ORGANIZATOR: | TKD klub Jastreb |
MJESTO: | SD „Sutinska Vrela“ |
VRIJEME: | 19.11.2011. |
SELEKCIJE: | mlađi i stariji kadeti/nje, juniori/ke, forme, vrtićanci, kick |
TRENERI: | Ivan Vidović, Matej Škreblin, Vedran Drobina, Muki Kovačević, Josipa Kupres, Tomislav Miščančuk, Tea Kopinč, Ljubica Dobrilović |
BROJ NATJECATELJA: | 843 |
BROJ KLUBOVA: | 71 |
BROJ ZEMALJA: | 4 |
U subotu 19.11.2011. u SD „Sutinska vrela“ u organizaciji TKD kluba Jastreb održao se međunarodni humanitarni taekwondo turnir „13. JASTREB OPEN” i natjecanje vrtićanaca i malih školaraca „JASTREB LIMAČ OPEN“, pod motom: „SAMO JE NEBO GRANICA“.
U prepunoj dvorani na 10 borilišta, te na 11. borilištu u maloj dvorani u disciplini poomsae uz obilje smijeha i pokoju suzu kroz uspjehe i poraze priznanje ovom turniru dao je 71 klub iz 4 zemlje sa 843 natjecatelja, a prava senzacija turnira bile su medalje koje svijetle. Dokaz je ovo da svi naši sportski prijatelji prepoznaju kvalitetnu organizaciju i svojim dolaskom daruju nam naziv najvećeg međunarodnog humanitarnog taekwondo natjecanja u Lijepoj Našoj.
TKD klub Jastreb u svoju povijest upisuje još jednu uspješnu, a nadasve humanitarnu sportsku priredbu koju je ovu godinu poklonio maloj Mili Trgo – najvećem borcu Jastreb opena 2011.
Da podsjetimo, mala Mila rasla je u tijelu majke Petre Grgošević Trgo kojoj je dijagnosticirana moždana smrt i koja je u petom mjesecu trudnoće na svijet donijela zdravu djevojčicu koja je prodisala sama bez respiratora i koja je samo dvije minute nakon poroda preminula. Njeni organi donirani su i spasili su 5 života.
Pod pokroviteljstvom Gradonačelnika grada Zagreba ova priredba organizirana je uz naše već tracionalne višegodišnje podupiratelje: Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, Gradski ured za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom, te Turističku zajednicu grada Zagreba.
Uz protokol svečanog otvaranja kojeg je vodila Karmela Vukov-Colić Zagrebačke mažoretkinje uvele su ekipe na tatami, nakon čega je uslijedio nastup poznate klape „Kampanel“ čiji je član bio i otac male Mile – Miro Trgo, te popularni Luka Nižetić i na kraju tamburaški sastav „Ekipa“.
„In memorijam“ plaketa dodijeljena je Ančici Mađarević, supruzi preminulog Dražena Mađarevića – dugogodišnjeg tajnika Zagrebačkog i Hrvatskog taekwondo saveza koji je na sebi osebujan način radio, živio i zadužio taekwondo šport, dok je njihovoj najmlađoj kćeri Anji koja je često bila uključena u taekwondo aktivnosti HTS-a dodijeljena medalja Jastreb open-a.
I mala Mila dobila je svoju prvu medalju uz prigodne poklone koji su osigurali brojni donatori putem naše udruge, a „Dieselov“ poklon bon pripao je njenoj polusestri Dini Kelava.
Nakon što su svim izvođačima, te VIP gostima dodijeljene prigodne plakete i pokloni, turnir je otvorio u ime ministra Fuchsa Načelnik odjela za razvoj športa g. Darko Vučić.
Delegat natjecanja ispred HTS-a bio je g. Nikola Pemper koji je svoj posao odradio već tradicionalno uhodan, a za glavnog suca natjecanja ispred HTS-a delegiran je dr. Danijel Bursać na traženje organizatora, dok je pravdu na tatamiju dijelilo 36 sudaca (tuzemnih i inozemnih).
