KADETI

-61

bez pobjede

SREBRO

SVEN KOLEVSKI

JUNIORI

-55

bez pobjede

SREBRO

VITA KARAČIĆ

SENIORI

-67

1 pobjeda

SREBRO

ANTONIO DRAGUN

JUNIORI

-59

1 pobjeda

BRONCA

MARIJA ĆAVAR

SENIORI

-73

bez pobjede

BRONCA

MARIS METER

JUNIORI

-63

bez pobjede

BRONCA

NIKOLINA MESIĆ

SENIORI

+73

bez pobjede

BRONCA

ROBERT RAIĆ

STARIJI KADETI

-41

1 pobjeda

BRONCA

VIKTOR RANOGAJEC

STARIJI KADETI

-53

bez pobjede

BRONCA

ANDRIJA VRBANAC

STARIJI KADETI

-45

bez pobjede

bez plasmana

KIM ĆUZELA-PILJAC

MLAĐI KADETI

-30

bez pobjede

bez plasmana

LOTA RAKIĆ

MLAĐI KADETI

-30

bez pobjede

bez plasmana

MIA DELIĆ

STARIJI KADETI

-41

bez pobjede

bez plasmana