Brojni mediji popratili su ovo humanitarno, a nadasve sportsko događanje koje je postalo već tradicija i poprimilo naziv najvećeg međunarodnog humanitarnog taekwondo natjecanja za djecu u Hrvatskoj, na kojem se osim selekcije propisanim regulativima HTS-a, natjecala i najmanja taekwondo populacija – limači i limačice kroz discipline sportske borbe i kickova.
POJEDINAČNI PLASMANI KROZ SELEKCIJE
SLOBODNI SPARING – BORBE
ZLATO | SREBRO | BRONCA |
JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ | BORNA HOGGE | DORA SUBOTIĆ |
LUKA LIPOVAC | HRVOJE ŠEP | JAN ŠVERKO |
MARIO GALIĆ | FRAN REZAR | VEDRAN RAIČKOVIĆ |
MARKO LIPOVAC | IVONA JUKIĆ | DOMAGOJ IVAN RAIČ |
MATEA KALIĆ | JOSIP VLADISAVLJEVIĆ | IVAN KVEŠTAK |
ELA SEKUŠAK | LAURA GLASNOVIĆ | JURAJ ŠTEFEC |
FILIP BOŽIĆ | LOVRO MATKOVIĆ | LOVRO MILOŠ |
JAN KUZMAN | MARA REZAR | ADNAN ALAGIĆ |
LARA MIHOLIĆ | MARIO JUKIĆ | ANTONIO DRAGUN |
LUKA KURTOVIĆ | MATKO STIPANIČEV | DAVID TOPIĆ |
JOSIP MATOŠ | BORNA VARGA | DOROTEA KUDELIĆ |
KARLA HOGGE | FRAN PEH | GRGUR KUDELIĆ |
LUKA BOBAN | MATIJA MLINARIĆ | IVAN POSAVEC |
MARKO GREGURIĆ | MIA VEKIĆ | KARLO KLAUŠKI |
KARLA KIRIN | NINA MATIĆ | LIDIJA FRANČIĆ |
LIDIJA OBROVAC | AJNA DŽANIĆ | MARKO MUTAK |
NIKOLINA MESIĆ | BRUNA HOGGE | TENA VISKOVIĆ |
DALIA LUCIJA ČEKO | ||
ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ | ||
TONKO STIPANIČEV |
TEHNIČKE DISCIPLINE – POOMSAE
ZLATO | SREBRO | BRONCA |
NIKOLINA CAPAN | MARTINA ĆOSIĆ | ANAMARIJA ZIRDUM |
VALENTIN PERIĆ | VALENTINA TOMAŠEVIĆ | NIVES KERNER |
VLATKA MEDIĆ | VERONIKA HORJAK |
KICK
ZLATO | SREBRO | BRONCA |
SIMONA STIPETIĆ | ANA REZAR | KARLO KVESIĆ |
ZOE NICOLE NEWLAND | MELISA ALIU | MIHAEL VEDAK |
LUKA POSAVEC | ||
BRUNA HOGGE | ||
IVA KODELLI |
SLOBODNI SPARING – BORBE
JAN MARIĆ CVIJETINOVIĆ | 5 pobjeda | ZLATO |
LUKA LIPOVAC | 5 pobjeda | ZLATO |
MARIO GALIĆ | 5 pobjeda | ZLATO |
MARKO LIPOVAC | 4 pobjede | ZLATO |
MATEA KALIĆ | 4 pobjede | ZLATO |
ELA SEKUŠAK | 3 pobjede | ZLATO |
FILIP BOŽIĆ | 3 pobjede | ZLATO |
JAN KUZMAN | 3 pobjede | ZLATO |
LARA MIHOLIĆ | 3 pobjede | ZLATO |
LUKA KURTOVIĆ | 3 pobjede | ZLATO |
JOSIP MATOŠ | 2 pobjede | ZLATO |
KARLA HOGGE | 2 pobjede | ZLATO |
LUKA BOBAN | 2 pobjede | ZLATO |
MARKO GREGURIĆ | 2 pobjede | ZLATO |
KARLA KIRIN | 1 pobjeda | ZLATO |
LIDIJA OBROVAC | 1 pobjeda | ZLATO |
NIKOLINA MESIĆ | 1 pobjeda | ZLATO |
BORNA HOGGE | 4 pobjede | SREBRO |
HRVOJE ŠEP | 3 pobjede | SREBRO |
FRAN REZAR | 2 pobjede | SREBRO |
IVONA JUKIĆ | 2 pobjede | SREBRO |
JOSIP VLADISAVLJEVIĆ | 2 pobjede | SREBRO |
LAURA GLASNOVIĆ | 2 pobjede | SREBRO |
LOVRO MATKOVIĆ | 2 pobjede | SREBRO |
MARA REZAR | 2 pobjede | SREBRO |
MARIO JUKIĆ | 2 pobjede | SREBRO |
MATKO STIPANIČEV | 2 pobjede | SREBRO |
BORNA VARGA | 1 pobjeda | SREBRO |
FRAN PEH | 1 pobjeda | SREBRO |
MATIJA MLINARIĆ | 1 pobjeda | SREBRO |
MIA VEKIĆ | 1 pobjeda | SREBRO |
NINA MATIĆ | 1 pobjeda | SREBRO |
AJNA DŽANIĆ | bez pobjede | SREBRO |
BRUNA HOGGE | bez pobjede | SREBRO |
DALIA LUCIJA ČEKO | bez pobjede | SREBRO |
ROKO GABRIJEL CRNKOVIĆ | bez pobjede | SREBRO |
TONKO STIPANIČEV | bez pobjede | SREBRO |
DORA SUBOTIĆ | 2 pobjede | BRONCA |
JAN ŠVERKO | 2 pobjede | BRONCA |
VEDRAN RAIČKOVIĆ | 2 pobjede | BRONCA |
DOMAGOJ IVAN RAIČ | 1 pobjeda | BRONCA |
IVAN KVEŠTAK | 1 pobjeda | BRONCA |
JURAJ ŠTEFEC | 1 pobjeda | BRONCA |
LOVRO MILOŠ | 1 pobjeda | BRONCA |
ADNAN ALAGIĆ | bez pobjede | BRONCA |
ANTONIO DRAGUN | bez pobjede | BRONCA |
DAVID TOPIĆ | bez pobjede | BRONCA |
DOROTEA KUDELIĆ | bez pobjede | BRONCA |
GRGUR KUDELIĆ | bez pobjede | BRONCA |
IVAN POSAVEC | bez pobjede | BRONCA |
KARLO KLAUŠKI | bez pobjede | BRONCA |
LIDIJA FRANČIĆ | bez pobjede | BRONCA |
MARKO MUTAK | bez pobjede | BRONCA |
TENA VISKOVIĆ | bez pobjede | BRONCA |
JOSIP ŠPOLJARIĆ | 2 pobjede | bez plasmana |
MARTIN SEVER | 2 pobjede | bez plasmana |
DANIEL VIDAKOVIĆ | 1 pobjeda | bez plasmana |
DORA MAČEK | 1 pobjeda | bez plasmana |
FILIP TOMIĆ | 1 pobjeda | bez plasmana |
FRAN RUŽIĆ | 1 pobjeda | bez plasmana |
FRAN VRBANAC | 1 pobjeda | bez plasmana |
HELENA FRANČIĆ | 1 pobjeda | bez plasmana |
LOREN RUBIL | 1 pobjeda | bez plasmana |
LUKA TOMIĆ | 1 pobjeda | bez plasmana |
MARIN SMOLJANOVIĆ | 1 pobjeda | bez plasmana |
MATEJ HORVAT | 1 pobjeda | bez plasmana |
MATEO ZORKO | 1 pobjeda | bez plasmana |
ALAN KRANJČEC | bez pobjede | bez plasmana |
ANDRIJA MAČEK | bez pobjede | bez plasmana |
BENCE SZITTÁR | bez pobjede | bez plasmana |
BONO JOKIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
BORNA BOROTA | bez pobjede | bez plasmana |
BORNA TUTUŠ | bez pobjede | bez plasmana |
DAVID MLINARIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
DAVID VIDAKOVIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
DON MAJERIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
ERNA DŽANIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
EVA REZAR | bez pobjede | bez plasmana |
HANA SMOKOVIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
IVA KALIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
IVAN DRAŽENOVIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
JAKOV KAIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
JAN KARLO MOČNIK | bez pobjede | bez plasmana |
KARLA KLAUDIA KVESIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
KARLA VUKŠIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
KREŠIMIR ĆOSIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
KRISTIJAN ŠAVORIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
LEON SVETINA | bez pobjede | bez plasmana |
LEON ZORKO | bez pobjede | bez plasmana |
LUCIJA OBROVAC | bez pobjede | bez plasmana |
LUKA BRDAR | bez pobjede | bez plasmana |
LUKA JURČIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
MARKO MRAVINAC | bez pobjede | bez plasmana |
MATEO VUKŠIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
MATIJA KUNC | bez pobjede | bez plasmana |
MATIJA STEGIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
MATKO ŠIRAC | bez pobjede | bez plasmana |
NIKO POPOVIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
PAOLA PAP | bez pobjede | bez plasmana |
PATRIK BANOVIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
PETAR BARIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
PETAR ČRNE | bez pobjede | bez plasmana |
STELLA MATIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
SVEN GAVRANOVIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
SVEN RUMORA | bez pobjede | bez plasmana |
TEO ZETIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
VIKTOR LAZIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
KICK
SIMONA STIPETIĆ | 4 pobjede | ZLATO |
ZOE NICOLE NEWLAND | 4 pobjede | ZLATO |
ANA REZAR | 3 pobjede | SREBRO |
MELISA ALIU | 3 pobjede | SREBRO |
KARLO KVESIĆ | 4 pobjede | BRONCA |
MIHAEL VEDAK | 4 pobjede | BRONCA |
LUKA POSAVEC | 3 pobjede | BRONCA |
BRUNA HOGGE | 1 pobjeda | BRONCA |
IVA KODELLI | 1 pobjeda | BRONCA |
GRGUR VOKIĆ | 2 pobjede | bez plasmana |
PETAR REČIĆ | 2 pobjede | bez plasmana |
PINO REČIĆ | 2 pobjede | bez plasmana |
ANDRIJA MARKOTA | 1 pobjeda | bez plasmana |
ANTONIO DRAGUN | 1 pobjeda | bez plasmana |
ANTUN OBROVAC | 1 pobjeda | bez plasmana |
BORNA BRLEČIĆ | 1 pobjeda | bez plasmana |
JOSIP GALIĆ | 1 pobjeda | bez plasmana |
LOVRO MATKOVIĆ | 1 pobjeda | bez plasmana |
NOA VUKOV-COLIĆ | 1 pobjeda | bez plasmana |
STJEPAN JURANIĆ | 1 pobjeda | bez plasmana |
DAVID PERIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
DEAN KRANJČEC | bez pobjede | bez plasmana |
FRAN PETRIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
FRAN VLADIMIR PRADEGAN | bez pobjede | bez plasmana |
GABRIEL PAVLINOVAC | bez pobjede | bez plasmana |
GREGOR HORVAT | bez pobjede | bez plasmana |
IVAN MARELJA | bez pobjede | bez plasmana |
IVANA MAJIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
IVANO RIGLJAN | bez pobjede | bez plasmana |
JAKOV BRKIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
JAKOV RAMLJAK | bez pobjede | bez plasmana |
JAN BRADAČ | bez pobjede | bez plasmana |
JAN PINTAR | bez pobjede | bez plasmana |
JONA OSMAN | bez pobjede | bez plasmana |
LOVRE SIKAVICA | bez pobjede | bez plasmana |
LUKA JAKOB MLINARIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
LUKA MILIČEVIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
MARKO ŠČUKANEC | bez pobjede | bez plasmana |
MARTIN POLANŠĆAK | bez pobjede | bez plasmana |
MATEJ BAKIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
MATEJ MEŠTROVIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
MIA UCOVIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
MIHOVIL JURELA | bez pobjede | bez plasmana |
NINO KOLEGA | bez pobjede | bez plasmana |
NOELLA NEWLAND | bez pobjede | bez plasmana |
PATRIK BETI | bez pobjede | bez plasmana |
PETRA VUČIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
REA PEŠUŠIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
TJAŠA RADOŠEVIĆ | bez pobjede | bez plasmana |
EKIPNI PLASMANI KROZ DISCIPLINE I SELEKCIJE
LIMAČI KICK
DJEČACI | DJEVOJČICE |
JASTREB | JASTREB |
ČIGRA | FOX |
ORKA AS | MAKSIMIR |
SLOBODNI SPARING – BORBE
LIMAČI | LIMAČICE |
JASTREB | JASTREB |
PANTERA | SUŠAK |
KARLOVAC | BISTRA |
MLAĐI KADETI | MLAĐE KADETKINJE |
JASTREB | JASTREB |
MAGONE | ČIGRA |
KARLOVAC | CONTRA |
KADETI A | KADETKINJE A |
OSVIT | OSVIT |
JASTREB | MASTER |
SUSEDGRAD SOKOL | GALEB |
KADETI B | KADETKINJE B |
POSKOK – POSUŠJE | DUBRAVA |
DUBRAVA | SAJNAMI |
OSVIT | OSVIT |
JUNIORI | JUNIORKE |
JASTREB | BANIJA PANDAS |
ORION | SAJNAMI |
KONDOR | NOVI ZAGREB |
NAJBOLJIM NATJECATELJIMA KROZ SVE SELEKCIJE I DISCIPLINE DODJELJENI SU
PRIGODNI PEHARI I POKLONI SPONZORA
NAJBOLJI JUNIOR POOMSAE: TOMISLAV HORVATH – TK MAKSIMIR
NAJBOLJA JUNIORKA POOMSAE: NINA PETKOVIĆ – TK GALEB
NAJBOLJI KADET POOMSAE: VALENTIN PERIĆ – TK JASTREB
NAJBOLJA KADETKINJA POOMSAE: TAISCA POPOVA – TK GALEB
NAJBOLJA LIMAČICA KICK: SIMONA STIPETIĆ – TK JASTREB
NAJBOLJI LIMAČ KICK: IVAN GLAVAŠ – TK ČIGRA
NAJBOLJI KADET A: KRISTIJAN ROSO – TK ORION
NAJBOLJA KADETKINJA A: LUCIJA MLAĐENOVIĆ – TK METALAC
NAJBOLJA MLAĐA KADETKINJA: SARA MATOŠEVIĆ – TK ORION
NAJBOLJI MLAĐI KADET: ALEKS ROGIČ – TK TEMPO
NAJBOLJA KADETKINJA B: ELENA DIZDAR – TK OSVIT
NAJBOLJI KADET B: MARIN BEGIĆ – TK POSKOK–POSUŠJE
NAJBOLJI JUNIOR: LUKA HORVAT – TK FOX
NAJBOLJA JUNIORKA: VALERIJA DOBRIĆ – TK LOVINAC
NAJBOLJA LIMAČICA: IVONA STRAŠČEK – TK ČIGRA
NAJBOLJI LIMAČ: LUKA LIPOVAC – TK JASTREB
TEHNIČKE DISCIPLINE – POOMSAE
KADETI | KADETKINJE |
MAKSIMIR | JASTREB |
MASTER | MAKSIMIR |
JASTREB | CONTRA |
JUNIORI | JUNIORKE |
MAKSIMIR | JASTREB |
SUSEDGRAD-SOKOL | GALEB |
DAN-GUN | MASTER |
POSEBNE NAGRADE DODJELJENE SU:
NAJUDALJENIJOJ GOSTUJUĆOJ EKIPI: TKD KLUBU GALEB
NAJBROJNIJOJ EKIPI: TKD KLUBU SAJNAMI
No comment